Verslo lyderis

Juozas Zavaliauskas renginių vedėjas

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 7772

Kontaktinė informacija

Adresas: , Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 862416175
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė:

Aš, profesionalus renginių vedėjas, konferansje Juozas Zavaliauskas vedu ir organizuoju jubiliejus, vestuvių pobūvius, gimtadienius, bendruomenių vakarėlius, įmonių renginius ir t.t. Pasiūlau įvairius renginių scenarijus su humoristine programa, žaidimais, konkursais bei šokių muzika. Turiu profesionalią garso aparatūrą. Pakilią nuotaiką ir svečių užimtumą užtikrinu. 
Renginius vedu profesionaliai, linksmai ir nebrangiai. Apie Juozą Zavaliauską

Estrados artistas Juozas Zavaliauskas prieš 45 metus lipdamas į profesionalią sceną netyčia paslydo ant juokų kauliuko ir visam laikui pasitempė humoro sausgyslę. Nebeišgali nors ir bandė nuo tos scenos nulipti.

Sėkmė pirmajame (ir vieninteliame) profesionalių Lietuvos estrados artistų konkurse atvėrė duris į Filharmoniją. Artistiniai gebėjimai gyvenime labai pravertė. Baigęs režisūrą ir aktorinį meistriškumą tarnavo okupacinėje kariuomenėje Maskvoje. Smagiomis intermedijomis ir lanksčiu liežuvėliu eilinis Jiuozas Zavaliauskas net iškopė į klubo viršininkus, tapo Maskvos srities skaitovų konkurso laureatu ir sužibėjo Maskvos dailės teatro (MCHAT’o) scenoje baigiamajame laureatų koncerte.

Juozas Zavaliauskas “Estardinių melodijų”, “Nemuno žiburių”, “Vilniaus aidų” ir “Nerijos” - to meto populiariausių estradinių ansamblių konferansje pažinojo ir senas ir mažas. Publikos numylėtinis lūžtančias nuo žiūrovų sales prijuokindavo ligi sudrėkimo.

J. Zavaliauskas yra vienintelis iš Lietuvos humoristų, kuris visą okupacijos laiką koncertavo Sovietų sąjungoje – nuo Kamčatkos iki Murmansko ir liaudies demokratinėse šalyse, kur programas vedė vokiečių, lenkų, čekų kalbomis.

Skersai, išilgai visą Lietuvą išvažinėjo - vargu ar dar rasis vietovė, kur nėra koncertavęs, daugiau kaip pusę tautos (skaičiuojant iš 3,7 mln.) ligi ašarų prijuokino, o pas tuos, kurie išvykę svetur su linksmais pasakojimais ir anekdotais J. Zavaliauskas atskrenda ir į Airiją, Angliją ir į Švediją, JAV.

Per visą sceninio gyvenimo laikotarpį yra įrašęs ir išleidęs devynių pavadinimų audio kasetes, kurios buvo graibstyte išgraibstomos.

Juozas Zavaliauskas buvo pagrindinis ir vienintelis tų metų labai populiarių muzikinių šou “Pavasario ritmai”, “Rudens paradas”, “Naujametinis reviu” konferansje. Filmavosi televizijos humoristiniuose serialuose “Grybauskai”, “Linksmasis našlys”, “Šou bulvaras”, “Anekdotų devintukas”, vaidino groteskiškose “Štirlico” scenelėse. Ir šiais laikais atlikėjas yra neretas svečias televizijos laidose.

Šiais metais J. Zavaliauskas švenčia 45 metų scenoje jubiliejų. Nors ir brandaus amžiaus, bet visada energingas, žvalus, pareigingas ir įdomus, dažnai yra kviečiamas į privačius vakarus, jubiliejus, vestuves, krikštynas, bendruomenių vakarėlius, įmonių šventes su savo humoristine programa.

Nesu nei klounas, nei karaliaus juokdarys. Aš esu… liūtas”- sako J. Zavaliauskas. Šiam zodiako ženklui labiausiai reikia dėmesio.

Renginiuose, kuriuos aš vedu labai mėgstu bendrauti betarpiškai su vakaro ar puotos svečiais. Esu laimingas, kai žmonės juokiasi, kai jie smarkiai ir nuoširdžiai kvatojasi. Aš pasikraunu nuo jų, jie nuo manęs. Įdomiausia, kad daugelis pašnekovų prisimena jumoreskas, anekdotus iš “anų laikų” mano repertuaro, kuriuos aš pats jau pamiršęs.

Labai malonu, kad mane, kaip vakaro vedėją pasirenka ne tik 50-mečiai, 80-mečiai, ne tik kaip sidabrinių ar auksinių vestuvių vedantįjį, bet ir 30-ties metų jubiliejų švenčiantys ir savo vaikučius krikštijantys.

Kiekvienam renginiui ruošiuosi atskirai, prieš tai aptaręs su užsakovais renginio scenarijų. Be to, darau visų vakaro svečių jumoristinį pristatymą personaliai, vedu įvairiausius konkursus už kuriuos dalyviai apdovanojami prizais. Pageidaujant galiu atsivežti savo garso aparatūrą ir muziką šokiams.

Juozas Zavaliauskas
Tel. 869870247
El. paštas: juozava@gmail.com

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
9 menesi
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės