Verslo lyderis

JOOLA, UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 6754

Kontaktinė informacija

Adresas: Statybininkų 7, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 370 670 98278
 370 670 98382
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.joola.lt

Buhalterinės apskaitos paslaugos mažoms ir vidutinėms įmonėms yra pagrindinė mūsų veiklos sritis. Tvarkinga buhalterinė apskaita – vienas svarbiausių įmonės sėkmės veiksnių. Buhalterinė apskaita reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, dėl kurių trūkumo buhalterinė apskaita būna apleidžiama. Todėl svarbi įmonės „Joola“ teikiama paslauga – kruopštus ir tikslus apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas. Dar viena paslauga – įmonių veiklos finansinės analizės įvertinimas, kuris labai svarbus, norint žinoti įmonės lėšų panaudojimo efektyvumą.
Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys daugiau kaip 10 metų darbo patirtį, puikiai išmanantys įstatymų bazę ir norminius aktus, žinantys, kad buhalterinė apskaita reikalauja specifinių šios srities žinių, apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas – įgūdžių ir kruopštumo, o buhalterinės apskaitos paslaugos apskritai yra atsakingas ir sąžiningas darbas.
Be to, kad atliekama ir / ar tvarkoma buhalterinė apskaita, teikiamos kitos buhalterinės apskaitos paslaugos, įmonė „Joola“ taip pat konsultuoja klientus mokesčių naujovių klausimais, bendradarbiauja su teisinių konsultacijų paslaugas teikiančiais specialistais, padeda norintiems įsteigti naują arba pertvarkyti esamą įmonę.
Buhalterinė apskaita, buhalterinės apskaitos tvarkymas ir kitos buhalterinės apskaitos paslaugos, mokesčių konsultacijos – savo atsakomybe garantuojame kokybę kiekvienai iš šių paslaugų. Veiklos rizika yra apdrausta bendrosios civilinės atsakomybės draudimu, todėl galimybės patirti nekompensuojamus nuostolius beveik nėra.
UAB „Joola“ buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Mums svarbu, kad kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo jos dydžio ir buveinės vietos, būtų suteiktos aukštos kokybės buhalterinės apskaitos paslaugos, tokios kaip buhalterinė apskaita, apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas, finansinės analizės įvertinimas, ir profesionalios mokesčių konsultacijos už gerą kainą.

Apleistos apskaitos tvarkymas

Tvarkinga įmonės buhalterinė apskaita – vienas svarbiausių sėkmingos įmonės veiklos veiksnių. Buhalterinė apskaita padeda stebėti įmonės pelningumą, mokumą, laiku ir tvarkingai sumokėti mokesčius, parengti reikiamus dokumentus, išvengti nuostolių. Buhalterinė apskaita naudinga planuojant įmonės plėtros galimybes.
Tačiau buhalterinė apskaita reikalauja žinių ir įgūdžių, kurių kartais pritrūksta. Todėl apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas yra svarbi mūsų įmonės teikiama paslauga. Buhalterinės apskaitos tvarkymas yra sudėtinis procesas, reikalaujantis gero įstatymų ir kitų teisės aktų išmanymo.
Mūsų įmonėje dirba patyrę specialistai, kurie sutvarkys net labiausiai apleistą buhalterinę apskaitą. Buhalterinės apskaitos tvarkymas susideda iš tokių procesų, kaip:

 • Pirminių dokumentų tvarkymas
 • Finansinės atskaitomybės sudarymas
 • Ūkinių operacijų registravimas į reikiamus buhalterinės apskaitos registrus
 • Mokesčių perskaičiavimas
 • Smulkiausių apskaitos klaidų taisymas
 • Visų reikiamų ataskaitų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms
 • Deklaracijų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms

Su buhalterine apskaita susijusios buhalterinės apskaitos paslaugos, tarp jų – apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas, teikiamos įvairaus dydžio įmonėms ir bendrovėms visoje Lietuvoje. Apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas susideda iš įvairių procesų, pradedant pirminių dokumentų tvarkymu ir baigiant ataskaitų bei deklaracijų pateikimu valstybinėms institucijoms.
Geras kainos ir kokybės santykis – su tuo susijusios visos įmonės „Joola“ teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos. Be to, mes prisiimame atsakomybę dėl buhalterijos teisingumo už atgalinį laikotarpį – nuo to momento, kai buhalterinė apskaita buvo perduota mūsų įmonei.

Įmonės veiklos finansinės analizės įvertinimas

Įmonės veiklos finansinė analizė yra vienas objektyviausių būdų tinkamai įvertinti informaciją, susijusią su įmonės veikla, ypač su jos finansais. Ji leidžia suprasti, ar įmonė eina teisingu keliu, padeda nustatyti įmonės pelningumą ir jos plėtros galimybes. Finansinė analizė yra būtina įmonės veiklai, jos pajamoms bei išlaidoms stebėti ir joms paskirstyti. Įmonės veiklos finansinės analizės įvertinimas padės priimti tikslius ir optimalius valdymo sprendimus, išlikti konkurencingiems rinkoje.
Finansinė analizė naudinga įmonei dėl įvairių priežasčių, tačiau plačiąja prasme jos tikslas yra kvalifikuotai įvertinti finansinę būklę ir pateikti pagrįstas, objektyvias išvadas, padedant įmonių vadovams didinti veiklos efektyvumą. Svarbiausi įmonės veiklos finansinės analizės tikslai:

 • įvertinti įmonės finansinį stabilumą, išteklių naudojimo efektyvumą, išsiaiškinti esmines neigiamų pokyčių priežastis;
 • įvertinti įmonės veiklos efektyvumą, tirti pinigų srautus ir prognozuoti jų kitimo tendencijas;
 • suformuoti normatyvinę finansinių rodiklių sistemą, kuri leistų prognozuoti įmonės veiklą, įvertinti priimamų vadybos sprendimų ekonominį efektyvumą bei pagrįstumą ir dabartinę jos padėtį.

Buhalterinės apskaitos paslaugos, tokios, kaip buhalterinė apskaita ar apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas, padeda stebėti įmonės veiklą, fiksuoti įmonės lėšas, sekti gautų pajamų ir išlaidų santykį, tvarkingai apskaičiuoti mokesčius ir pan. Buhalterinė apskaita yra glaudžiai susijusi su tokiu procesu, kaip įmonės veiklos finansinė analizė. Tvarkinga buhalterinė apskaita padeda analizuoti, kiek įmonė gauna pajamų, sumoka mokesčių, yra pelninga ar nuostolinga.
Finansinė analizė, kaip ir kitos buhalterinės apskaitos paslaugos, yra atliekama mūsų įmonės specialistų įvairaus dydžio įmonėms ir bendrovėms visoje Lietuvoje. Jei reikia, jūsų įmonei gali būti suteiktos profesionalios teisinės konsultacijos, kurios galėtų būti naudingos priimant tam tikrus su įmonės veikla susijusius sprendimus.
Įmonės veiklos finansinės analizės įvertinimas leidžia daryti svarbiausias išvadas apie įmonę, svarstyti jos plėtros ar pokyčių galimybes. Įmonės veiklos finansinė analizė ir įmonės veiklos finansinės analizės įvertinimas padės išvengti nereikalingų išlaidų, geriau panaudoti gautas pajamas ir priimti naudingesnius sprendimus.

Įmonės finansinės analizės įvertinimas: panaudojimo sritys

Įmonės finansinė analizė – kiekvienai įmonei reikalingas procesas. Finansinė analizė padeda tinkamai įvertinti informaciją, susijusią su įmonės veikla ir jos lėšomis. Įmonės veiklos finansinės analizės dėka galima nustatyti įmonės pelningumą ir jos plėtros ar pokyčių galimybes, priimti geriausius įmonei naudingus valdymo sprendimus.
Bendrovės ar įmonės finansinės analizės įvertinimas ir kitos buhalterinės apskaitos paslaugos, pavyzdžiui, buhalterinė apskaita, apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas, yra glaudžiai susiję. Tvarkinga buhalterinė apskaita būtina tam, kad būtų atlikta įmonės veiklos finansinė analizė ir pagaliau – finansinės analizės įvertinimas.
Įmonės finansinės analizės įvertinimas naudingas:

 • įmonės vadovams ir darbuotojams, besidomintiems įmonės veiklos perspektyvomis, jos pelningumu, veiklos efektyvumu ir strategija;
 • investuotojams, kuriems reikia informacijos, leidžiančios nuspręsti, ką daryti su įmonės akcijomis – pirkti, parduoti ar jas laikyti. Įmonės veiklos finansinės analizės įvertinimas naudingas investuotojams, besidomintiems įmonės pelno dydžiu, likvidumu ir veiklos perspektyvomis, taip pat galimybe mokėti dividendus;
 • kreditoriams (tiekėjams, bankams ir pan.), norintiems žinoti, ar laiku bus grąžintos paskolos ir sumokėtos palūkanos. Kreditorius domina būsimi įmonės pinigų srautai, jų stabilumas ir patikimumas, taip pat kapitalo struktūra (vertikali ir horizontali įmonės veiklos analizė), pagal kurią jie galėtų įvertinti savo paskolų riziką ir įmonės atsiskaitymo galimybes.

Įmonės finansinė analizė yra būtina įmonės finansiniam stabilumui, veiklos efektyvumui įvertinti, normatyvinei finansinių rodiklių sistemai suformuoti. Finansinė analizė leidžia įvertinti lėšų panaudojimo efektyvumą, jei patiriami nuostoliai – tinkamai perskirstyti lėšas ir pan.
Finansinės veiklos įvertinimas yra naudingas tiek įmonės vadovams, tiek jos darbuotojams, taip pat investuotojams ir kreditoriams. Dirbame visoje Lietuvoje, todėl, jei reikia, įmonės dokumentus galime pasiimti iš Jūsų įmonės buveinės.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės