Verslo lyderis

Saint-Gobain Glass Estonia SE

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 13134

Kontaktinė informacija

Adresas: Elektrėnų g. 1, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 837408884
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.glassdrive.lt


„Glassdrive“ yra greitai auganti, visame pasaulyje veikianti bendrovė. Kokia mūsų sėkmės formulė? Mes žinome, kad viskas priklauso nuo žmonių. Žmonių, kurie išvažiuoja pasitikėdami. Ir žmonių, kurie greitai ir kompetentingai remontuoja transporto priemones, naudodami aukščiausios kokybės produktus. Viskas priklauso nuo žmonių, esančių abiejose stiklo pusėse.

„Glassdrive“ yra „Saint-Gobain“ dalis. Turėdama daugiau nei 340 metų patirtį inžinerijos srityje ir tvirtai įsipareigojusi taikyti inovacijas, „Saint-Gobain Sekurit“ yra viena iš pirmaujančių stiklo gamintojų pasaulyje. Vairuotojams ir jų keleiviams tai reiškia optimalią patogesnio ir saugesnio važiavimo patirtį. Štai kodėl viename iš dviejų automobilių Europoje įrengti automobiliniai „Saint-Gobain Sekurit“ stiklai.

Visose mūsų veiklose pagrindinį dėmesį kreipiame į saugą, patikimumą, paslaugumą ir aukščiausią kokybę. Bet kaip aukštųjų technologijų bendrovė mes susitelkiame ne tik į naujoviškus produktus ir paslaugas. Mes visuomet galvojame apie žmones. Dirbančius „Glassdrive“. Ir žmones, kurie naudojasi mūsų paslauga.

„Glassdrive.“ Žmonės už stiklo.

Sugadintas stiklas

 

Lengva pasiekti

Greita ir švaru

Profesionalūs ir originalūs produktai

Mes viskuo pasirūpiname

Mūsų tikslas – jūsų saugumas!

Sugadintas stiklas? „Glassdrive“ remontuoja ir keičia priekinius,šoninius ir galinius visų gamintojų transporto priemonių stiklus.

Stiklo sugadinimas ir jūsų sauga

Automobilinis stiklas yra esminė transporto priemonės konstrukcijos dalis. Kai stiklas sugadintas arba sudaužytas, transporto priemonė netenka savo savybių. Todėl svarbu, kad jį sutaisytų profesionalai, naudojantys kokybiškus produktus. Verta žinoti, kad daugeliu atvejų remontas gali būti nemokamas..

odėl stiklai atlieka labai svarbų vaidmenį keleivių saugos atžvilgiu. Ar žinojote, kad per pastaruosius 40 metų stiklo kiekis transporto priemonėse padvigubėjo?

Glassdrive“ naudojame originalias atsargines dalis ir galime atkurti originalią bet kurios transporto priemonės būklę. Jei įmanoma, visuomet pirmiausia remontuojame. Priešingu atveju galime pakeisti bet kurį priekinį, šoninį ar galinį bet kurio gamintojo, modelio ir gamybos metų stiklą.

Abejojate dėl remonto? Perskaitykite 5 priežastis remontuoti jūsų priekinio stiklo įtrūkimą.
 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės