Verslo lyderis

Akmens statyba UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 26450

Kontaktinė informacija

Adresas: J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 852165117
Mob. Tel: 867211005
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.akmensstatyba.lt

UAB "Akmens statyba" įkurta 2006 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba natūraliu apdailos akmeniu, taip pat akmens apdailos gaminiais ir statybos darbai iš akmens.


Akmens pasaulis labai įvairus. Mes siūlome didelį natūralaus akmens pasirinkimą: smiltainis, skalūnas, dolomitas, rieduliai, skaldytas akmuo, dekoratyviniai akmenys ir dekoratyvinė skalda.
Statyba, landšaftas ir aplinkotvarka, vidaus ir išorės apdaila - tai tik kelios natūralaus akmens panaudojimo sritys. Akmens apdaila gali būti atliekama panaudojant įvairius pjauto ar skelto akmens gaminius: plyteles, trinkeles, juosteles.


Šiuo metu vis dažniau statomi akmeniniai lauko židiniai, tvoros, pavėsinės, atraminės sienelės, pamatai, grindiniai, takai ir takeliai. Didelio populiarumo susilaukia rūkyklos. Rūkykla gali būti naudojama tiek karštam, tiek šaltam mėsos ar žuvies rūkymui. Prieš pradedant šiuos darbus, norint deramai panaudoti visas akmens galimybes, svarbu paklausyti projektuotojų ar architektų patarimų, o darbus turėtų atlikti patyrę akmens meistrai.

Mūsų veiklos sritis:

Mūryta atraminė sienutė

Fasadų, atraminių sienučių ir cokolių apdaila

Labai plačios galimybės panaudoti plokščius akmenis fasadų, atraminių sienučių ir cokolių apdailai. Klijavimui ant paviršių gali būti panaudotos akmens plokštės 1,5-2,5 cm storio kai apdailos storis yra ribojamas techninių sprendimų, tiek neriboto storio. Iš akmens plokščių galima pasigaminti akmes gaminius, artimus fasadinės plytoms ir jomis apmūryti.

Grindinio įrengimo etapas prieš užpildant siūles

Akmeniniai grindiniai

Natūralaus smiltainio akmens grindiniai. Įrengimui panaudota 4 cm storio žaliai pilko smiltainio akmens plokštės. Tinka tiek vaikščiojamajai daliai tiek važiuojamai. Saugus vaikščioti "auštais kulniukais", patogus paviršiaus valymas ir priežiūra.

Takas su užbetonuotomis siūlėmis

Akmeniniai takeliai

Natūralaus akmens takeliai vaikčiojimui įrengiami grindinio tipo užtaisant siūles arba laisvai išdėstant akmenis vejoje ir leidžiant tarpuose augti žolei. Lengvai įrengiami vingiuoti takai, nereikalingas rėminimas iš kitų medžiagų.

Mažesni akmenys panaudojami želdinių ir vejos atskirimui. Pjaunant žolę vėjapjovės ratukai gali lengvai judėti per akmenis, nereikalingas vėlesnis dailinimas. 

Laiptai kieme

Akmeniniai laiptai kalvotuode sklypuose

Siūlome keletą būdų, kaip galima būtų nesudėtingai įsirengti akmeninius laiptus kalvotose sklypo dalyse. Pateikiamose fotografijose yra panaudotos matūralaus skelto smiltainio akmens plokštės. Laiptų pakopos gali būti apipjaustant pakopų kraštus arba paliekant jas skeltas. Pakopas galima formuoti tiek iš plonų plokščių, tiek tam naudojant ir storas 8-12 cm plokštes.

Mes padėsime įgyvendinti Jūsų idėjas.Dėl papildomos informacijos ir išankstinių užsakymų prašom kreiptis:

UAB "AKMENS STATYBA" 
J.Dobkevičiaus g. 8, 02189 Vilnius 
Tel. +370 5 216 5117 
Faks.+370 5 216 5117
Mobil. +370 672 11 005

el. paštas : info@akmensstatyba.lt 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės