Verslo lyderis

Muna Dance šokių studija

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 3530

Kontaktinė informacija

Adresas: Respublikos g. 28, Panevėžys, Panevėžio raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 867313818
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.munadance.lt
Apie mus


Šokių studijos Muna Dance veiklos istorija skaičiuojama nuo 2002 metų, kai patogioje vietoje Panevėžio miesto centre pedagogė, “Rumbos” kolektyvo sportinių šokių trenerė ir LR Gimnastikos asociacijos narė Raminta Morkūnienė su kolege įkūrė šokių studiją “Ir Tau”. Netradicinis laisvalaikio praleidimo ir fizinio aktyvumo būdas – šokiai, pilatesas ir joga – sutraukė nemenkus įvairiaus amžiaus entuziastų būrius. Klubo lankytojus viliojo galimybė bet kuriam šokių ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjui po vienu stogu surasti sau tinkamiausią šokių ir mankštos formą.

Po trejų metų, iš dalies pasikeitus klubo trenerių komandai ir veiklos koncepcijai, šokių klubas buvo pavadintas jo įkūrėjos Ramintos Morkūnienės, rytietiškų šokių programas atliekančios sceniniu Munos vardu, vardu “Muna Dance”.

Būtent Raminta Morkūnienė viena pirmųjų į Lietuvą ir į Panevėžio kraštą perkeltine prasme atvežė tuomet dar mažiau žinomus egzotiškus rytietiškus šokius. Trenerė yra įgijusi ir egiptietiškų pilvo šokių mokymo patirties. Panevėžio klubas sulaužė ir vyraujančius stereotipus, kad pilvo šokis – tai išskirtinai moteriškas užsiėmimas: užsienio šalyse yra labai daug sėkmingai šį šokį atliekančių ir jo kultūrą plėtojančių vyrų, naujos tradicijos pamažu persikelia ir į Lietuvą.

Nuo pat klubo veiklos “Muna Dance” rengia įvairius su šokiu, fiziniu aktyvumu, kūno ir sielos tobulinimu susijusius užsiėmimus įvairaus amžiaus žmonėms. Nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinio pasirengimo, rengiamos pilvo šokių pamokos mėgėjams, profesionalūs šio šokių stiliaus šokėjai rengiami papildomai ir sėkmingai dalyvauja tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose.

Savo nuotaikingais ritmais yra itin populiarios solo latino šokių pamokos. Lotynų Amerikos šokius mokosi šokti ir poros, rengiami užsiėmimai grupėms, individualios pamokos. Kiek mažiau, bet atkakliai klubo lankytojų moterų gretas papildo bei šokių žingsnelių mokosi ir vyrai.

Klasikiniai šokiai taip pat turi savo gerbėjų, itin populiarūs valso ir argentinietiško tango mokymo užsiėmimai. Jaunimą labiau traukia vadinamieji gatvės šokiai, kurie leidžia apjungti įvairius nestandartinius šokių stilius, ir praktiškai kiekvienam šokėjui leidžia improvizuojant sukurti savitą stilių.

Pikantišku prieskoniu pasižymi strip plastikos užsiėmimai. Strip plastika – tai šiuolaikiška šokio kryptis, jungianti savyje klasikinio, jazz, šiuolaikinio ir viliotinio šokio elementus. Pastarasis elementas, pasak šio šokio specialistų, nėra dominuojantis, nes didžiausias krūvis tenka plastikos ugdymui ir fiziniam stiprinimui.

Atskiri užsiėmimai rengiami mažiesiems šokėjams. Po “Muna Dance” klubo stogu nuo 2011 metų veikia Mažųjų šokio teatras, į kurio veiklą teatro vadovė Raminta Morkūnienė perkėlė dešimties metų ikimokyklinukų judesio korekcijos ir saviraiškos ugdymo patirtį.

Šokių studijos “Muna Dance” pavadinimas neatsiejamas nuo miesto ir šalies viešųjų koncertinių renginių, įvairių su šokiu, grožiu ir kūrybingumo ugdymu susijusių projektų. Klubo šokėjai pristato savo atliekamas programas, klubo trenerės kuria choreografiją. Klubas yra aktyvus šokių kultūros puoselėtojas ir parodomųjų bei konkursinių renginių dalyvis, taip pat organizatorius Lietuvoje ir užsienio šalyse; savarankiškai rengia arba dalyvauja rengiant mokymus ir seminarus tobulėjantiems kolegoms, organizuoja mokomąsias stovyklas suaugusiems šokių mėgėjams ir vaikams.

Lietuvoje plėtojant šokių kultūros sampratą, atsirado ir sąlyginai nauja sąvoka – šokio terapija, skirta atsipalaidavimui ir saviraiškos ugdymui. Šokis susijęs su fiziniu krūviu, todėl žmonėms, patiriantiems emocinę įtampą, gali tapti puikia atsipalaidavimo priemone, nes kūno kalba leidžia išreikšti tai, ko galbūt niekada neištartumėte balsu.

Choreografija ir šokis yra neatsiejama grožio kultūros dalis. “Muna Dance” trenerių sukurta choreografija papuošė ne vieną prestižinį šukuosenos dizaino, drabužių dizaino renginį, pramoginius renginius.

Muna Dance šokių studijos teikiamos paslaugos:

 • Šokių pamokos vaikams, jaunimui ir suaugusiems.
 • Individualios šokių pamokos.
 • Ikimokyklinio amžiaus vaikų muzikinių spektaklių režisavimas.
 • Mažųjų šokio teatras
 • Originalios programos vaikų gimtadieniams.
 • Speciali programa mergvakariams ir bernvakariams.
 • Šokėjų pasirodymai, pramoginė šokių programa šventėms.
 • Specialios programos asmeninėms ir šeimos šventėms.
 • Koncertinės Rytietiškų, Lotynų Amerikos ir Strip plastikos šokių programos.
 • Specializuotų renginių organizavimas ir vedimas.
 • Choreografijos kūrimas (Street dance, rytietiškų, Lotynų Amerikos ir Strip plastikos šokiai).
 • Rytietiškų, Lotynų Amerikos ir Strip plastikos šokių seminarų, mokymų organizavimas mėgėjams ir profesionalams.
 • Choreografijos kūrimas pagal individualius užsakymus.
 • Individualių programų pramoginių projektų dalyviams kūrimas.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
9 menesi
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės