Verslo lyderis

Simonta UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 6583

Kontaktinė informacija

Adresas: Dubysos g. 60, Klaipėda, Klaipėdos raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 862064110
El. paštas: mailto
Fax: 8 46 235828
Svetainė:

UAB "Simonta" yra atestuota LR aplinkos ministerijoje įmonė, įsteigta 2000 m. ir visą šį laikotarpį sėkmingai dirbanti Lietuvos statybų rinkoje. Įmonė vykdo gyvenamųjų ir negyvena-mųjų pastatų statybą (visuomeninių, prekybos ir gamybinės paskirties), statanti tiek juridiniams, tiek privatiems asmenimis.


Mūsų komandoje dirba tik atestuoti statybos vadovai bei kvalifikuoti darbuotojai. Įsiklausy-dami į kiekvieną Užsakovo pageidavimą, stengiamės suderinti jo norus su statybos įstatymų reikalavimais, parinkti geriausią variantą .
Būdami nedidelė įmonė mes visada lanksčiau reaguojame į pasikeitimus rinkoje ir ekonominėje situacijoje.
Mūsų įmonės darbuotojai per 10 darbo metų įgavo daug patirties įvairiausiose statybos darbų srityse, o ypač namų renovavimo srityje , kas yra labai aktualu šiais energetinių resursų brangymečio laikais. Turime daug patirties sienų šiltinimo (tinkuojamu bei sausuoju būdais); grindų betonavimo; sienų tinkavimo (cementiniais ir gipsiniais tinkais) tiek pastatų viduje, tiek ir išorėje; naujų ir renovuojamų stogų dengimo (šlaitinių ir sutapdintų); sienų ir lubų apdailinimo gipso kartono plokštėmis; įvairių pakabinamų lubų įrengimo srityse ir daugelyje kitų bendrastatybinių darbų.


UAB "Simonta" pagrindinis tikslas – darbų kokybė ir operatyvumas. Jei jums reikalingas patikimas partneris vykdant bet kokius statybos darbus, kreipkitės į mus ir būsite patenkinti atliktų darbų kokybe, terminais, aptarnavimo kultūra.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės