Verslo lyderis

Baltic swan UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 14174

Kontaktinė informacija

Adresas: Paliūniškio g. 3, LT-35113 Panevėžys, Panevėžio raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8 675 368 80
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.balticswan.lt

1970 metais po Panevėžio savivaldybės sparnu gimė buitinio gyventojų aptarnavimo kombinatas "Gulbė". Jis teikė skalbimo, drabužių valymo, foto, kirpyklų, pirčių ir netgi vestuvinių suknelių nuomos paslaugas miesto ir rajono gyventojams,  įmonėms bei organizacijoms. Buvo daug padalinių, darbuotojų skaičius siekė 800. Prasidėjus  privatizavimo bangai, įmonė ėmė skaidytis į atskiras savarankiškas firmas. "Gulbei" liko tik skalbykla su užsakymų priėmimo punktais. 

2001 metais įmonė buvo privatizuota Norvegijos kompanijos. Taip iš "Gulbės" atsirado UAB "BALTIC SWAN". Kompanijos paslaugų spektras pradėjo didėti, nauji profesionalūs  įrengimai ir dirbantys kvalifikuoti darbuotojai užtikrino aukštą  paslaugų atlikimo kokybę. 

UAB "Baltic swan" pradėjo glaudžiai bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio drabužių gamintojais ir teikti kokybiškas gaminių is džinso ir kitų medžiagų minkštinimo, sendinimo, dažymo, enziminio  bei kitų rūšių paslaugas uz konkurencingą kainą. Be dėmesio nelieka viešbučiai, kavinės, restoranai ir žinoma Lietuvos miestų gyventojai.

Įmonėje dirba 45 kvalifikuoti darbuotojai. Mūsų kompanija pastoviai dalyvauja Lietuvoje ir užsienyje rengiamose parodose, žinios tobulinamos seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Vakarų Europoje. Per parą mes pajėgūs išskalbti iki 12 000 kg skalbinių, apdirbti iki 3 000 drabužių vienetų.

Mes esame pasiruošę priimti įvairių rūšių pasiūlymus veiklai plėsti. Visada laukiame Jūsų pasiūlymų. Mes stengsimės išvystyti mūsų verslą ir patenkinti visus pramoninius poreikius, todėl prašome nesivaržyti ir susisiekti su mumis!

Mes tikimės, kad Jus tapsite mūsų mėgstamu klientu ir užsakovu. Kartu mes pratęsime Jūsų ir mūsų verslo plėtrą.Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės