Verslo lyderis

Diadelfa UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 11077

Kontaktinė informacija

Adresas: Karaimų g. 73, Trakai, Trakų raj. - Žemėlapis
Tel: 852855585
Mob. Tel: 868689221
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.kavinetrakuose.lt

Mūsų bendrovė įkurta 2003 rugpjūčio 19d. Nuo 2003 08 29 išsinuomavome kavinės  patalpas ir terasą buvusiame Trakų Nacionaliniame Sporto ir Sveikatingumo Centre, šiuo metu čia įsikūręs Policijos mokymo centras ir Lietuvos Olimpinio sporto centro irklavimo skyrius. Kavinė yra ant Galvės ežero kranto, 300 m. nuo Trakų Pilies. Teritorijoje yra kelios automobilių stovėjimo aikštelės, visa teritorija saugoma. Mūsų kavinė teikia viešojo maitinimo paslaugas: rengiame įvairius pobūvius, banketus, furšetus, gedulingus pietus, turistų, konferencijų,  išvažiuojamus maitinimus. Kavinėje labai platus patiekalų pasirinkimas: Lietuviškų, Europietiškų ir Trakų kulinarinio paveldo patiekalų.Kavinės plotas yra 240 m², kur galime priimti apie 100 žmonių, o šalia esančios terasos plotas 700 m², kur vasaros metu galime priimti iki 300 žmonių. Esame sėkmingai organizavę ir aptarnavę pobūvius Trakų pilyje, ruošėme maitinimus per įvairias šventes: Jonines, Alaus šventę, Oro balionų, Žiemos šventes ant ledo, šunų parodas, per įvairius sportinius, muzikinius renginius ir kitas miesto šventes. Esame surengę piknikus netgi „Žvyro karjeruose“, garlaivyje, Galvės ežero saloje, įvairiuose sąskrydžiuose.  Mūsų klientais buvo „Sodros“, „Aplinkos apsaugos ministerijos“, „Tarptautinės policijos asociacijos“, „Centrinės Hipotekos įstaigos“, įvairių firmų, sportinių organizacijų kolektyvai ir jų svečiai.Kavinėje dirba draugiškas , išradingas ir paslaugus kolektyvas, kuris Jūsų maloniai laukia kiekvieną dieną ir visus metus.Šalia yra 100 vietų viešbutis, konferencijų salės, reabilitacijos centras su medicinine įranga, pirčių kompleksu, baseinu, kur galima organizuoti įvairius renginius ir maloniai praleisti laiką kaimynystėje su nuostabiu Galvės ežeru ir Trakų Pilimi.

  • Ruošiame banketus ir furšetus su Trakų kulinarinio paveldo patiekalais. Galime aptarnauti iki 300 žmonių.
  • Lauko terasoje arba ežero pakrantėje ruošiame piknikus su specialiais Trakų karaimų, lietuvių, totorių ir žydų valgiais, gaminamais ant grotelių virš žarijų.
  • Pagal išankstinius užsakymus kepame Trakų kulinarinio paveldo įvairius nepaprasto skonio ir aromatoTrakų karaimų, lenkų, lietuvių, rusų sentikių, Trakų totorių ir žydų įdarytus pyragus ir pyragėlius, saldžiuosius pyragus, tortus ir spurgas.
  • Su asortimentu supažindins ir užsakymus priims mūsų gamybos vedėja Aldona.

 

ALIBI

Mūsų naujai atsidariusi kavinė “ALIBI” Kauno centre, Spaustuvininkų g. 7 , teikia viešojo maitinimo paslaugas: rengiame įvairius pobūvius, banketus, furšetus, vaikų šventes,  gedulingus pietus, turistų, konferencijų,  išvažiuojamus maitinimus. Kavinėje  labai  platus patiekalų pasirinkimas:  Lietuviškų, Europietiškų ir kadangi turime kavinę Trakuose, tai ir Kauniečiams galime pasiūlyti kibinų su įvairiais įdarais (kiauliena, vištiena, aviena, daržovėmis,  varške-špinatais ir kt.)

Kavinės  plotas yra 60 m², kur galime priimti apie 40 žmonių, o šalia esančios banketinės salytės plotas 16 m², kur  gali jaukiai pasėdėti iki 20  žmonių.

Dienos pietūs kavinėje nuo 7 Lt. Dirbame nuo 9 val. iki 18 val. Bet susirinkus linksmai draugų ar bendradarbių kompanijai visada maloniai dirbsime pagal susitarimą. Savaitgaliais taip pat būsime Jūsų švenčių “dalyviai už baro”. Kavinėje dirba draugiškas , išradingas ir paslaugus kolektyvas, kuris Jūsų maloniai laukia .

ŠVENTĖ JŪSŲ – RŪPESČIAI MŪSŲ !
Tel. 8 37303377

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės