Verslo lyderis

Aljuva UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 23679

Kontaktinė informacija

Adresas: Kauno g. 49a, Ukmergė, Ukmergės raj. - Žemėlapis
Tel: Transporto nuoma – (8-340) 63 545
 Automobilių aptarnavimo centras - (8-340) 63 545
Mob. Tel: Automobilių saugojimo aikštelė – (8-618) 24 600
 Techninė pagalba kelyje - (8-614) 66 400; (8-618) 24 600; (8-618) 20 660
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.aljuva.lt

ĮMONĖ.

UAB “ Aljuva” – vienas pirmųjų automobilių aptarnavimo centras Ukmergėje, teikiantis automobilių remonto bei techninio aptarnavimo paslaugas, prekiaujantis naujomis detalėmis ir kitais gaminiais, skirtais automobiliams. Įmonė įkurta 1991 metais , kurios veikla prasidėjo nuo ratų remonto ir kitų paslaugų. Šiandien esame respektabili , moderni įmonė, galinti atlikti visas automobilių remonto paslaugas ir turinti gerą vardą tarp mūsų pirkėjų ir tiekėjų.

VEIKLA.

UAB “Aljuva” nuolat plečia savo veiklą. Jau turime 3 automobilių aptarnavimo centrus Ukmergės mieste. Teikiame automobilių transportavimo ir techninės pagalbos paslaugas jiems sugedus kelyję ar po autoįvykio. Automobilius galime saugoti savo automobilių aikštelėje. Įmonė užsiima naudotų automobilių prekyba, komercinių ir prabangių (limuzinai) automobilių nuoma.

KOLEKTYVAS.

Gausus UAB “Aljuva” įmonės darbuotojų kolektyvas nuolat dalyvauja įvairiuose tobulinimosi ir kvalifikacijos kėlimo kursuose, kuriuose įgauna daug vertingų žinių, kaip kokybiškiau ir maloniau aptarnauti visus mūsų įmonės pirkėjus. Įmonės vadovai stengiasi palaikyti itin draugišką įmonės kolektyvo dvasią, nes tai yra pagrindinis malonaus bendravimo ne tik tarpusavyje , bet ir su pirkėjais principas.

Įmonės veikloje naudojame modernią ir šiuolaikišką automobilių diagnostikos ir remonto įrangą, kokybiškus darbo įrankius, kurie atitinka LR Techninės priežiūros ir Metrologinės tarnybos, technologinius standartus.

LOJALUMO PROGRAMOS.

Ypatingai gerbiame mūsų nuolatinius klientus ir jiems taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Nuolatinis klientas mūsų parduotuvėse visada įsigys įvairių detalių ir paslaugu su nuolaida, sugedus automobiliui , pagal galimybę aptarnausime be eilės. Atsitikus nelaimei kelyje, techninę pagalbą suteiksime bet kuriuo paros metu.

Visiems UAB “Aljuva” automobilių aptarnavimo centro klientams, kol bus tvarkomas automobilis, siūlome atsipūsti ir išgerti karštos kavos ar arbatos mūsų priėmimo skyriuje.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės