Verslo lyderis

UAB Jaavv

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 9487

Kontaktinė informacija

Adresas: Gen. A. Gustaičio g. 4-2, Marijampolė, Marijampolės raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 869833254
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.aliauslimuzinai.lt

UAB ,,JAAVV“ pagrindinė veikla – draudimo paslaugų teikimas. Šioje srityje dirbame nuo 2002 m. kovo mėn., todėl esame sukaupę nemažą patirtį. Bendradarbiaujame su didžiausia draudimo kompanija ,,Lietuvos draudimas“, platiname ir „BTA Insurance Company“ draudimo sutartis.

Mūsų įmonėje dirba tik aukštos kvalifikacijos darbuotojai, o darbo laikas pritaikytas, kad būtų patogu apsidrausti visiems klientams – dirbame visus metus be išeiginių nuo 6 iki 23 val. Dirbame ir Marijampolėje bei Kaune, draudžiame visoje Lietuvoje. Jeigu klientui nepatogu atvykti į mūsų įmonės patalpas, suderinus kainą telefonu, polisą galime išsiųsti elektroniniu (ypač greitas būdas) arba paprastuoju paštu.

Sudarome visų draudimo rūšių sutartis: vairuotojų civilinės atsakomybės; KASKO (transporto priemonių nuo vagysčių, savo arba trečiųjų asmenų padarytos žalos atlyginimo); pastatų; turto; darbuotojų civilinės atsakomybės; sveikatos; kelionių; ūkininkų (grupinis draudimas); krovinių; draudžiame užsieniečius. Draudžiame ir fizinius, ir juridinius asmenis. Juridiniams asmenims išrašome PVM sąskaitas faktūras. Nuolatiniams įmonės klientams taikome papildomas nuolaidas. Nuolaidos taikomos ir naujiems klientams, sudarantiems pusės metų ir metų draudimo sutartis.

 

LIETUVOS DRAUDIMAS

AB „Lietuvos draudimas“ yra šalies ne gyvybės draudimo rinkos lyderis, ir šią bendrovę renkasi trečdalis draudimo paslaugomis besinaudojančių klientų. Kasmet bendrovė savo klientams atlygina nuostolių už beveik 200 mln. Lt.

Bendrovė siūlo visapuses ir kokybiškas draudimo paslaugas, atitinkančias individualius privačių ir verslo klientų poreikius. AB „Lietuvos draudimas“ priklauso vienai didžiausių pasaulyje, aptarnaujančiai net apie 17 mln. klientų visame pasaulyje, draudimo grupių RSA.

Daugiau

TECHNINĖ PAGALBA VISĄ PARĄ !

8 698 33254

IMG_0731_

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės