Verslo lyderis

Arūnas Švelna fotografas

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 3560

Kontaktinė informacija

Adresas: , Panevėžio raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 869800756
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.svelna.lt

Apie fotografą Arūną Švelną

 Pirmą kartą foto aparatą į rankas paėmiau ir fotografuoti pradėjau 7 metų. Jau 35 metai kaip jo nepadedu... 1992–2009 m. – darbas laikraščiuose „Tėvynė“, „Panevėžio balsas“, „Valstiečių laikraštis“. 2000 m. – foto menininkų sąjungos ir žurnalistų sąjungos narys. 2005 m. – personalinis foto albumas „Perlai“. Dirbu su profesionalia foto technika, naudoju multiblicus, įvairius fonus. Su filmavimo ypatumais susipažinau dar 1985 m., kai buvo kuriamas Lietuvos televizijos muzikinis kino filmas „Dalia. Filmuoju ir montuoju vestuves, krikštynas, jubiliejus, kitas ypatingas progas. Sumontuoju ir apipavidalinu medžiagą. Važiuoju po visą Lietuvą. Apie fotografiją „Vargu ar yra didelis pasitenkinimas už pasitenkinimą kuriant“ (N. Gogolis). Turbūt nėra žmogaus, kuris nebūtų patyręs kūrybos džiaugsmo. Fotografija – tai akimirkos ir žmogaus (fotografo) dvikova, kurioje rezultatą pamatai iš karto, bet ne visada norimą... Savo nuotraukose visada siekiu perteikti jausmus, emocijas, bet didelį dėmesį skiriu kompozicijoms, jų išdėstymui, nuotaikai. Džiaugiuosi užsakymais, kur duodama menininkui erdvės, kur reikalingos ypatingos pastangos... Dirbu atsakingai, nes žinau, kad antro tokio pat kadro nebus, o nuotrauka kiekvienam iš mūsų – tai gyvenimo kronika.

Fotografuoju ir filmuoju vestuves. Taip pat fotografuoju fotosesijas, aktus, darau studijines nuotraukas, naudoju multiblicus. Filmuoju profesionalia skaitmenine vaizdo kamera. Filmuodamas naudoju belaidžius, prisegamus kryptinius mikrofonus Sennheiser. Atlieku montažą ir įrašau į DVD. Dirbu spaudoje, esu fotomenininkų sąjungos narys, turiu išleidęs fotografijų knygą "Perlai".

Naudojama fototechnika: Canon EOS 1N,Canon EOS D MARK II N,Canon 10D,objektyvai 16-35mm 2,8 L,24-70mm 2,8 L,70-200mm2,8L

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
7 menesi
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės