Verslo lyderis
Titulinis a Apie mus

Novus Nexus MB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 11033

Kontaktinė informacija

Adresas: Pramonės pr. 59 Kaunas , - Žemėlapis
Mob. Tel: 8608 49799
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.novusnexus.lt
Asmens duomenų apsauga – tai yra viena iš žmogaus teisių gynimo sričių kuri kuo toliau tuo daugiau tampa aktuali kiekvienam asmeniui, kadangi didelė asmens duomenų dalis yra perkeliama į skaitmeninius įrenginius bei internetą, o netolimoje ateityje greičiausiai bus perkelti visi mūsų asmens duomenys, kokius tik galime įsivaizduoti. Šiuo metu tarp asmens duomenų saugumo ir jų galimos vagystės ar sunaikinimo yra tik plonytė linija, kurią gali peržengti ne tik kad nepatyrę IT specialistai, tačiau ir visiškai atsitiktiniai interneto vartotojai. Kadangi žmogaus teisė į asmens duomenų ir privatumo apsaugą yra viena iš pamatinių žmogaus teisių, todėl asmens duomenų apsauga visiems duomenų valdytojams ir tvarkytojams turi tapti kasdienine norma kuriai reikia suteikti aukščiausią prioritetą. Demokratinėje teisinėje visuomenėje svarbi pusiausvyra tarp viešųjų ir privačiųjų interesų, žmogaus teisės gauti ir skleisti informaciją bei teisės į pagarbą privačiam ir šeimos gyvenimui.

Lietuvoje kaip ir daugelyje pasaulio valstybių, asmens duomenų teisinę apsaugą įtvirtina LR Konstitucija ir LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, kurio tikslas – ginti žmogaus privataus gyvenimo neliečiamumo teisę tvarkant asmens duomenis. Taip pat asmens duomenų apsaugą reguliuoja LR elektroninių ryšių įstatymas, LR administracinių teisės pažeidimų kodeksas ir kiti teisės aktai, kuriais remiantis asmens duomenų apsauga – tai techninių, organizacinių ir teisinių priemonių visuma, skirta apsaugoti asmens duomenis nuo neteisėto ar atsitiktinio asmens duomenų tvarkymo.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija yra asmens duomenų apsaugos priežiūros institucija, kuri kontroliuoja, kad būtų ginamos asmens privataus gyvenimo neliečiamumo teisė tvarkant asmens duomenis. Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija prižiūri asmens duomenų tvarkymą verslo ir profesiniais tikslais.

Į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją vis dažniau ir aktyviau kreipiasi žmonės, gindami savo privatų gyvenimą. Labai dažni atvejai, kai žmonės skundžiasi dėl galimų privatumo pažeidimų fiksuojant vaizdą įrengtomis vaizdo kameromis tiek privačių namų vietovėse tiek ir viešose vietose, o taip pat ir darbdaviams stebint darbuotojus ar susirūpinus galimai neteisėtu visų šių vaizdo įrašų panaudojimu. Taip pat žmonės teiraujasi, ar galima skenuoti, fotografuoti ar kitaip kopijuoti asmens dokumentą teikiant tam tikras paslaugas. 
Norint išvengti problemų susijusių su asmens duomenų apsauga ir duomenų tvarkymu, rekomenduojame kuo skubiau susitvarkyti įmonės duomenų apsaugos dokumentaciją pagal galiojančius įstatymus bei reglamentą. Novus Nexus konsultuoja duomenų apsaugos klausimais bei parengia visą dokumentaciją. 

Daugiau sužinosite paskambinę mums telefonu +370 608 49799. Garantuojame visišką konfidencialumą visais klausimais.

BNI narysStipriausi lietuvojeStipriausi lietuvoje

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės