Verslo lyderis

METRAS UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 20977

Kontaktinė informacija

Adresas: Žirmūnų g. 143, LT-09128 Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 85 276 6143
Mob. Tel: 8674 83700
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.grike.lt

Grikių lukštų gaminius su „Grikės" prekiniu ženklu gamina UAB „Metras". Įmonė įkurta 2007 metais. Darbuotojai, sudarantys įmonės branduolį, turi daugiau nei 10 metų patirtį šioje srityje.
Mums rūpi gamta, natūralumas, sveikata. Gaminiams naudojame tik aukščiausios kokybės audinius ir lietuviškų grikių lukštus. Sukūrėme produktų, kurie naudojami jogos centruose, masažo salonuose bei kasdienėms sveikatingumo praktikoms namuose.
„Grikės" gaminiai yra originalaus dizaino. Gaminių formos ir techniniai sprendimai buvo tobulinami ne vienerius metus, atsižvelgiant į vartotojų pastabas ir pageidavimus. 
„Grikė Med+" serijos gaminiai skirti pragulų profilaktikai ir gydymui. Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos suteikė šiems gaminiams medicinos prietaiso statusą.
UAB „Metras" turi socialinės įmonės statusą. Įmonėje dirba 8 neįgalieji. Jiems pritaikytos atitinkamos darbo vietos ir techninė bazė. Džiaugiamės, kad remiami Lietuvos darbo biržos, suteikiame neįgaliems žmonėms galimybę dalyvauti pilnaverčiame socialiniame gyvenime.

Kodėl grikių lukštai?

Grikių lukštų pagalvės ir čiužiniai poilsiui buvo naudojami dar senovės Japonijoje, Kinijoje bei kitose Rytų Azijos šalyse. Ir šiandien Japonijoje šios pagalvės vadinamos tradicinėmis ir yra pačios populiariausios. Netgi prašmatniausi Japonijos viešbučių tinklai, siūlydami klientams pagalvių meniu, sąrašo pradžioje įrašo „Sobagara" (japoniškai tai reiškia „grikių lukštai").
Vadinamoji „Sobagara" pagalvė tampa vis populiaresnė ir Vakarų pasaulyje, Europoje ir Amerikoje, kur atgimsta sveikos gyvensenos, ekologijos, natūralumo vertybės.
Lietuvoje grikių lukštų pagalvių nesinori vadinti japoniškais vardais, juk grikis - tai vienas iš pačių lietuviškiausių augalų! Tiesa, nežinome, ar Dzūkijoje, kur dirvos palankiausios grikių auginimui, mūsų senoliai kimšo grikių lukštus į pagalves ar čiužinius. Tačiau šiandien siūlome Jums lietuviškų grikių lukštų gaminius dėl unikalių jų savybių.
 
Privalumai
Palyginus su įprastinėmis pagalvėmis ir čiužiniais, grikių lukštų gaminiai turi unikalių privalumų:
Pralaidūs orui, todėl nesukelia prakaitavimo.
Rytų medicinoje egzistuoja sąvoka "ZU-KAN-SOKU-NETSU", apibūdinanti sveikiausią kūno būseną, (iš japonų k. "vėsi galva ir šiltos kojos"). Daugiau informacijos >>

Mūsų gaminiai:
Pagalvės >> Čiužiniai >> Slaugai >> Vaikams >> Žaislai >> Automobiliui >> Jogai


UAB „Metras", Žirmūnų g. 143, LT-09128 Vilnius.
Esame įsikūrę Žirmūnų seniūnijos patalpose. Įėję pro seniūnijos duris sukite dešiniau ir rasite mūsų įmonės duris su užrašu UAB "Metras"
 
Darbo laikas:
I-IV       9.00-17.00
V           9.00-16.00
 
Tel./faks.: (8~5) 276 6143
Mob. 867483700
El. p: info@grike.lt
www.grike.lt

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės