Verslo lyderis

Filteka UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 9014

Kontaktinė informacija

Adresas: Vytauto pr. 3A, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868642942
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.filteka.lt

Aptarnavimas

 70 proc. žmogaus organizmo sudaro vanduo, todėl svarbu, kad jo gautumėm pakankamai, o dar svarbiau, kad geriamas vanduo būtų švarus ir geros kokybės. Kadangi geriamas vanduo – nepakeičiamas gyvybės ir sveikatos palaikymo šaltinis, jei vanduo užterštas, jis gali tapti daugelio ligų priežastimi.

Todėl mes siekiame, kad visi mūsų klientai mėgautųsi skaniu ir kokybišku vandeniu. Pagal susitarimą su klientu atliekame pusmetinius arba metinius RO- geriamojo vandens sistemų aptarnavimus. Pagal duomenų bazėje suvestus aptarnavimo laikus, primename klientui, kad reikia atlikti vandens ir technikos patikrinimą. Stengiamės prisitaikyti prie kliento poreikių, todėl atvykstame ir keičiame filtravimo, įvadinius namo ar buto elementus jums patogiu laiku.

Mūsų komanda tiki, kad vandens filtrai turi pagerinti jūsų geriamo vandens kokybę, tačiau neužkrauti jūsų pečių papildomais rūpesčiais, todėl viską padarome už jus. Atvežame druskos vandens minkštinimo filtrams, atliekame visą periodinę garantinę ir pogarantinę filtrų priežiūrą, todėl užsikimšę ar užkalkėję filtrai jums nekels jokių rūpesčių, o jūs galėsite būti visiškai ramūs, kad jūsų šeima vartoja švarų vandenį.
Taip pat su malonumu apsiimame visą vandens ūkio priežiūrą. Be to, renovuojame ar perdarome oro įvedimo mazgus nugeležinimo filtrams, keičiame jų užpildus, membranas ir visapusiškai rūpinamės filtravimo įranga, kuri užtikrina, kad geriamajame vandenyje nebus žmogaus organizmui kenksmingų nitratų ir kitokių priemaišų. O atlikę aptarnavimus, suteikiame, pratęsiame garantijas savo darbams bei įrangai.
Siekiant kokybės ir norėdami patenkinti visus klientų poreikius, prižiūrime, renovuojame, remontuojame, atnaujiname įvairių gamintojų filtravimo ir baseinų įrangą. Tad, didžiuojamės savo atliktų darbų kokybe ir galime užtikrinti, kad jūsų namų stalą pasiekia švarus ir sveikas geriamasis vanduo.

 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės