Verslo lyderis

Degučių sodyba, Liutonių baidarių centras

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 5461

Kontaktinė informacija

Adresas: Jovarų 3, Žiežmarių sen., Kaišiadorių raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8652 86056
 8652 40649
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.liutonys.eu
Sodyba
Daivos ir Rimo Degučių sodyba Kaišiadorių raj., netoli Strėvos upės įkurta sodyba taps tikru atradimu daugeliui iš jūsų. Penkiolikos metų patirtis, nuoširdus rūpestis ir motinos gamtos prieglobstis vieniems gali virsti į nepamirštamus nuotykius plaukiant baidarėmis Strėvos upe, kitiems – į jaukią šeimos ar pašėlusią draugų šventę, o tretiems – tiesiog tyliu ir ramiu poilsiu, kurio, skubėjimo ir nesibaigiančių darbų tėkmės išvargintam žmogui, taip trūksta. Mūsų sodybos durys atvertos ištisus metus visiems žmonėms, įvairiausioms progoms: šeimoms, smagioms ar sportiškoms jaunimo kompanijoms, solidiems jubiliatams, triukšmingiems vestuvininkams ar krikštynų klegesiui, kolegų susibūrimams, išleistuvėms ar klasės draugų susitikimams. Gausius mūsų svečius galime priimti sodybos pokylių salėje ar baidarių centro banketinėje salėje, o jaukiame ir moderniame viešbutyje apnakvyndinsime net 80 ir daugiau svečių.
Išpuoselėta sodybos aplinka, skanus maistas ir estetiška šventės vieta, o gal tiesiog iš anksto užsakyti pietūs jums leis atsipalaiduoti, džiaugtis kiekviena mūsų sodyboje praleista akimirka. Aplinka ne tik džiugins jūsų akis. Kol maloniai šnekučiuositės, jūsų atžalos galės linksmai ir saugiai pasiautėti kiemo teritorijoje esančiose supynėse ir karstynėse. Ieškojote saugių pramogų baidarėmis, skanaus maisto, jaukios nakvynės, karštos pirties, neįprastos vietos savo šventei, rūpestingų ir išmanių šeimininkų?
Jums suteiksime ir kitas paslaugas: dažasvydį, dviračių nuomą, slidinėjimą lygumų slidėmis...

 Sodyba Liutonys Sodyba Liutonys Sodyba Liutonys Sodyba Liutonys Sodyba Liutonys Sodyba Liutonys

Daugiau foto >>

VIP Bus

Ieškantiems netikėtos bernavakrio, mergvakario, gimtadienio švetės ar seniai besimačiusių draugų susibūrimo vietos, kviečiame išbandyti linksmybių autobusą „Vip-Bus". Tai netikėta alternatyva jau pabodusiems limuzinams, kuriuose kartais būna ankštoka, kuriuose turite susitaikyti su apribotu judėjimu ir dėl to neturite galimybės pabendrauti su bet kuriuo vakarėlio svečiu. Mūsų moderniame autobuse yra puikus apšvietimas, lazeriniai efektai, 3 skystųjų kristalų televizoriai ir gera garso sistema. Drąsiai galime tvirtinti, kad smagi teminė diskoteka (ar limuzine kada pagalvojote apie šokius? ), karaokė varžybos ar „kelionė zuikiu" į Vedybų, Keliasdešimtmečio ar Svajonių kraštą ilgam išliks jūsų svečių atmintyje.

 VIP Bus VIP Bus VIP Bus

Daugiau foto >>

Baidariu centras
Baidariu centras Liutonių baidarių centras įsikūręs, gražioje vietoje Liutonyse, šalia tilto juosiančio Strėvos upę, kuria ir kviečiame plaukti. Mūsų komanda, dirbanti jau ne pirmą sezoną, organizuoja plaukimą nedidelėms ir didesnėms nei 50 žmonių grupėms.
Tiek Jums planuojant būsimą kelionę, tiek jau išsiruošus kelionei mūsų komanda padarys viską, kad po kelionės išliktų maloniausi prisiminimai apie Strėvos upę ir baidarę.

Apie Strėvą
– Strėva – dešinysis Nemuno intakas. Strėvos ilgis 73,6 km. Upės vaga eina per Trakų, Elektrėnų ir Kaišiadorių rajonus. Į Kauno marias įteka netoli Lašinių kaimo. Strėvos intakai: Luknia, Beržuolė, Dubreika, Dumblė, Kalpė, Žiežmarė, Dabinta, Vuolasta, Spengla, Kiementa, Kertus, Limšius.

Naujai 2012 metais pastatytame baidarių centre
- mini virtuvėlė, šaldytuvas,
- mokymo salė,
- persirengimo kambarys,
- wc, dušas,

Baidariu centras
 Baidariu Centras Baidariu Centras Baidariu Centras Baidariu Centras Baidariu Centras

Daugiau foto >>

Mobili pirtis
Kaip teisingai naudotis pirtimi?
Dabar pirtis populiari visur. Įvairių šalių mokslininkai įdėmiai tiria karšto garo gydomąsias savybes, senos tradicijos įgauna šiuolaikiškumo atspalvių, o pirčių procedūrų ypatumai perduodami iš vienos tautos kitai. Yra daug pirčių rūšių ir konstrukcijų. Pagrindinės rūšys susikūrė istoriškai – romėniška, rytietiška, rusiška, suomiška, japoniška, airiška pirtis.

 Mobili Pirtis Mobili Pirtis Mobili Pirtis

Daugiau apie pirtį ir foto >>

Kontaktai:

Jovarų 3, Žiežmarių sen. Kaišiadorių raj.
Tel.;  Daiva 8 652 86056,
         Rimas 8 652 40649


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
9 menesi
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės