Verslo lyderis

KATASTA UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 10542

Kontaktinė informacija

Adresas: Spaustuvininkų g. 9-2, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8630 92171
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.ateitieskatilines.lt
 www.ekogren.lt

EKOGREN LIETUVA
Esame atsakingi už Gren kompanijos produkcijos EKOGREN platinimą Lietuvoje. Jei norite nusipirkti katilą tiesiogiai iš gamintojo ir gauti Lietuvoje galiojančią garantiją, kreipkitės į mus. Daugumą katilų galite įsigyti iš karto. Užsakant nestandartinę produkciją dažniausiai reikia laukti 1-2 savaites. Esate patyręs santechnikas ir tikite, kad sugebėsite pasijungti katilą pats? Tokiu atveju apmokysime, pakonsultuosime, pateiksime brėžinius, kaip gamintojas reikalauja, kad būtų įranga pajungta, suteiksime įrangai garantiją ir konsultuosime bet kada iškilus neiaiškumams tiek jungiant tiek naudojantis įranga.
Kompanija Gren savo veiklą pradėjo 1990m. Lenkijos mieste Pszczyna. Nuo pat pradžių svarbiausias kompanijos tikslas buvo aukščiausia kokybė ir klientų poreikių patenkinimas.
2004 m. bendrovė apsigynė DIN EN ISO 9001 standartus, o 2007 m. įgyvendino kokybės užtikrinimo sistemą pagal 97/23/EG direktyvas, kurios suteikia teisę bendrovei ženklinti savo produkciją CE0036.
Pagrindinė įmonės veikla - katilų, atitinkančių aplinkos apsaugos reikalavimus ir ICHPW Zabrzu “Ekologinės saugos ženklu sertifikuotų kieto kuro šildymo katilų gamyba. Bendrovė taip pat gamina anglimi, granulėmis ir biomase kūrenamus katilus.
Daugelio metų patirtis plieno statybos technologijos srityje, kvalifikuotas personalas, ekspertų teikiamos mokslinės rekomendacijos, nestandartiniai užsakymai ir gamybos proceso lankstumas suteikia galimybę nuolat didinti patenkintų klientų ratą. 
Kita įmonės specializacija - visos suvirinamų konstrukcijų rūšys. Kompanija gali įgyvendinti nestandartinių gabaritų užsakymus, tokius kaip konvejeriai, reklaminiai skydai, automobilių pramonės reikmenys.
KATILAI
PicturePicture
Daugiau informacijos apie mūsų katilus >>

Į ką atkreipti dėmesį renkantis katilą?


1. Standartinė komplektacija - visas kitas geras funkcijas jums teks įsigyti papildomai.
2. Katilo garantinis servisas - ar yra aptarnaujanti kompanija, suteikiamos garantijos laikotarpis, ar katilus aptarnaujanti kompanija sandėliuoja atsargines detales, atsarginių detalių kainos (kažkada garantija pasibaigs ir atsargines detales teks pirkti), kokie pagrindiniai ir dažniausi gedimai žinomi.
3. Liamda daviklis - būtinas siekiant komforto ir efektyvaus kuro sudeginimo.
4. Valdiklio meniu - pasibandykite ar sugebėsite jį suprasti, ar jums jis intuityvus ir aiškus.
5. Katilo valymas - bet kurį katilą kartais reikia išvalyti, todėl pasidomėkite ar patogus priėjimas.
Daugiau informacijos apie kūrą, katilus ir paslaugas >>

Picture

ŠILDYMO SISTEMOS MONTAVIMAS

 Prieš pradedant gilintis į šildymo sistemas, norėtume paminėti pirmiausia, kad šildymo sistema tai ne tik katilas, o visa Jūsų šildymo sistema kartu paėmus, katilas tik jos dalis. Ar šilti bus namai, priklauso ir nuo kuro, ir nuo to, kaip sukrauname jį į katilą, namo sandarumo, šilumos poreikių ir nuostolių ir kt.  Kad ir kokį katilą pasirinktumėte, ar gerai jis veiks, ar nelabai, priklauso nuo teisingo montavimo, eksploatacijos, tinkamo, specialiai jūsų namui parengto šildymo sistemos projekto. Klysta tie, kurie katilą vertina tik kaip šildymo prietaisą. Tai šildymo sistemos dalis. Ir tik gerai suprojektuota sistema, profesionaliai sumontuotas ir prižiūrimas katilas šildys kokybiškai ir nekels jokių rūpesčių ...plačiau apie montavimą ir technologijas >> bei keletas mūsų įrengtų katilinių >>

PicturePicture

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės