Verslo lyderis

Neries kilpa, Kaimo turizmo sodyba, Laimutė Andriuškevičienė

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 6017

Kontaktinė informacija

Adresas: Bučionių kaimas, Palomenės sen., Kaišiadorių raj. - Žemėlapis
Tel: 8635 61930
Mob. Tel: 8604 68595
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.nerieskilpa.lt
Kaimo turizmo sodyba "Neries kilpa"

Jauki kaimo turizmo sodyba „Neries kilpa“ įsikūrusi jaunų pušų apsuptyje netoli Neries upės, čia galima ramiai praleisti vakarą ar savaitgalį su šeima ar draugais. Taip pat galite švęsti savo šeimos šventes, krikštynas, vestuves, gimtadienius ir t.t. Mes jums siūlome jaukias pobūvių sales su židiniais – mažojoje salėje telpa 30, didžiojoje – 60 žmonių. Šių pastatų antruose aukštuose yra jaukūs miegamieji, taip pat yra atskiras namelis jauniesiems ar norintiems praleisti vakarą romantiškai.
Nuostabaus grožio aplinkoje yra dvi didelės pavėsinės, šašlykinė, Jūsų mažųjų pramogoms yra skirtos supynės, smėlio dėžė, čiuožyklos, žaidimų nameliai bei batutas. Taip pat yra puikios galimybės pramogauti – pirtelė, kubilas, prie sodybos esančiame miške galima žaisti dažasvydį. Jūsų patogumui siūlome virtuvės paslaugas – pagaminsime ir patieksime tai, ko pageidausite. Papuošime jūsų šventinius stalus bei maistą, galime pasiūlyti muzikantų, foto ir video operatorių paslaugas.
Pasaulyje yra daug žmonių su negalia, todėl negalime pamiršti ir jų patogumo. Šią sodybą įrenginėjome į tai atsižvelgdami – jiems yra įrengti specialūs WC, dušas, miegamasis su dvigule lova. Sodybos pastatų slenksčiai yra tinkami įvažiuoti su vežimėliu.

Kviečiame susipažinti su mūsų sodyba ir tikimės sulaukti Jūsų pas mus!
Pobūvių salės

Pobūvių salė
Didžioji pokylių salė talpina iki 60 žmonių. Salė didelė – pakanka vietos šokiams, viduje esantis židinys vėsiu oru suteikia jaukumo, kuris apgaubs Jus nuostabia šiluma. Įrengta virtuvė pagal Europos standartus, atskirai suteikiame šaldytuvą atsišaldyti alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus.
Šalia pokylių salės lauke yra pavėsinė (21 kv.m.), kurioje galima įrengti alaus barą, yra vieta ir įranga šašlykams kepti.  Jūsų patogumui yra įrengtos dušo kabinos (yra šiltas vanduo) ir WC. Antrame aukšte yra miegamosios patalpos. 
Mažoji pobūvių salė pastatyta iš rąstų, joje telpa 30 žmonių. Yra vietos šokiams, židinys, dušai, WC, yra nedidelė virtuvėlė. Antrame aukšte įrengti miegamieji.Pirtis ir kubilas

Malonu, kad paskutiniu metu daugelis žmonių iš naujo atranda tradicinės pirties teikiamus malonumus ir naudą. Nuo seno žinoma, kad sveikame kūne – sveika siela. Pirtyje pasireiškiantys visi Visatos pradai – ugnis, akmuo, oras, garas, medis, žemė teikia Galias mūsų dvasiai ir kūnui. Pirtis padeda šalinti ne tik mūsų negalavimų simptomus, o svarbiausia ir negalavimų priežastis. Didžiausią žalą mūsų sveikatai daro stresas. Kaitinimasis pirtyje mažina stresą. Žmogus, patekęs į pirtį, gali sėkmingai atsiriboti nuo jį supančio pasaulio, užmiršti visus rūpesčius ir vargus. Maloni aplinka, šiluma atpalaiduoja kūną, gerina kraujotaką. Pirtis padeda greičiau atgauti jėgas po sunkių fizinių darbų nes atpalaiduoja raumenis, sumažina jų įtampą. Pirtyje karaliauja visų taip mėgstamos vandens procedūros su savo ritualais. Mūsų laikais pirtis – ne vien sveikatos ir žvalios nuotaikos palaikymo priemonė. Ji dar ir sutelkia į būrį gerus draugus. Pirties šiluma tarsi palaiko ir žmogiškąją širdies šilumą, geranoriškumą, skatina draugiškus pokalbius. Kai siekiama suprasti vienas kitą, atsiranda savitarpio pasitikėjimas. Pirtyje paprastai gimsta įdomūs, malonūs, rimti ir giliamintiški, kartu – ir linksmi bei nesuvaržyti pokalbiai.
Pirtis – ideali vieta neįpareigojančiam bendravimui, pasibuvimui su artimais žmonėmis. Tai nepakeičiama vieta ramiam ir tyliam poilsiui

Nakvynė

Rimtas pobūvis neturi baigtis svečių rūpesčiu, kaip viduryje nakties nuvykti namo.
Mes siūlome nakvynę sodyboje ir puikius, sveikatą pataisančius pusryčius kitą rytą
Didžiosios pobūvių salės antrajame aukšte yra šeši kambariai, kuriuose yra plačios ir patogios dvigulės lovos:
Du kambariai yra su viena dvigule lova (viso – 4 svečiai),
Trys kambariai yra su dviem dvigulėmis lovomis  (viso – 12 svečių),
Viename dideliame kambaryje stovi net devynios dvigulės lovos (viso – 18 svečių).
Viso virš didžiosios pobūvių salės gali nakvoti iki 34 svečių.
Jų patogumui įrengti du WC, taip pat dušo kabina (yra karštas vanduo).
Mažosios pobūvių salės antrame aukšte yra du kambariai, kuriuose taip pat yra plačios ir patogios dvigulės lovos:
Vienas kambarys yra su dviem dvigulėmis lovomis  (viso – 4 svečiai),
Vienas kambarys yra su trim dvigulėmis lovomis  (viso – 6 svečiai),
Hole galime apnakvindinti dar 8 žmones ant minkštų plačių čiužinių.
Jei šių 52 miegamųjų vietų nepakanka – galime apnakvindinti svečius kitame sodybos pastate.
Visoms nakvynės vietoms užtikriname gerus šiuolaikinius čiužinius, suteikiame  patalynę, rankšluoščius.
Jaunavedžių namelis yra skirtas ypatingo privatumo ir jaukumo norintiems svečiams, jis, suprantama, skirtas dviems svečiams.

PRAMOGOS

Baidarių nuoma
Mes turime penketą dviviečių baidarių, kurias galite išsinuomoti. Jei tai pirmas Jūsų žygis baidarėmis – rekomenduotume plaukimą Neries upe. Jei esate plaukę baidarėmis ir norite rimtesnių įspūdžių – galima plaukti Musės upeliu, kuris vėliau įteka į Nerį. Į maršruto pradžią Jus ir baidares nuvežame, o žygis baigiasi Neries krante prie sodybos. Suteikiame gelbėjimosi liemenes. 

Dažasvydis
Žaisit galima bet kurią savaitės dieną, tačiau užsakyti pramogą reikia mažiausiai prieš dvi dienas. Vienu metu gali žaisti iki 10 žmonių, jiems suteikiama visa reikalinga įranga – apranga, kaukės, markeriai (šautuvai), suteikiamas instruktažas kaip elgtis ir žaisti. Žaidimas vyksta miško teritorijoje prie sodybos.


Kontaktai
Telefonai: +370-604-68595, +370-635-61930
El. paštas: laimute.andriuskeviciene@gmail.com

Sodybos adresas – Neries g. 25,  Bučionių kaimas, Palomenės sen., Kaišiadorių rajonas, Lietuva
GPS koordinatės: N 55.010308, E 24.523451


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
9 menesi
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės