Verslo lyderis

Šokio harmonija Všį

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 16607

Kontaktinė informacija

Adresas: V.Maciulevičiaus 20-8, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 860538332
El. paštas: mailto
Fax: 852418931
Svetainė: www.sokioharmonija.lt

 

Studija "Šokio harmonija" yra viena garsiausių šokių studijų Lietuvoje, įkurta dar 2002 metais profesionalių šokėjų - Arūno Bižoko ir Eimučio Andriuškevičiaus. 2010 metais studija tapo viena iš Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacijos įkūrėjų ir narių.


PASLAUGOS IR KAINOSPramoginiai šokiai - tai puiki papildomo ugdymo dalis, laisvalaikio praleidimo būdas ir tapogi sportinė bei varžybinė veikla. Šokis lavina judesių koordinaciją, ritminę klausą, ugdo gražias ir harmoningas asmenybes. Mūsų šokių studijoje vaikai bus treniruojami pagal pasaulinę pramoginių šokių programą (lėtas valsas, tango, vienos valsas, fokstrotas, kvikstepas, samba, čia čia, rumba, pasodoblis, džaivas). Užsiėmimus veda kvalifikuoti šokių treneriai.

  Treniruotės trukmė 4 savaičių kaina
1 kartas per savaitę 45 min 75 Lt
2 kartai per savaitę 45 min 103 Lt

 Mokant už vieną šokių pamoką atskirai, kaina 20Lt.Klasikiniai šokiai: lėtas valsas, tango, vienos valsas, lėtas fokstrotas, kvikstepas.
Lotynų Amerikos šokiai: samba, čia čia, rumba, džaivas.
Kiti: salsa, bačiata, svingas, argentinietiškas tango.

  Treniruotės trukmė 4 savaičių kaina
1 kartas per savaitę 60 min 85 Lt
1 kartas per savaitę 90 min 105 Lt
2 kartai per savaitę 60 min 120 Lt

Mokant už vieną 60min. šokių pamoką atskirai, kaina 25Lt.
Mokant už vieną 90min. šokių pamoką atskirai, kaina 30Lt.Visus, kurie neturi poros, kviečiame išmokti šiuo metu pasaulyje labai populiarių "Solo Latino" šokių. Tai Lotynų Amerikos šokiai (salsa, bačiata, čia čia, samba, rumba džaivas...). Šie šokiai yra šokami po vieną, sustojus linijomis. Čia jūs puikiai praleisite laiką draugiškoje kompanijoje, šoksite pagal linksmą, ritmišką muziką, atsipalaiduosite po dienos darbų. Išmoktus šokius galėsite pademonstruoti savo draugams per vakarėlius bei nesudėtingus judesius pamokinti patys, tuo praturtindami vakaro programą.

  Treniruotės trukmė 4 savaičių kaina
1 kartas per savaitę 60 min 85 Lt
2 kartai per savaitę 60 min 120 Lt

Mokant už vieną šokių pamoką atskirai, kaina 25Lt.Mergaites ir berniukus nuo 8m. iki 17m. kviečiame išmokti gatvės šokių (Street dance, Hip - hop). Čia jūs išmoksite laisvai judėti pagal ritminę muziką, atsikratysite sceninės baimės, bei puikiai praleisite laiką su profesionalia trenere.

  Treniruotės trukmė 4 savaičių kaina
2 kartai per savaitę 60 min 95 Lt

Mokant už vieną šokių pamoką atskirai, kaina 20Lt.ZUMBA - tai nauja, bet jau tapusi populiaria visame pasaulyje aerobikos stiliaus programa. Tai fitneso ir aerobikos kryptis, kurioje gausu šokio elementų, pagrįstų tradiciniais Lotynų Amerikos šokių žingsniais (merengue, salsa, čia čia čia, samba...), taip pat flamenco, afro, klubinio stiliaus, hip-hop ir kitų.
Tai puikios treniruotės tiems, kurie nori sumažinti savo kūno svorį, išlaikyti tinkamą kūno tonusą ir išvaizdą. Atrodo, kad Jūs tik šokate, tačiau iš tikrųjų atliekant šį tam tikrą specifinių pratimų kompleksą, specialiai sukurtą įvairių grupių raumenims, padedate ne tik sau atrodyti puikiai, tačiau ir pagerinate savijautą bei nuotaiką.

 

Treniruotės trukmė

4 savaičių kaina

2 kartai per savaitę

50 min.

130 Lt

1 kartas per savaitę

50 min.

90 Lt

Kadangi kiekviename iš mūsų studijos filialų Zumbos treniruotės vyksta tik 1k./sav., siūlome treniruotis skirtingose salėse arba kaip antrą treniruotę rinktis Kalanetikos užsiėmimus.
Kaina būtų kaip už vieną abonementą, t.y. 2k./sav. - 130Lt.

Mokant už vieną treniruotę atskirai, kaina 30Lt.Kalanetika pavadinimas kilo iš šių pratimų kompleksų įkūrėjos - Callan Pinckney- vardo. Tai statinių pratimų kompleksas, kada raumenys dirba išsitempimo ir susitraukimo principu. Kalanetika - tai lyg šokėjų mankšta, formuojanti proporcingą kūno siluetą. Akcentuojamas baletui būdingas grakštumas, tempimo pratimai. Jau po pirmų savaičių kūnas tampa tvirtesnis, bendra laikysena - dailesnė, norisi vaikščioti pasitempus.

Treniruotės paskirtis - stiprinti raumenis, sumažinti kūno svorį ir apimtis, pagerinti laikyseną, ugdyti lankstumą. Kalanetikos pratimai yra skirti problematiškiausioms kūno vietoms dailinti - pečiams, rankoms, krūtinei,  juosmeniui, nugarai, klubams, sėdmenims, šlaunims.

Kalanetika nuo kitų sporto rūšių skiriasi tuo, kad atliekant statiškus jėgos ir tempimo pratimus labai veiksmingai treniruojami gilieji raumenys. Po kelių treniruočių pastebimai sutvirtėja gilusis poodinis sluoksnis, dailėja figūra: riebalai nyksta, o raumenys tvirtėja.

Kalanetika puikiai tinka Tau:

  • Jei nemėgsti aktyvios mankštos (judrių pratimų, staigių judesių, šuoliukų), taip pat jei turi sveikatos problemų.
  • Jei dirbi sėdimą darbą, skundiesi nugaros, pečių, kaklo įtampa.
  • Jei nori lavinti kūno lankstumą bei sustiprinti kūno raumenis.
  • Jei nori pagerinti kūno laikyseną.
  • Jei nori sumažinti kūno svorį ir apimtis.
  • Jei nori gerai  praleisti laiką.

Sveikas, treniruotas kūnas reiškia laimingesnį ir sėkmingesnį žmogų!

Kalanetikos trenerė - Jurgita Bareikaitė

 Šokiai, sportas, fizinis aktyvumas - tai neatsiejama mano gyvenimo dalis. Esu diplomuota šokio pedagogė. Šiuo metu visa save atidavusi pilates bei kalanetikos užsiėmimams. Esu veržli, domiuosi naujovėmis, tad nepraleidžiu progų ir nuolat lankausi seminaruose, keletas paskutiniųjų:

  • 2012m. Fitneso mokymo centras "AEROMIX" teorinis ir praktinis seminaras, Kalanetikos metodo taikymo ypatumai sveikatingumo pamokose, grupiniuose užsiėmimuose bei asmeninėje treniruotėje ir Callanetics workshop kalanetikos pratimai naudojant įvairų inventorių. Seminarą vedė Anna Glazovska (Latvija).
  • 2012m. Fitneso mokymo centras "AEROMIX" teorinis bei praktinis seminaras Pilates pratimai naudojant Fit Ball&Soft Gum kamuolius bei elastines juostas. Seminarą vedė Kristina Zaičenkovienė.
  • 2012m. EURO EDUCATION, European Fitness School, B licencijos mokymas. Pilateso pratimų anatomija. Seminarą vedė Kristina Zaičenkovienė.

Darbo praktika parodė, kad treniruočių metu nėra jokios grėsmės patempti raumenis, nes čia nėra jokių choreografinių triukų, šuoliukų ar staigių judesių nei įprasta aerobikos lankytojoms.

 

Treniruotės trukmė

4 savaičių kaina

2 kartai per savaitę

50 min.

130 Lt

1 kartas per savaitę

50 min.

90 Lt

 Mokant už vieną treniruotę atskirai, kaina 30Lt.Ši aerobikos programa skirta norintiems daugiau pajusti fizinio krūvio, pagerinti laikyseną, lankstumą, grakštumą, normalizuoti kūno svorį, sustiprinti kūno raumenis, išsilaisvinti nuo emocinio streso bei elegantiškai judėti.

 

Treniruotės trukmė

4 savaičių kaina

1 kartas per savaitę

60 min.

80 Lt

Mokant už vieną treniruotę atskirai, kaina 25Lt.Visame pasaulyje sparčiai populiarėja naujas šokių mokymosi būdas, kai profesionalus šokėjas individuliai moko mėgėją šokdamas kartu su juo. Tai vadinama Pro/Am (Professional/Amateur). Tokio šokių mokymosi analogas galėtų būti televiziniai šokių projektai. Juose dalyvaujantys mėgėjai, padedami kartu šokančio profesionalo, per ganėtinai trumpą laiką ne tik išmoksta šokti, bet ir sugeba paruošti įvairius šou numerius.

Pro-Am mokymosi sistema leidžia žymiai greičiau išmokti šokti, nes kartu šokantis profesionalus šokėjas gali žymiai geriau suprasti Jūsų stipriąsias ir silpnąsias vietas ir sistemingai Jus vesti link geriausio rezultato. Be to šokant su savo mokytoju, Jūs jausitės daug saugiau negu su partneriu megėju, nes profesionalus šokėjas turi žymiai daugiau patirties, kad Jums padėtų pasiekti aukštų rezultatų šokių aikštelėje.

Pro/Am šokėjai ruošia šou programas ir turi galimybę jas parodyti įvairiuose šokių renginiuose ne tik Lietuvoje, bet daugelyje kitų šalių, kur šis šokimo būdas yra labai populiarus. Pro/Am šokėjai gali išbandyti savo jėgas ir varžybose, kurias organizuoja WDC profesionalų federacija ar privačių varžybų organizatoriai. Pro/Am šokiai - tai ne tik galimybė žymiai greičiau ir kokybiškiau išmokti šokti, bet puiki galimybė įsijungti į šokių bendruomenės gyvenimą nebūnant profesionalu, puikiai leisti laiką, realizuoti savo norus dalyvauti šou ar šokių varžybose.

Šokių konkursas Lietuvoje, kuriame šoka ne tik profesionalūs, bet ir Pro/Am šokėjai - Vilniaus Šokių Festivalis http://www.vilniusdancefestival.com

Pamokos trukmė

Pamokos kaina

60min.

100Lt

90min.

 150Lt

 

 

 

 

 


Artėja vestuvės, išleistuvės ar kita šventė, o jūs dar nemokate šokti valso, tango ar kitų šokių? Siūlome individualias treniruotes, po kurių puikiai suksitės šokių ritmu.

 

Trukmė

Pamokos kaina

1-2 žmonės

60 min.

80 Lt

 3-4 žmonės

60 min.

 150 Lt

 5-6 žmonės

 60 min.

 180 Lt

 7-8 žmonės

 60 min.

 220 Lt

 

 

 

 

 

 

 

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

Vaikų gimtadieniai, šventės

Siūlome jaukias 120 kv.m. ir 140 kv.m. sales, kuriose vaikai galės energingai žaisti ir linksmintis. Salėse yra žaismingas pripučiamas batutas "Avyna Fun Palace Big 9x1", skirtas vaikams nuo 3 iki 8 metų. Jį sudaro šokinėjimo kambarys su krepšinio lanku ir kamuoliukais, kopimo sienelė, čiuožykla, tunelis. Tai puiki pramoga vaikams bet kokioje šventėje (vaikų gimtadienis, krikštynos, vakarėlis ar tiesiog susirenkant būriui vaikų). Salėse taip pat yra muzikos aparatūra bei stalai vaišėms.
Salė rezervuojama asmeniškai Jums.
Rekomenduojamas šventės dalyvių skaičius iki 10 vaikų ir 20 suaugusiųjų. Rekomenduojamas vaikučių amžius 3–8 metai.

Šokių salės nuoma

Nuomojame šokių sales įvairiems renginiams: sportiniams, šokių, jogos užsiėmimams, seminarams, pristatymams, konferencijoms, akcijoms, vaikų stovykloms ir kitiems renginiams. Salių plotai: (80kv.m ir 90kv.m Erfurto g. 1), (150kv.m Rygos g. 15),  (70kv.m, 140kv.m ir 180kv.m Ateities g. 10). Informacija tel.: 8 682 13265, el. paštu: eimutis@sokioharmonija.lt 


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės