Verslo lyderis

AŠVOS MALŪNAS, kaimo turizmo sodyba

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 12723

Kontaktinė informacija

Adresas: Pavasario g. 10-34, Mažeikiai, Mažeikių raj. - Žemėlapis
Tel: 8443 55111
Mob. Tel: 8687 20787
El. paštas: mailto
Fax: 8443 55111
Svetainė: www.asvosmalunas.lt


Mažeikių rajone, Reivyčių kaime (4 km nuo miesto centro), ant Ašvos upelio kranto 2009 metais įsikūrė nuostabi kaimo turizmo sodyba, pavadinta „Ašvos malūnas“. Jos savininkai – Junata ir Vytautas Knitos. Tai pirmoji kaimo turizmo sodyba Mažeikių rajone.
Istoriniai šaltiniai pasakoja, kad „Ašvos malūnas“, anksčiau žmonių vadintas Reivyčių malūnu ir Dargio malūnėliu, buvo pastatytas XIX a. viduryje, Ašvos ir Rievupio upelių santakoje. Tai buvo labai populiarus malūnas – iš pradžių vėjinis, vėliau – perstatytas į vienų girnų, modernų vandens malūną, kurį kartais sukdavo elektra. Malūnas apipintas legendomis, jį savo eilėse mini ir poetas Henrikas Nagys.
Nors šiandien malūno girnų jau nesuka tekantis Ašvos ir Rievupio upelių vanduo, senasis malūnininkas nebemala iš paašvės laukų nukultų grūdų, bet ir vėl žmonės važiuoja į senąjį malūną: tik dabar jau kitoniškai apsirengę, linksmi, ne grūdų maišus tempdami, o geros nuotaikos ir poilsio ieškodami.
Atgimė malūnas naujam darbui.
O poilsis čia – pats geriausias! Jaukiame gamtos prieglobstyje, kur tik šimtamečiai medžiai, paukštelių čiulbėjimas, kur tik Lietuvos laukų ramybė bei čiurlenantis vanduo, pasakojantis senas legendas, jūs rasite tikrą atgaivą ir poilsį po kasdienių darbų ir miesto šurmulio.

Kaimo turizmo sodyba „Ašvos malūnas“, be kitų paslaugų,  teikia ir apgyvendinimo paslaugas. Nakvynė dviviečiuose rąstiniuose nameliuose bus tikrai puiki, nes čia nesigirdi gatvės triukšmo, kaip kad yra apsistojus mieste. Tyla ir miško ramybė, mūsų rūpestis, skanūs ir sotūs pusryčiai suteiks Jums jėgų naujai darbo dienai.
Svečiams galime pasiūlyti 5 poilsio namelius. Nameliai yra medinių rąstų su lauko terasa,  jaukūs ir komfortabilūs. Visi jie – dviviečiai (dvigulė arba dvi atskiros lovos). Pagal poreikį (už papildomą kainą) vietų skaičių galima padidinti iki keturių. Juose yra maža virtuvėlė (šaldytuvas, virdulys, indai, plautuvė), tvarkingas dušas ir WC, originalūs mediniai baldai, TV. Sodyboje galima naudotis internetu. Kiekvienam svečiui užtikriname švarią ir tvarkingą patalynę, rankšluosčius.
Užsakius, svečiams galime teikti maitinimą.
Kainos:
Į renginius sodyboje „Ašvos malūnas“ atvykusioms grupėms, tikrai nereikės rūpintis nakvyne kitoje vietoje. Sodyboje galime pasiūlyti nakvynę iki 20 žmonių grupei. Svečiams bus paklota lova arba patogus, higieniškas čiužinys „Svečias“, pateikti 2 švarūs rankšluosčiai. Svečiai galės tvarkingai pasikabinti rūbus, naudotis dušu ir tualetu viduje.
Kainos:

Šiuo metu galime pasiūlyti nuomotis sales įvairioms šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, klasės susitikimams, gimtadieniams. Taip pat siūlome paslaugas norintiems surengti seminarą, konferenciją ar kitą renginį. Plačiau skaitykite skyreliuose.
Šiuo metu galime pasiūlyti nuomotis salę vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, klasės susitikimams, įmonės renginiams bei kitoms šventėms. Nuomos kaina – sutartinė. Kviečiame atvykti į sodybą, pasižiūrėti, aptarti Jūsų poreikius ir norus, suderinti Jūsų šventės datą bei kitas sąlygas. Jūsų šventės vaišėmis pasirūpins mūsų rekomenduojamos šeimininkės.
Jeigu pageidausite, mes pasirūpinsime stalų dekoravimu, salės papuošimu, svečių nakvyne ir pusryčiais, rekomenduosime fotografą bei muzikantus.
Mūsų nuomojama salė išlaiko autentišką kaimo stilių, tačiau kartu atitinka visus mokymo salėms keliamus reikalavimus:  salė aprūpinta naujomis kėdėmis, stalais, mokymo įranga, yra tinkamas apšvietimas, vėdinimas.
Salė talpina 20 žmonių, o vietų išdėstymas – derinamas su užsakovu.
Kainos:Restoranas-baras “Ašvos malūnas” jau dirba!
Restorano šefas sudarė ypatingą meniu, kuriame siūlo įvairių šalių patiekalų: įdomių šaltų ir karštų užkandžių, šviežių salotų, karštų patiekalų ir desertų iš pasaulinės virtuvės bei rytų šalių.
Dirbame antradienį – sekmadienį nuo 12:00 val., pirmadienį – nedirbame.
Dėl darbo laiko savaitgaliais teirautis tel. nr. +370 616 49169

Jūsų privačiam vakarėliui, maloniam poilsiui šeimoje ar draugų kompanijoje, sodyboje siūlomos 3 skirtingos pirtys: tradicinė pirtis (pagal poreikį, karšta sauna arba lietuviška garinė pirtis su vanojimusi vantomis), garinė pirtis (romėniška, arba kitaip, dažniau vadinama, – turkiška) ir infraraudonųjų spindulių pirtis bei kubilas lauke. Tik pas mus galėsite mėgautis „atrakcijų“ dušo staigmenomis, o po kaitinimosi karštose pirtyse – išsimaudyti tvenkinyje, išbandyti šalto vandens iš medinio kibirėlio terapiją, pailsėti poilsio kambariuose, lauko terasoje ar pavėsinėje virš vandens, atsigaivinti gaiviais gėrimais ir arbata.
Pas mus Jūs galite naudotis arba kiekviena pirtimi atskirai (išsamią informaciją rasite kiekvienos mūsų pirties aprašymo puslapyje), arba užsisakyti pirčių kompleksą, kurį sudaro garinė pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtis, „atrakcijų“ dušas ir šalto vandens dušas- kibiras.
Mūsų pirčių komplekso pirtys įrengtos pagal individualų projektą ir atitinka visus tokioms pirtims keliamus reikalavimus. Jų interjero dizainas yra išskirtinis, nes buvo kuriamas specialiai, derinant prie mūsų kaimo sodybos stiliaus.
Vienu metu pirčių komplekso pirtimis gali naudotis iki 10 žmonių.
Garo pirtis (turkiška) Garo pirties poveikis organizmui panašus į tradicinės pirties, tačiau procesai vyksta visai kitame klimate. Garo pirtis šildoma tiktai garų, kuriuos gamina garo generatorius, pagalba.
Garu šildomoje pirtyje susidaromas lyg tropikų klimatas su savais, naudingais poveikiais:
•    garo šiluma, čiurlenantis fontanas bei rami muzika – atpalaiduos;
•    eteriniai aliejai atvers plačias aromaterapijos galimybes;
•    neabejojame, įvertinsite ir papildomą – šviesos terapijos, poveikį („žvaigždėtas dangus“, „šviečiantis akmuo“).
Tradicinė pirtis, tai – senoji, kaimiška pirtis. Tokioje pirtyje svarbiausia – krosnis ir labai gerai iškaitinti akmenys, kad joje būtų pakankamai karšta. Ant akmenų užpylus vandens – bus daug garų, todėl galima naudoti įvairias vantas, eterinius aliejus.
Į tokią pirtelę kviečiame ir mes. Ši pirtis įrengta atskirame namelyje, o krosnis, kuri kartu yra ir židinys, – kūrenama malkomis. Pirtyje yra poilsio kambarys su mediniais baldais 12-kai žmonių, persirengimo patalpa, dušas, tualetas. Vienam pirties seansui paruošiame 2 beržines vantas (už papildomą mokestį galima užsisakyti ir kitokios rūšies vantas).
Kainos:Kaimo turizmo sodyba „Ašvos malūnas“ įsikūrusi 5 ha plote. Pro sodybą teka du upeliukai: „Ašva“ ir „Rievupis“. Čia yra trys įžuvinti tvenkiniai. Sodybą supa dideli medžiai. Iš vienos pusės yra supilta didelė kalva, ant kurios pastatyta pavėsinė taip ir kviečia užlipti apsidairyti. Išpuoselėta aplinka, upelių srauni tėkmė, lauko pavėsinės, medžių paūksmė, žuvies gausa, senojo malūno dvasia – visa tai tikrai praturtins Jūsų aktyvų poilsį gamtoje.
Jeigu atvyksite pas mus į svečius ir norėsite pagauti savo didžiausią žuvį – mes Jums duosime meškerę! Pagautą laimikį čia pat galėsite išdoroti ir pasigaminti iš jo puikią vakarienę ant laužo. Galime išnuomoti meškeres, kepsnines, iešmus, laužo puodus, samčius bei kitus rakandus reikalingus iškilai gamtoje.
Mūsų sodyba dar visai nauja, todėl daug kas yra kuriama. Artimiausiu metu planuojame įrengti žaidimų aikšteles vaikams, futbolo, tinklinio, krepšinio ir lauko teniso aikštes.
Sodybos tvenkiniuose gausu žuvies. Siūlome pas mus išsinuomoti meškerę ir šį sezoną sugauti pačią didžiausią žuvį.


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės