Verslo lyderis

I. Bartkevičienės įmonė

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 6451

Kontaktinė informacija

Adresas: Kalniečių g. 64, Kauno m., Kauno m. sav., Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868750511
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė:

Mūsų atliekamos paslaugos:
Šlapias valymas

Šlapias valymas-alternatyva sausam valymui. Jis atliekamas vandeniniuose tirpaluose, naudojant ekologiškas skalbimo ir antistatines minkštinimo priemones. Dabartiniu metu gaminama vis daugiau gaminių, kurių priežiūros ženklai leidžia atlikti šlapią valymą. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms, kurių oda jautri cheminėms medžiagoms valymas-alternatyva sausam valymui. Jis atliekamas vandeniniuose tirpaluose, naudojant ekologiškas skalbimo ir antistatines minkštinimo priemones. Dabartiniu metu gaminama vis daugiau gaminių, kurių priežiūros ženklai leidžia atlikti šlapią valymą. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms, kurių oda jautri cheminėms medžiagoms.

Patarimai
Nelaikykite ilgai namuose nevalytų ir dėmėtų rūbų. Pasibaigus sezonui, pasinaudokite valyklos paslaugomis, o tik po to švarius rūbus kabinkite į spintas. Atminkite, kad įsisenėjusių dėmių ir nešvarumų valymo technologinis procesas tampa daug sudėtingesnis. Ruoškite rūbus naujam dėvėjimo sezonui iš anksto ir gyvenkite be rūpesčių!
Atsiradus kavos, vyno, tepalo, kraujo ar kitai specifinei dėmei, neskubėkite valyti ar skalbti patys.Skubotas ir nekvalifikuotas valymas, vanduo ir įprastos skalbimo priemonės tik užtvirtina dėmę, todėl vėliau pilnai ją išvalyti būna sudėtinga. Kuo „šviežesnė”dėmė, tuo didesnė tikimybė ją pilnai išvalyti. Pirkdami naują rūbą, atkreipkite dėmesį į jų valymo ir priežiūros ženklus. Kiekvienas naujas gaminys turi juos turėti. Reikalaukite to iš pardavėjo! Atminkite, kad gaminiai be valymo ženklų valomi be garantijos!

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės