Verslo lyderis

Profvertimai - profesionalios vertimo paslaugos

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 7156

Kontaktinė informacija

Adresas: Šv. Ignoto g. 1, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 867427369
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.profvertimai.lt

PROFVERTIMAI

Kuo jūs bebūtumėte – studentu, direktoriumi ar vadybininku, anksčiau ar vėliau jums prireiks vertimo iš/į lietuvių ar užsienio kalbą. Gerai, jei jūsų užsienio kalbų įgūdžiai leis tai padaryti pačiam arba jei jūsų įmonė turi profesionalų vertėją. Bet pasvarstykite apie tam skirtą laiką. Ar jūs turite galimybę vertimą atlikti savo jėgomis ir laiku? Kaip viską spėti?

Kai kuriems asmenims išversti tam tikrą tekstą ar dokumentą per duotą laiko terminą gali tapti dideliu iššūkiu. Bet vertimų biurui tai ne problema. Čia dirba gausus kolektyvas profesionalių vertėjų, pasiruošusių kuo greičiau jums pateikti kokybišką vertimą. Kalbos specialistai verčia įvairia tematika ir stiliumi, jei reikia pasitardami su tos srities specialistais. Vertimo paslaugų įstaigos dėka, jūs galite būti ramūs dėl išversto teksto teisingumo ir kokybiškumo. Atsitiktinių klaidų tikimybė taip pat bene nulinė, nes vertimai atidžiai ir kruopščiai tikrinami gimtakalbių redaktorių. Tai leidžia vertimą atlikti aukščiausiu lygiu.

Mūsų tikslas – kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą suteiktos vertimo paslaugos. Šiam tikslui įgyvendinti subūrėme profesionalių ir patyrusių vertėjų komandą. Galime užtikrinti, kad užsakymus paskiriame tik aukštos kvalifikacijos specialistams. Visi mūsų vertėjai turi didelę darbo patirtį ir yra įgiję užsienio kalbų filologinį išsilavinimą, o kai kurie iš jų verčia į savo gimtąją kalbą arba jau ne vienerius metus yra įsikūrę užsienyje. Visa tai užtikrina vertimo tikslumą ir kokybę.

Siekiant užtikrinti, kad tekstas būtų išverstas kokybiškai ir atitiktų kliento lūkesčius, visi vertimai yra deleguojami vertėjams, kurie specializuojasi versti tik tam tikro pobūdžio, sudėtingumo ir tipo dokumentus bei tekstus, o galiausiai visi vertimai yra peržiūrimi redaktoriaus.

Mūsų sėkmingo darbo paslaptis:

greitas ir kokybiškas darbas, patirtis, operatyvumas, draugiškas bendravimas, lankstumas laiko ir kainos atžvilgiu, konfidencialumas, profesionalumas ir sąžiningumas.

Vertimo paslaugas teikiame tiek fiziniams asmenims, tiek privačioms Lietuvos ir užsienio įmonėms, valstybinėms institucijoms ir įvairioms organizacijoms.

Stabili ir aukšta vertimo paslaugų kokybė paskatino daugybę įmonių rinktis mūsų vertimų biuro teikiamas paslaugas.  O tai reiškia, kad sugebėjome pelnyti jų pasitikėjimą!

Profesionalių kalbos specialistų suburtas kolektyvas „Profvertimai“ teikia įvairių sričių paslaugas:

Vertimas raštu

Redagavimas

Maketavimas

Vaizdo ir garso įrašų transkribavimas

Dokumentų vertimas ir tvirtinimas

Anglų kalbos kursai

Mūsų kolektyvą sudaro profesionalūs vertėjai, turintys patirties ir žinių įvairiose vertimų srityse bei nuolat keliantys savo kvalifikaciją ir gilinantys turimas žinias. Gausios žinios, patirtis ir įgūdžiai užtikrina ne tik profesionaliai atliktą vertimą, bet ir darbo greitį. Modernios šiuolaikinės technologijos bei nepriekaištinga mūsų ilgamečių vertėjų reputacija leidžia mums užtikrinti dokumentų, duomenų bei informacijos konfidencialumą.

Kuo jūs bebūtumėte – studentu, direktoriumi ar vadybininku, anksčiau ar vėliau jums prireiks vertimo iš/į lietuvių ar užsienio kalbą. Gerai, jei jūsų užsienio kalbų įgūdžiai leis tai padaryti pačiam arba jei jūsų įmonė turi profesionalų vertėją. Bet pasvarstykite apie tam skirtą laiką. Ar jūs turite galimybę vertimą atlikti savo jėgomis kokybiškai ir laiku?
Patarimas – kreiptis į vertimų paslaugas siūlančią įmonę.
Šiuo metu galime jums padėti išsiversti dokumentus į 22 pasaulio kalbas:

Vertimai į anglų kalbą
Vertimai į bosnių kalbą
Vertimai į čekų kalbą
Vertimai į danų kalbą
Vertimai į estų kalbą
Vertimai į graikų kalbą
Vertimai į ispanų kalbą
Vertimai į italų kalbą
Vertimai į juodkalniečių kalbą
Vertimai į kroatų kalbą
Vertimai į latvių kalbą
Vertimai į lenkų kalbą
Vertimai į norvegų kalbą
Vertimai į olandų kalbą
Vertimai į prancūzų kalbą
Vertimai į rusų kalbą
Vertimai į serbų kalbą
Vertimai į suomių kalbą
Vertimai į švedų kalbą
Vertimai į turkų kalbą
Vertimai į ukrainiečių kalbą
Vertimai į vokiečių kalbą

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės