Verslo lyderis

Informacinių technologijų pasaulis UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 13313

Kontaktinė informacija

Adresas: Raudondvario pl. 150-209, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: +370 686 26 727
 +370 663 69 999
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.sauleselektrines.lt
Saulės elektrinės

Paprasčiausias būdas paversti saulės energiją į elektros energiją yra saulės baterijų naudojimas. Saulės baterija/elementas – tai prietaisas, saulės išspinduliuotą energiją (šviesą) tiesiogiai verčiantis į elektros energiją. Saulės energijos virsmą į elektros energiją įgalina saulės baterijoje vykstantis fotovoltinis procesas, kitaip dar vadinamas fotovoltiniu efektu.

Šis procesas vyksta skirtingų elektros puslaidininkių struktūrų sandūros metu fotovoltinį įrenginį, t.y. bateriją, veikiant saulės šviesai. Fotovoltinio proceso metu elektros puslaidininkis atlieka energijos imtuvo vaidmenį. Į saulės bateriją krintanti šviesa sužadina puslaidininkį ir elektros lauko srityje vyksta krūvių atskyrimas, kurio rezultatas – susidariusi elektros energijos srovė. Norint gauti didesnius elektros energijos kiekius, saulės baterijos/elementai yra jungiami į sistemas, vadinamas saulės moduliais. 

Į tinklą jungiamos saulės elektrinės
Autonominės saulės elektrinės
Fotovoltinės sistemos vandeniui
Saulės moduliai
On-grid inverteriai
Off-Grid inverteriai ir krovimo valdikliai
Laikikliai
Telemetrijos įranga
Priedai

Saulės kolektoriai
Kodėl naudingos saulės kolektorių sistemos? 
Įsirengiant, 3–4 asmenų šeimai, 4–6 m2 ploto saulės kolektorių sistemą, 70% karšto vandens kiekvienus metus yra pasiruošiama nemokamai!
Jeigu kolektoriai sumontuoti karštam vandeniui ruošti ir namui šildyti, šeima per metus gali sutaupyti iki 30% visos šildymui reikalingos energijos ir iki 70% metinių lėšų, skiriamų karštam vandeniui ruošti (šaltinis: http://re.jrc.ec.europa.eu/pvgis/).
Į klausimą, ar naudinga namuose įsirengti kolektorių sistemą? Vienareikšmiškai atsakome - TAIP.  Saulės energijos naudojimas ne tik leidžia sutaupyti didelę dalį piniginių lėšų vandens šildymui, bet ir daro teigiamą poveikį aplinkai. 

Plokštieji kolektoriai
Vakuminiai kolektoriai
Saulės kolektorių sistemos
Akumuliacinės talpos
Laikikliai kolektoriams
Valdikliai
Cirkuliaciniai siurbliai
Temperatūros jutikliai
Priedai saulės kolektoriams

Led apšvietimas
Led apšvietimas - puikus spendimas taupyti elektros energiją.
Turbūt daugelis esate girdėję apie LED lemputes ir jų puikius taupumo rodiklius buityje, bet šiuo straipsniu taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, jog LED apšvietimą galime naudoti ne tik namuose, tačiau ir lauke.
LED lemputės gaminamos iš puslaidininkių, jų veikimas yra pagrįstas puslaidininkių fizikinėmis savybėmis. Kalbant paprastai - per šias medžiagas leidžiant elektros srovę jos spinduliuoja regimąją šviesą, kurios pasižymi itin dideliu efektyvumu. Kitaip nei mums įprastos elektros lemputės didžioji dalis energijos LED lemputėms yra panaudojamos šviesai gauti.
Ar LED apšvietimas yra taupus?
Šį faktą galime patvirtinti. LED apšvietimas yra itin taupus ir nors pačių lempučių kaina yra didesnė už įprastines, tačiau sutaupos energijos kiekis šią sumą konpensuoja labai greitai.
Koks LED lempučių tarnavimo laikas?
LED lemputės įprastai tarnauja bent 50000 valandų. Kai kuriais atvejais šis laikas gali būti žymiai ilgesnis viskas priklauso tik nuo aplinkos sąlygų.
Apšvietimo sistemos
Šviestuvų komplektai

Saulės energijos reikšmę ima suvokti vis daugiau visuomenės narių. Tai patikimas energijos šaltinis, teikiantis ekonominių ir aplinkosauginių privalumų. Ūkyje, namuose, biure, sodyboje pastačius saulės elektrinę, energija, kurią naudosite, bus nemokama.
Įdiegtai sistemai nėra reikalingas kitas kuras, ypatinga priežiūra. Kartą įdiegus sistemą papildomų išlaidų ateityje beveik nebereikia. Jei norėsite padidinti elektros energijos gamybą ir ją naudoti pardavimui, daugiau saulės baterijų prie sistemos gali būti lengvai prijungtos.
Fotoelektrą galima naudoti:

Savo reikmėms
Jei energija namų reikmėms nėra išnaudojama, ją galima parduoti elektros tinklams
Techniniams įrenginiams, jei nėra elektros tinklo.

Saulės baterijų naudojimas turi labai daug privalumų:

Saulės baterijų generuojama energija yra nemokama. Visiems yra žinoma, kad saulės šiluma nieko nekainuoja. Kiekvienas žmogus turi teisę naudoti saulės energijos resursus savo reikmėms.
Energetinė nepriklausomybė. Saulės baterijų įrengimas namuose ar kituose objektuose leidžia atsiriboti nuo bendrųjų elektros tinklų ir tokiu būdu nemažai sutaupyti — elektrą gaminate Jūs pats.
Ekologiškumas. Saulės baterijos – tai ekologiški, atsinaujinančios elektros energijos generavimo įrenginiai. Saulės baterijos, kitaip nei dujos, kietasis kuras, naftos produktai, neteršia aplinkos, nes medžiagos, iš kurių yra gaminami saulės elementai, yra saugios ir lengvai perdirbamos. Naudojant saulės baterijas yra ženkliai sumažinamas tradicinių energijos išteklių sunaudojimas.
Ilgaamžiškumas. Saulės baterija – itin ilgaamžis saulės energijos generavimo prietaisas. Išbandžius saulės baterijas įvairiuose įrenginiuose, buvo nustatyta, jog saulės baterijos efektyvumas mažėja mažiau nei 1% per metus.
Įvairios panaudojimo galimybės. Šviesos energiją generuojančius saulės elementus galima įrengti visuose objektuose, kuriuose naudojama elektros energija: gyvenamuosiuose ir ūkinės paskirties pastatuose, žemės ūkio įmonėse, sodybose, kempinguose, baseinuose ir t.t.

Individualus naudojimas ir pardavimas
Saulės kolektorių sistemos
Autonominės saulės elektrinės
Į tinklą jungiamos saulės elektrinės
Techniniai įrenginiaiNaujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės