Verslo lyderis

Aerobikos klubas Leta VŠĮ

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 14170
Rima
2014-03-31 18:09:30
O aš labai džiaugiuosi kalanetikos trenere Vitalija :) Ji - nuostabi! Tokios profesionalios ir mielos trenerės gali pavydėti bet koks sporto klubas. Būtų dar nuostabiau, jei ji galėtų ir būtų galimybė klubui rengti kalanetikos treniruotės vakarais ir pirmadieniais, ir ketvirtadieniais. Eičiau visą savaitę :)
Sportuojanti klubo narė
2014-03-31 17:04:52
Dievinu Linos ir Raimondos treniruotes! Jo abi puikiai išmano savo darbą, atsižvelgia į mūsų jėgas ir padeda mums siekti tobulų kūno linijų. Be abejo, Gretos šokiai taip pat labai įdomūs. ;) visas jūsų kolektyvas labai nuotaikingas, visada priima su šypsena!
Dangira
2014-03-31 16:36:13
Labai džiaugiuosi, kad suradau jūsų klubą. Tokia faina ir jauki aplinka, kolektyvas labai draugiškas. Visuomet pasitinkamos bei išleidžiamos moterys su šypsena. Vitalijos vedamos kalanetikos treniruotės super. Labai faina, paprasta bei pakankamai reikli trenerė:-). Toks paprastas bei šiltas žmogutis....Visada parodo, paaiškina, paragina...Na, super! Tikrai džiugu, kad dar yra klubų, kurie dėl lankytojų taip stengiasi. Pas jus tikrai tas jaučiasi. Esu lankiusi ne vieną brangų sporto klubą, bet dėl bendravimo su klientais ir taip, dėl gero laiko praleidimo net nėra ką lyginti sų Jūsų klubu - šaunuolės. Atrodo nieko ypatingo, viskas lyg ir paprasta, bet vis dėlto kažkas kitaip nei kitur (gerąja prasme:-)Svarbiausia, kad noras sportuoti atsirado l.l.didelis:-))))
Margarita
2014-03-31 16:19:42
Sveiki visi, aerobikos klubas "Leta" yra SUPERinis klubas. Šilta atmosfera, orientacija į kiekvieną klientą ir, be jokios abejonės, nuostabios trenerės, puikiai išmanančios savo darbą, yra išskirtinis šio klubo bruožas. Kiekviena mergina/moteris čia sulaukia profesionalios konsultacijos ir patarimų. Merginos ir moterys, lankančios vakarinius BodyFlex ir Kalanetikos užsiėmimus, kviečiu prisijunkti prie mano komentarų.
Vilma
2014-01-21 12:00:20Vartotojo balsas: like 10
Geriausi kalanetikos užsiėmimai Kaune! Puiki atmosfera, draugiška trenerė, įdomūs ir nevienodi užsiėmimai. Norisi tik grįžti!

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės