Verslo lyderis
Titulinis a Apie mus

piniginuke.lt / Victors Leather UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 13930

Kontaktinė informacija

Adresas: S. Stanevičiaus g. 28, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 860565545
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.piniginuke.lt

www.piniginuke.lt

Džiaugiamės, galėdami pristatyti specializuotą internetinę galanterijos parduotuvę, kurioje rasite daug, daug, daug.... spalvų, skirtingų modelių ir įvairaus odos minkštumo prekių sau, draugams, kolegoms ir artiemiesiems.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite virš tūkstantį skirtingų piniginių modelių, tačiau tuo mūsų siūlomos prekės neapsiriboja: siūlome platų vyriškų, moteriškų ir vaikiškų piniginių pasirinkimą, taip pat ir vyriškų rankinių, moteriškų delninukių, centinių, raktinių, kortelių, akinių, dokumentų bei raktų dėklų asortimentą.

Kodėl verta pirkti būtent pas mus?

Pirmiausia, mūsų siūlomos prekės yra itin aukštos kokybės, o kaina prieinama praktiškai kiekvienam. Net ir išrankiausias pirkėjas čia ras sau patinkančių prekių, kurios atitiks asmeninius poreikius bei individualų skonį.

Internetinėje parduotuvėje kiekvienas išsirinks sau patinkančią piniginę ir galės būti užtikrintas, kad naujos piniginės neteks keisti dar ilgą laiką: dauguma produktų pagaminti iš natūralios odos, taigi, galite būti tikri, kad įsigytas daiktas Jums tarnaus ilgai. Ir vyrai, ir moterys gali rinktis pinigines iš kelių skirtingų dydžių: mažų, vidutinių ir didelių. Piniginės paprastai pasirenkamos atsižvelgiant į gyvenimo būdą bei asmeninius įpročius - vieni pinigines renkasi visai nedideles, kurios tilptų į kišenę, kiti pratę piniginėse nešiotis daugybę kortelių, taigi, tenka rinktis didesnę piniginę ar vizitinių kortelių dėklą, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Pas mus galite nupirkti piniginę vaikams bei paaugliams, šios piniginės taip pat atskirtos kategorijomis - berniukams ir mergaitėms.

Mūsų puslapyje rasite įvairių prekinių ženklų kolekcijas, pagal kurias galite susirūšiuoti prekes. Pavyzdžiui, jei norite klasikinės vyriškos piniginės, kuri nesudėtingai tilptų į kišenę, rinkitės SPIRE, LUKAS, SWAN prekes, jei ieškote ekstravagatiškos ir išskirtnės moteriškos piniginės, tikėtina, kad Jums patiks JCCS, LAS FERO, LISON KAOBERG kolekcijos gaminiai. Visos kolekcijos sugrupuotos pagal abėcėlę, taigi, visai nesudėtingai galite rasti jau pamėgtą kolekciją.

Ir vyrai, ir moterys gali įsigyti jiems patinkančių rankinių - moterims siūlome delninukes, o vyrams - kelių skirtingų dydžių rankines, kurias galite pasirinkti, atsižvelgdami į savo poreikius.

Kartais nutinka taip, kad svarbiausi dokumentai, kurie gali būti naudojami 10 ar daugiau metų, nusidėvi anksčiau laiko, todėl mes siūlome įvairių dėklų, skirtų skirtingiems dokumentams: pasui, dėklus, turinčius kelis ar dar daugiau skyrių skirtingiems dokumentams, taip pat ir vizitinėms kortelėms.

Ir tai dar ne viskas: mūsų parduotuvėje rasite platų akinių dėklų pasirinkimą, kortelių bei raktų dėklų. Šios prekės padės užtikrinti, kad kiekvienas Jūsų turimas daiktas turėtų sau skirtą vietą, ir niekada nepasimestų rankinės ar lagamino platybėse. Nešiojantys akinius žino, kad kokybiški akiniai kainuoja tikrai nepigiai, todėl svarbu juos saugoti nuo galimo susibraižymo. Tuo rūpinamės ir mes, galėdami Jums pasiūlyti skirtingų stilių bei spalvų akinių dėklų.KATEGORIJOS


Taigi, sau patinkančių prekių čia gali rasti kiekvienas, o jei iškils neaiškumų - klauskite, ir mes Jums padėsime išsirinkti!

Įdomu

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės