Verslo lyderis

MANUKAS UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 7518

Kontaktinė informacija

Adresas: Liejyklos g. 10, Šiauliai, Šiaulių raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868740020
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.manukas.com

APIE MUS

UAB "Manukas" įkurta 1998m. gruodžio 7d. Bendrovei vadovauja direktorius Alvydas Šedžius.

UAB "Manukas" nuo pat įkūrimo pradžios užsiima krovininių automobilių, vilkikų, puspriekabių refrižeratorių bei jų dalių prekyba ir remontu. Visos krovininių automobilių, vilkikų, puspriekabių dalys sandėliuojamos specialiai tam pritaikytose patalpose. Sandėliavimo patalpos užima didesnį nei 14 tūkstančių kvadratinių metrų plotą.

Mūsų bendrovė siūlo labai platų autodalių pasirinkimą vilkikams, krovininiams automobiliams, puspriekabėms, autobusams bei kitai specialiosios paskirties technikai.

Šiuo metu teikiame ir serviso paslaugas. Remontuojant vilkiką, krovininį automobilį ar puspriekabę, jums nereikės ieškoti reikiamos detalės, jūs paprasčiausiai viską galėsite įsigyti pas mus. O jei savo vilkiko, puspriekabės, autobuso ar kitokios jums reikalingos technikos neturite, tai pas mus galėsite ją išsinuomoti.

Atsakingi ir išmanantys savo darbą bendrovės darbuotojai rūpinasi jūsų poreikias ir užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas.

Taigi tapkite nuolatiniais mūsų klientais ir jus džiugins ne tik platus automobilių dalių pasirinkimas ir kokybiškos serviso paslaugos, bet ir specialiai jums, pastoviems klientams, pritaikytos lanksčios nuolaidų sistemos.

SERVISAS

Servisuose suteiksime visokeriopą pagalbą, kadangi turime šiuolaikiškiausią įrangą, galinčią patikrinti visų tipų sunkvežimius, vilkikus, priekabas, puspriekabes. Taip pat variklius, kėbulus, važiuokles ir nustatyti gedimus bei juos pašalinti. 

Pas mus itin didelis kokybiškų ir patvarių detalių pasirinkimas – tiek naujų, tiek panaudotų. Teikiame stovėjimo aikštelių ir hidraulinės įrangos nuomos paslaugas. Visus darbus atliekame greitai, nes dirba proesionalūs specialistai, taupantys ir savo, ir Jūsų laiką. Elektros meistrai sutvarkys bet kokį gedimą, susijusį su jų specifikacija. 

Ir tai dar ne viskas! Siekiame, kad transporto priemonės būtų ne tik stabilios, patikimos ir saugios, bet ir blizgėtų savo išore, todėl teikiame plovyklos paslaugas. 

Kreipkitės pas mus su savo rūpesčiais ir liksite nenuvilti.
Po avarijos                              pries.jpg      
 
Po dviejų savaičių tvarkymo      po.JPG

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės