Verslo lyderis

Tapk mama klubas

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 18338

Kontaktinė informacija

Adresas: Taikos pr. 4A, Klaipėda, Klaipėdos raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 862064163
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.tapkmama.lt
Mes siūlome jums apsilankyti:

Ką mes darome?

Mankšta su kūdikiu (3 mėn -2 metu)
Natūralus fizinis aktyvumas lavina smulkiąją (koordinuotą plaštakų ir pirštų veiklą) ir stambiąją (judėjimo) motoriką. Tokiu būdu mankšta tampa socialinio bendravimo su vaiku forma ir apjungia fiziologinį bei psichologinį jo vystymąsi. normalizuoja raumenų tonusą ir skatina jų vystymąsi. Gerina medžiagų ir deguonies apykaitą organizme, kvėpavimo ir kraujotakos sistemų funkciją, aktyvina smegenų ir nervų sistemos veiklą, reguliuoja endokrininės sistemos veiklą (skatina augimo ir slopina streso (kortizolio) hormono išsiskirimą), gerina virškinamojo trakto ir imuninės sistemos veiklą, stiprina kaulus, gerina judesių koordinaciją ir kūno laikyseną, lavina vaikų artikuliacinius gebėjimus.

Ankstyvasis ugdymas (Grupė nuo 1.5 iki 2 metų; Grupė nuo 2 iki 3 metų; Grupė  “Eruditas“ nuo 5 metų).
Užsiėmimai vyksta rusų kalba. Pedagogė stengiasi optimaliai sujungti tradicinius autorinius lavinančius užsiėmimų metodus (Montessori, Nikitino ir kitų) su asmenine patirtim dirbant su šiomis programomis). Užsiėmimą sudaro: ankstyvasis intelekto ugdymas, logoritmika, kūryba, kalbos, pirštelių žaidimai, pažintis su spalvomis, dydžiais, forma, dinamikos pertraukos (pauzės).

Užsiėmimai su vaikais turinčiais raidos sutrikimus
Darbas su vaikais bei kūdikiais: cerebriniu paralyžium, epilepsija, raidos sutrikimai, autizmas, Dauno sindromas, ortopedija, traumomis.

Anglų kalbos pamokėlės rusakalbiams vaikams (ikimokyklinio amžiaus nuo 2,5 metu)
Užsiėmimai vyksta žaidimo forma pagal oksfordo programa Felicitu Hopkins, kuri leidžia geriau įsisavinti naują kalbą. Pats efektyviausias būdas išmokyti vaiką laisvai ir pasitikinčiai bendrauti anglų kalbą – sukurti autentiška aplinka ir suteikti galimybę, kiek įmanoma dažniau panaudoti užsiemio kalbą. Pamokas dėsto mokytoja turinti anglų kalbos įšsilavinimą ir 4 metų darbo patirties su vaikais.

Lietuvių kalbos pamokėlės rusakalbiams vaikams (ikimokyklinio amžiaus nuo 2,5 metu)
Rengiamos lietuvių kalbos pamokėles, kurios padės Jūsų vaikui greitai įsiminti, kartoti bei išmokti naujų žodžių, frazių, išsireiškimų lietuvių kalba naudojant muzikos, žaidimų ir kitus įdomius elementus. Pamokėlės taip pat padeda parengti ikimokyklinio amžiaus vaikus lietuvių kalbos mokymuisi pradinėje mokykloje. Mūsų lietuvių kalbos pamokos vaikams ne tik suteikia žinių, bet ir praplečia akiratį, didina vaiko intelektą, visiškai pašalina kalbos barjerą ir tiesiog suteikiaa vaikams malonumą. Nuo pat pirmųjų pamokų yra bendraujama lietuvių kalba naudojant daug vaizdo medžiagos (spalvingi vadovėliai, teminiai atvirukai, nuotraukos, plakatai, žaislai),linksmus žaidimus su muzikos elementais ir ritminiais pratimais, skaičiuotes; linksmi dialogai padaro pamokas įdomesnes tuo pačiu padeda lengviau įsiminti naujus žodžius bei struktūras.

Muzikiniai užsiemimai vaikams nuo 1,5 iki 5 metu (vyksta rusų kalba)

Nėščiųjų kursuosai skirti busimoms mamoms ir tėveliams.
Psichologinis pasiruošimas gimdymu.

Mielos mamos ir tėveliai, mūsų kursuose Jūs gausite daug informacijos apie neštumą, vaisiaus vystimąsi. Išmoksite nėščiųjų mankštos, gausite daug informacijos apie gimdymą (natūralų gimdymą), gimdymo nuskausminimą, išmoksite kvėpavimo sąrėmių metu, išvarymo laikotarpiu. Sužinosite daug subtilybių žindančioms mamoms. Išmoksite naujagimio priežiūros (maudyti, prausti, rengti, prižiūrėti odelę ir t.t)Pabendrausite su psichologe, natūralaus maitinimo specialiste, kineziterapeute, vaikų gydytoja).

Nėščiųjų mankšta
Faktas, kad sveikas žmogus pasižymi gera psichologine būsena – jau yra įrodytas psichologų. O nervų sistema glaudžiai susijusi su imunine sistema – nerviniai impulsai, kurie atsiranda iš žmogaus judesio, refleksiškai veikia ir vidaus organus, stimuliuodami jų veiklą. Esant fiziniam krūviui išsiskiria daugiau medžiagų teigiamai veikiančių mūsų organizmą ir visas jo sistemas.Lankantiems užsiėmimus išdalinama papildoma medžiaga.

Muzikos terapija (nėščioms ir vaikams)
Mūsų užsiėmimu metu Jūs išmoksite pajausti garsą, atsipalaiduoti, nukreipti ketinimą teisingą linkme, o norintys galės išmokti patis muzikosterapijos meno ir naudoti šį holisitinį terapijos metodą patys. Garsą galima nauduoti kaip nuskausminimą gimdymo metu, kaip raminimo priemonę vaiko atžvilgiu.

Vandens aerobika nėščioms
Vienas iš geriausių ir saugiausių fizinio aktyvumo pasirinkimų- tai vandens aerobika ir plaukimas. Pradėti užsiimti vandens aerobika galima nuo 16-20 savaitės. Vanduo mažina stresą, nuovargį, padeda atsipalaiduoti. Specialus pratimai vandenyje gali normalizuoti miega, pašalina nerimą. Plūdrumas vandenyje gerina kraujotaką, padeda apsisaugoti nuo kenksmingų medžiagų kaupimasis organizme. Vandens temperatūra turės vėsinanti poveikį kūnui ir apsaugo kūno nuo perkaitimo.

 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės