Verslo lyderis

Meileszaislai.lt / Meilesta UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 9867

Kontaktinė informacija

Adresas: Baltijos 11-oji, 20, Klaipėda, Klaipėdos raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 860414591
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.meileszaislai.lt

Malonu, kad domitės mūsų el.parduotuve, kurioje Jūs turite puikią galimybę įgyvendinti savo slapčiausias fantazijas, o prieinamos kainos ir patogus pristatymas suteiks Jūsų draugui ar draugei daug nepamirštamų įspūdžių. www.meileszaislai.lt pristato erotinių prekių elektroninę parduotuvę, kurioje Jūsų apsipirkimai bus 100% konfidencialūs, o mažos kainos ir aukštos kokybės prekės Jus maloniai nustebins! Nesiekiame būti pigiausiais, siekiame būti geriausiais klientui - prekių kokybės, aptarnavimo, bendravimo atžvilgiu.

Mūsų tikslas yra pasiūlyti Jums aukštos kokybės prekes ir pristatyti Jums jas per kuo trumpesnį laiką, todėl mūsų parduotuvėje dauguma matomų prekių yra mūsų sandėlyje, dėl to prekės pasieks Jūsų namus per trumpiausia laikotarpį!

Linkime jums malonių apsipirkimų ir neišdildomų potyrių!

100% slaptumas ir saugumas

 • Prekes siunčiame tik tvirtose, nepermatomose ir niekuo neišsiskiriančiose siuntinių dėžutėse. Niekur neminime kas jų viduje, siuntėjas yra UAB “Meilesta“. Niekas, net kurjeriai ir pašto darbuotojai, nežino kas yra dėžučių viduje.
 • Pageidaujantiems užsakymą išsiunčiame kaip siuntą "iki pareikalavimo". Tokiu atveju į namus neatnešamas nei siuntinys, nei pranešimas apie siuntinį. Siuntinį atsiimate po 1-3 darbo dienų nuvykę į savo pašto skyrių. El. paštu atsiunčiame siuntos sekimo nuorodą, todėl visada žinote ar siuntinys jau atkeliavo į Jūsų paštą.
 • Prekes galite konfidencialiai atsiimti ir apmokėti už jas grynais mūsų ofise Klaipėdoje iš anktsto susitarus telefonu. Atsiimant tereikės pasakyti užsakymo numerį arba savo vardą.
 • Duomenų saugumą užtikriname pažangiausiomis interneto technologijomis. Jūsų el. paštas ir visi kiti duomenys naudojami tik sklandžiam prekių pristatymui, jų niekada niekam neatskleidžiame ir nenaudojame kitiems tikslams.

Nemokamas pristatymas

 • Perkant daugiau nei už 99Lt prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje - nemokamas! Lietuvos pašto (registruota pirmenybine) siunta.
 • Prekių atsiėmimas mūsų ofise Klaipėdoje iš anksto apie tai susitarus el.paštu arba telefonu - nemokamas!

Taisyklės ir salygos

  • Pirkėjas atlikdamas registracijos ar pirkimo veiksmą, privalo būti pilnametystės sulaukęs asmuo, t.y turi būti sulaukęs 18 metų amžiaus, susipažinę ir sutinka su šiomis taisyklėmis.
  • Pirkėjas atlikęs užsakymą privalo apmokėti jam skirtą pinigų sumą pagal šios parduotuvės nustatyta apmokėjimo tvarka, priešingu atveju prekės nebus siunčiamos. Šis punktas negalioja už prekes mokantiems grynais kurjeriui.Kokybiškos prekės nekeičiamos ir negrąžinami pinigai.
  • Jei mechanizuotas gaminys sugenda per 12 mėn. yra pakeičiamas į tokios pat rūšies prekę. Jeigu analogiškos prekės tuo metu nebus, siūloma panaši prekė.

  Prekių kategorijos

  Vibratoriai
  Erotinės prekės moterims
  Erotinės prekės vyrams
  Erotinės prekės poroms
  Kosmetika
  Prezervatyvai
  Suvenyrai

  Susisiekite - Erotinės prekės parduotuvėje MeilėsŽaislai.lt

  Naujausi atsiliepimai

  Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
  Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
  UAB JND
  3 metus
  Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
  Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
  tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

  Dažniausiai žiūrimos

  Aukčiausių reitingų įmonės