Verslo lyderis

Alfredo Maruškos klinika IĮ

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 9759
2016-02-07 16:55:13
Gydžiausi pas daktarą A. Marušką 2012 m. Ruošiausi labai ilgai kelionei lėktuvu į dukros vestuves. Labai skaudėjo nugarą, negalėdavau ilgai išsėdėti, o lėktuve tenka sėdėti net 10 valandų. Nors laiko iki kelionės buvo likę nedaug – apie 3 mėn., daktaras sugebėjo man padėti. Jis ėmėsi komleksinių priemonių (akupunktūra, speciali mankšta, vaistai ir kt.) Kas kartą jaučiausi vis geriau, numečiau nemažai svorio. Kelionėje jaučiausi puikiai. Vis norėjau parašyti, padėkoti jam, bet vis atidėdavau. Pagaliau po šitiek metų prisiruošiau. Labai nuoširdžiai Jums dėkoju, Daktare!
2014-10-07 19:30:06Vartotojo balsas: like 10
Labai rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Visada išklauso visus nusiskundimus ir juos įvertines duoda gerus patarimus. tad labai džiaugiuosi šiomis gydytojo paslaugomis.
2014-10-07 19:29:13
Puikus gydytojas, ne tik pati lankausi šioje klinijoje, bet ir rekomeduoju savo pažįstamiems.
2014-10-07 19:28:37
Puikus gydytojas ir žmogus, visada geros nuotaikos, jumoristas, šmaikštuolis. Kabinete tvyro puiki atmosfera, nesijaučia jokios įtampos (kuri dažnai būna lankantis pas gydytojus). Labai išsilavinęs, apsiskaitęs žmogus. Pas jį malonu ne tik gydytis, bet ir šiaip užsukti paplepėti. Manau, būtų ir puikus psichoterapeutas.
2014-10-07 19:28:27
Labai puikus GYDYTOJAS. Gydo žmogų, nežiūrėdamas ką konkrečiai skauda. Konsultacija, kuri trunka 1-1,5 val., yra kartu ir nepakartojama paskaita apie žmogų, ligas ir nuo ko jos prasideda. Nežinau žmogaus kuriam jis nebutų padėjas ir kuris būtų nepagydytas. Savo energija pasidalija su kiekvienu pacientu. Pasigydžius pas gyd. A. Maruška supratau, kad eiti į oficialias gydymo įstaigas galima tik kai reikia nedarbingumo lapelio, nes ten gygytojai paskiria tik vaistus nuo simptomų, o kodėl jie atsiranda, ten niekas nežino. Pinigai, kuriuos ten mokame oficialiai, nepalygint mažesni, kuriuos "dovanojame" poliklinikose.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės