Verslo lyderis

Viešbutis „Sofijos rezidencija“ 3* DŽESKLAUDA UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 15749

Kontaktinė informacija

Adresas: Jaunimo g.6 LT - 59206 Birštonas, Birštono raj. - Žemėlapis
Tel: 8319 45200
Mob. Tel: 8679 95381
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.sofijosrezidencija.lt

Kiekvienas "Sofijos rezidencijos" kambarys primena mums apie garbingas Lietuvos didikų gimines. Apie jų pergales ir šlovę tiek stiprinant valstybę, tiek puoselėjant mokslą, tyrinėjant pasaulį ar branginant meną. Aplankykite didikų kambarius ir sužinokite, kuo jie buvo žymūs! Visi kambariai įrengti laikantis aukščiausių standartų. Čia rasite televizorius ir daugiakanalę TV, DVD grotuvus, telefonus, kosmetinius veidrodžius bei plaukų džiovintuvus. Pageidaujant, administracija suteiks ir daugelį kitų kasdienio komforto priemonių.

KAMBARIAI
Vytauto Didžiojo kambarys Sofijos Vytautaitės kambarys Karaliaus Mindaugo kambarys Žygimanto Augusto kambarys Jogailos Algirdaičio kambarys Vladislovo Vazos kambarys Aleksandro Jogailaičio kambarys Kazimiero Jogailaičio kambarys Stepono Batoro kambarys Karalienės Mortos kambarys Barboros Radvilaitės kambarys Kunigaikštienės Elenos kambarys Kunigaikštienės Bonos Sforca kambarysBirštono valdytojo Stepono Paco kambarys

Kambarys su baldakimuIštaigingas kambarys
Subtilaus skonio oazė - "Sofijos rezidencijos" restoranas
Tai nedidelis jaukus restoranas, įsikūręs pirmajame viešbučio aukšte. Maloni aplinka, subtili muzika bei įvairiausi gardūs patiekalai – tai viskas, ko reikia Jūsų ramiems sekmadienio pusryčiams, dalykiniems pietums ar romantiškai vakarienei. Viešbučio “Sofijos Rezidencija” restoranas – puiki vieta pamiršti darbo rūpesčius ir pasinerti į Viduramžių dvasią. 

Siūlome geriausia ką turi "pasaulio" virtuvė. Iš tiesų, gausybė patiekalų įprastai vakarienei ir išrankiausiam gurmanui "Sofijos rezidencijos" restoraną paverčia nuostabia vieta. Norite pažymėti romantišką progą? O gal ieškote ramios dalykinės aplinkos verslo vakarienei? Pagaliau atsirado vieta, į kurią verta važiuoti net iš kito miesto!

Ypatingi pasiūlymai:
Naujiena
Atrask iš naujo laimę!
Karštas pasiūlymas
Karališka nakvynė
Romantiškas poilsis dviems
Karališka nakvynė su SPA malonumais
Romantiškas savaitgalis su viduramžių vakariene
Išskirtinai romantiška!
Romantiškas savaitgalis dviems
SPA komleksai
''Aukso amžius''
Individuali sveikatinimo programa
''Barboros Radvilaitės svajonė''
Svajonių savaitgalis
Karališka viduramžių vakarienė
Išskirtiniai pasiūlymai įsimylėjusiems
Išskirtinis Mergvakaris
Pasiūlymas verslui
Pramogos
V.I.P. pirtis ir baseinas
Viduramžių detektyvas - Istoriją kuriate Jūs!
Pasiūlymas Tau ir Tavo draugams
Orientacinė kelionė dviračiais „Išlikimas“

Pamiršote žodį Romantika? Kas ji ir su kuo valgoma? Užsisakykite romantišką savaitgalį sau ir savo išrinktajam. Nepakartojamas vakaras ant Vytauto Didžiojo piliakalnio, fakelų šviesa, gyva muzika...šalia mylimas žmogus ir nuostabaus grožio gamta...arba...  
...žiedlapiais išpuoštas karališkas "Sofijos rezidencijos kambarys, romantiška vakarienė ir ...Vytautu Didžiuoju, Barbora Radvilaite ar Karaliumi Mindaugu "virtęs"Jūsų mylimasis/mylimoji...arba...
... romantiškas pasivaikščiojimas Nemuno pakrante ir nuostabiomis  Birštono apylinkėmis...arba... skrydis oro balionu virš vingiuotų Nemuno kilpų...arba...
...plaukiojimas keturviete  jachta vaizdingomis Nemuno kilpomis...Prižadame Jums savaitgalį, kurio Jūs nepamiršite visą savo gyvenimą!

Ypatinga pramoginė programa svečiams
Ar artėjant savaitgaliui ir atostogoms Jums neduoda ramybės klausimas "Ką veikti"?.  Mes Jums siūlome aibę įvairiausių ir neužmirštamų laisvalaikio scenarijų!Gaivus oras, nepakartojamo grožio gamta, dieviška tyla ir ramybė, modernios gydyklos ir išskirtinis poilsis bei pramogos "Sofijos rezidencijoje"...ar galima įsivaizduoti ką geriau? Jeigu esi aktyvaus poilsio mėgėjas-leiskis į įspūdžių, adrenalino ir staigmenų pilną kelionę dviračiu- Išlikimas.  Esi "nepagydomas" romantikas? Leisk suorganizuoti mums nepamirštamą savaitgalį Tau ir tavo mylimam žmogui!  Trokšti kažko intelektualaus ir intriguojančio?Detektyvinis žaidimas Viduramžių vakarienė-kaip tik Tau! Jeigu Jums pabodo įprasti renginių scenarijai-Jūsų vieta pas mus!
Pasinerkite į romantiškus viduramžius menančią atmosferą  "Sofijos rezidencijos" pramoginėje programoje. Ištaigingi kostiumai, etiketo subtilybės ir puiki nuotaika visus svečius įtraukiančiame istoriniame žaidime. Atvykite ne tik pailsėti, bet ir turiningai praleisti laiką!

KIEKVIENĄ ŠEŠTADIENĮ  GYVOS MUZIKOS VAKARAI!
Tel.pasiteiravimui: 8 319 45200; Mob. tel. +370 679 95381

Romantiškoji Sofijos
rezidencija
Puikus restoranasYpatingi pasiūlymaiKambarių rezervacijaPažinkite Birštoną


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės