Verslo lyderis

Sobo sistemos UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 12611

Kontaktinė informacija

Adresas: L. Giros g. 4, Klaipėda, Klaipėdos raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 869983346
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.sobo.lt

UAB Sobo sistemos – jau 12 metų sėkmingai dirbanti įmonė, užsiimanti pastatų vidaus ir išorės vandentiekio bei nuotekų šalinimo, pastatų šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montavimo, remonto darbais bei eksploatacija. Bendrovės pagrindinis tikslas – atlikti darbus kokybiškai ir greitai. Tam, kad užtikrinti paslaugų kokybę, UAB Sobo sistemos 2008 metais įdiegė kokybės vadybos sistemą, kurią patvirtino Lloyd's Register Quality Assurance kaip atitinkančią reikiamą standartą ISO 9001: 2000 . Šią sistemą įmonė taiko visose savo vykdomos veiklos srityse.

Jau 12 metų įmonė dirba daugiabučių gyvenamųjų namų ir civilinės paskirties pastatų vidaus šildymo, karšto ir šalto vandens bei nuotekų sistemų srityje. Be to, 10 metų prižiūrėjo Klaipėdos miesto ikimokyklinių įstaigų šilumos ūkį. Šiuo metu prižiūri Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų šilumos ūkį. UAB Sobo sistemos prižiūrimų šilumos punktų kiekis jau perkopęs 400. Sukaupę tokią patirtį eksploatuojant šilumos punktus, įmonė gali pasiūlyti šilumos centrų bei šildymo sistemų montavimo ir renovacijos paslaugas. Ši įmonė yra viena iš pirmųjų Klaipėdos mieste, pradėjusių renovuoti šildymo punktus, įrengiant nepriklausomo įjungimo šildymo sistemos modulius. Savo patirtį šioje srityje UAB Sobo sistemos sukaupė įrengę virš 200 renovuotų ar naujai įrengtų šilumos punktų privačioms patalpoms, nuosavuose namuose, daugiabučiuose namuose, mokyklose, ligoninėse, pramonės objektuose. Šiuo metu aktyviai dirbama daugiabučių gyvenamųjų namų renovavimo srityje. Per dvejus metus visiškai renovuoti septyni namai, įrengiant naujus šildymo sistemos modulius, dvivamzdes šildymo sistemas, pakeičiant šildymo prietaisus, įrengiant elektronines suvartotos šilumos nuskaitymo sistemas, pakeičiant vandentiekio vamzdynus.

Privatiems klientams ( individualiems vartotojams ) įmonė teikia katilinių ir šilumos centrų įrengimo, radiatorinio ir grindinio šildymo, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo ir remonto, santechnikos įrenginių montavimo ir keitimo, radiatorių keitimo paslaugas.

Be šios plačiai vykdomos veiklos, UAB Sobo sistemos siūlo santechnikos įrenginių montavimo bei kitas santechnikos paslaugas. Atlieka pastatų remonto bei stogų dangos įrengimo darbus.

UAB Sobo sistemos – kokybiško pasirinkimo garantas. Įmonė ne tik įrengs reikiamas sistemas bei renovuos būstą, bet ir administruos Jūsų gyvenamąsias ar komercines patalpas.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės