Verslo lyderis

UAB Sireka

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 11672

Kontaktinė informacija

Adresas: Ukmergės 315c Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 85 2470789
Mob. Tel: 8645 08862
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.allglass.lt
Stiklai yra keičiami ir remontuojami pagal gamintojų nurodytas technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei specialiai tam skirtus įrankius.
Galime suremontuoti ar pakeisti bet kurį, bet kokios markės ar modelio transporto priemonės stiklą. ATVYKSTAME PRIE AUTOMOBILIO
Automobilių žibintai – viena svarbiausių automobilio dalių, garantuojančių  gerą matomumą kelyje ir užtikrinančių keleivių saugumą. Laikui bėgant žibintai gali tapti matiniai ar pagelsti. Kartais tam įtakos turi ir netinkama automobilio žibintų priežiūra. Kelyje tampate ne tokie matomi, suprastėja ir Jūsų matomumas, todėl galimos nelaimės kelyje. Kad taip nenutiktų, būtina pasirūpinti  viena svarbiausių automobilių dalių, ir tam bene geriausiai padeda žibintų poliravimas.
Aplinkos veiksniai automobilio žibintus ne tik paverčia matiniais, bet ir subraižo jų paviršių.  Paviršius gali pradėti sluoksniuotis ir geltonuoti. Dėl šių priežasčių sumažėja šviesos pralaidumas, šviesos spindulys išsikraipo, todėl žibintai nebeatlieka savo pagrindinės funkcijos – paversti kelią gerai apšviestu bei būti matomam kitiems vairuotojams.
Klysta tie asmenys, kurie mano, kad žibintai nėra tokie svarbūs, tačiau norint praeiti techninę apžiūrą, būtina, kad žibintai būtų tvarkingi. Net jei žibintai nėra pažeisti, o tiesiog matiniai, praradę blizgesį, Jums gali nepavykti pereiti techninės apžiūros. Farų poliravimas užtikrina, kad žibintai atliks pagrindinę savo funkciją, sumažins avarijų tikimybę ir užtikrins keleivių saugumą. Žibintai  paprastai būna pagaminti iš stiklo arba plastiko. 
Ką daryti, jei žibintai prarado blizgesį ar susibraižė? Kai pastebite, kad automobilio žibintai yra matiniai, galimos dvi išeitys: paviršiaus lakavimas arba  žibintų poliravimas. Pastaroji procedūra, be abejo, atliekama greičiau, yra paprastesnė, ir, žinoma,  kainuoja mažiau. Poliruojant išlyginamas žibinto paviršius bei atkuriamas šviesos pralaidumas, todėl žibintai tampa tarsi nauji.
Lempų poliravimas užtikrina, kad žibintai vėl atliks pagrindinę funkciją ir garantuoja, kad tai netaps kliūtimi pereiti techninę apžiūrą.
Žibintų poliravimas gana paprasta procedūra, tačiau automobilių savininkai dažniausiai tuo susirūpina tik tuomet, kaip nepavyksta praeiti technikinės apžiūros. Dažniausia priežastis, kodėl vairuotojai neprisiruošia laiku nupoliruoti žibintų - laiko stoka, tačiau pagalvokite: ar daugiau laiko atima nuvažiuoti į servisą atlikti paprastą procedūrą ar pakartotinai bandyti praeiti techninę apžiūrą, po to, kai sutvarkote visus automobilio trūkumus? Be to, nereikėtų pamiršti, kad saugumas - neįkainojamas.
Vienos iš svarbiausių automobilio dalių - žibintai. Nuo kenksmingų faktorių žiemiškuose keliuose, nuo druskos, nuo daugybės apsilankymų plovyklose, įvairių cheminių medžiagų žibintai tampa matiniai, pageltę. Plastiko paviršiui turi įtakos temperatūrų kaita, jis greičiau subraižomas ir išdaužomas akmenukų. Plastikas ima sluoksniuotis, geltonuoti ir mažina šviesos pralaidumą, išsikraipo šviesos spindulys. Tada techninės apžiūros centre sunkiau praeiti techninę apžiūrą. O dar svarbiau - tamsiu paros metu prastas kelio apšvietimas labai padidina avarijos tikimybę. Poliruojant žibintą naujausiomis atitinkamos paskirties medžiagomis yra išlyginamas jo paviršius ir atstatomas šviesos pralaidumas, taigi naudoti automobilį darosi saugiau.

Mus rasite:
Adresas: Ukmergės 315c, įvažiavimas iš S.Neries gatvės, Vilnius
Darbo laikas: I-V 8.00 – 18.00
Tel.: 85 247-07-89 
Mob. tel.: +370 645 08862
Skype: stiklaifab 
El. paštas: info@allglass.lt

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės