Verslo lyderis

Požeminių linijų statyba UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 8877

Kontaktinė informacija

Adresas: S. Lozoraičio g. 19, Garliava, Kauno r., Kauno raj. - Žemėlapis
Tel: 837552614
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.griovys.lt

 UAB"Požeminių linijų statyba" - specializuota inžinierinių tinklų ir žemės kasybos bendrovė, dirbanti nuo 2004 metų. Turimų pajėgumų dėka galinti atlikti net sudėtingiausius užsakymus. Tačiau mes neskirstome užsakymų į didelius ir mažus – mums svarbus kiekvienas klientas. Į mus galite kreiptis net ir tais atvejais, kai reikia tik konsultacijų ar patarimo.

         Atliekame žemės kasimo, inžinierinių komunikacijų – vandentiekio, kanalizacijos, ryšių  kabelių, dujotiekio klojimo darbus. Kasame tranšėjas atviru ir uždaru būdu (neardant žemės dangos, gręžiame su specialia įranga). Visus darbus atliekame patys, tad klientai tiksliai žino, kas yra atsakingi už vykdomą projektą – taip išvengiama įvairių nesusipratimų ir klientų nepasitenkinimo.

      Betranšėjės technologijos leidžia atnaujinti susidėvėjusius vamzdynus, kloti naujus neardant aplinkos, tiesti juos, taip pat kabelius, po pastatais, geležinkeliu, keliais, automagistralėmis ir pan. Naujos technologijos leidžia darbus atlikti švariai neardant asfalto dangos, šaligatvio, neuždarant ir netrikdant eismo. Šios technologijos leidžia komunikacijas nutiesti net po upėmis.

Kodėl verta rinktis mus?

             Nes mes – profesionalai, turintys ilgametę patirtį ir itin atsakingai žiūrintys į savo darbą, todėl visada galite pasikliauti sutartais darbų terminais ir būti tikri dėl jų atlikimo kokybės.

            Mes esame įgyvendinę projektus tokiems užsakovams, kaip AB "TEO LT", AB "Kauno dujotiekio statyba", UAB "Eltel Networks" ir kt. Klojome vandentiekio ir nuotekų sistemas nemažoje dalyje Kauno naujų daugiabučių kvartalų.    

            Mūsų kasybos technikos bazė – viena moderniausių Lietuvoje, kuri leidžia atlikti požeminius perėjimus, pakloti vamzdynus, neardant viršutinio žemės sluoksnio. Tai ypač aktualu, jei aplinka jau sutvarkyta, investuota į apželdinimą ir pan. Išvengiame netikslumų. Požeminis pasaulis turi savo subtilybių – blogai sujungti vamzdžiai, dujotiekio ar kitos sistemos, nekokybiškai atlikti darbai gali skaudžiai kainuoti užsakovui. Po žeme defekto rasti sunkiau, o ir jų šalinimas daug sudėtingesnis. Be to, galima padaryti daug nuostolių aplinkai, o tuo pačiu patirti nuostolius ir patiems. Mūsų patirtis padeda sumažinti tokių problemų riziką.

        Apie mūsų darbus kalba mūsų klientai, kurie rekomenduoja mus savo pažįstamiems ir draugams.

Atliekami darbai:

- Žemės kasimo darbai;
- Vandentiekis, nuotakynai;
- Telekomunikacinių tinklų statyba;
- Vamzdyno paklojimas betranšėju būdu.

  Įmonė dirba visoje Lietuvoje. 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės