Verslo lyderis

Ametisteja UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 18041

Kontaktinė informacija

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas, - Žemėlapis
Tel: 837 21 44 33
Mob. Tel: 8 684 84922
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.ametista.lt
Apie mus

  

 

Sukamės užburtame mados kulto rate: konsultuojamės su mados žinovais , stilistais ir specialistais, investuojame į įmantrius apdarus ir nelieka laiko susimąstyti apie vertingesnes investicijas į vidinį grožį, sveiką kūną ir sveiką dvasią. O ar prabangiais apdarais puošdami savo kūną neturėtume pasirūpinti pačiu kūnu ? Svarbu susimąstyti, ar mes norime investuoti vienam sezonui, ar palaikyti ilgalaikį grožį. Būtent dėl šių priežasčių kviečiame Jus tapti kūrėjais naujos mados , kurioje ryškiausia tendencija- sveiko kūno, proto ir sielos harmonija. Būtent dėl šių priežasčių mes sukūrėme vietą, kur grožį, ramybę , sveikatą ir stilių atrandame iš naujo.

Šiandien nieko nestebina moderniausi grožio salonai, SPA centrai, sveikatingumo klubai. Svarbu nuolat tobulinti grožio paslaugas, atrasti naujų sprendimų. Grožio ir terapijos centras „Ametistėja" savo veiklą sėkmingai tęsia nuo 2003m. Sėkmės pagrindas - kompanijos darbuotojų profesionalumas ir patirtis, išskirtinių technologijų naudojimas, veiksmingos ir profesionalios kosmetinės priemonės.

Klientų pasitikėjimas ir gausa buvo puiki galimybė plėsti savo veiklą ir šiuo metu „ Ametistėja" turi dvi sveikatingumo oazes.
Kliento patogumui ir malonumui - procedūrų ir priemonių įvairovė vienoje vietoje: efektyvios kūno ir veido procedūros, masažai, SPA kompleksas, kirpykla, manikiūras, pedikiūras, soliariumas.


Mūsų centre naudojami naujausiais mokslo laimėjimais pagrįsti aparatai ir priemonės. Pažangi, saugi  technologija, skirta įvairioms veido problemoms spręsti -  'OXY Megastation" aparatas, pritaikytas deguonies įvedimui į odos ląsteles, - efektyvi metodika odos atjauninimui ir gydymui. Celiulito gydymą rekomenduojame spręsti Thermo C aparatu, veikiančiu radijo dažnio, vakuumo, krioterapijos ir šviesos terapijos deriniu. Na, o kūno formoms koreguoti pritaikysime prancūzų kosmetologo sukurtą aparatą „ Biogenie braute concept". Dažna problema - išsiplėtusios kraujagyslės. Jų efektyvus gydymas TC3000 aparatu ( 4 MHz dažnio radijo bangomis). Organizmo valymo, energijos atkūrimo procedūros atliekamos „ Detox Box Profesional" aparatu. Plaukų priežiūrai siūlome plaukų atstatymo procedūras su japonų ultragarso aparatu. Turinčioms ilgus plaukus rekomenduojame kirpimą karštomis žirklėmis.


Kūno pusiausvyrai atstatyti siūlomos procedūra relaksinio nesvarumo vonioje "Haslauer". Pailsėti ne tik fiziškai , bat ir dvasiškai padės Jums išskirtinės masažų technikos.


Mūsų darbuotojai renkasi tik profesionalias; Ericson Laboratoire, Neoglis, Gehwol, Loreal, Wella, Keune ir kt. priemones, su kuriomis ne tik dirba , bet ir rekomenduoja klientams įsigyti namų naudojimui.


Jau  Lietuvoje - veido ir kūno priežiūros KLAPP kosmetika..Vargu, ar pavyktų rasti tokią šalį, kurioje SPA ir sveikatingumo centrai, grožio klinikos dirbtų nesivadovaudami KLAPP kosmetikos filosofija ar nesinaudotų ypatingais jos gydymo metodais.Tai mūsų pasididžiavimas ir dovana Jums.

„ Ametistėja" - vieta, kur atrandame grožį....

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės