Verslo lyderis

PET PRO, UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 9393

Kontaktinė informacija

Adresas: Šv. Stepono 35A, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: +370 5 2602956
Mob. Tel: 8 698 80877
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.petpro.lt
 www.facebook.com/Petpro.lt

petpro.lt
Kas mes? 
 
Kodėl žmogus ieško ryšio su gyvūnu? Gal dėl instinktyvaus poreikio harmonizuotis su gamta? Juk kuo labiau atitrūkstame nuo gamtos, tuo didesnę tuštumą jaučiame ir nevalingai siekiame šį ryšį atstatyti. Vienas tiesioginių būdų tai padaryti - gyvūnas namuose. Žmogaus ir gyvūno ryšys nuoširdus ir harmoningas, jis ramina, atkuria vidinę pusiausvyrą ir dovanoja neišdildomų akimirkų. 
Įkvėpti šios harmonijos, siekiame to paties savo veikloje. Siekiame puoselėti atsakingus ir nuoširdžius ryšius visuose lygiuose - savo komandoje, su kolegomis bei partneriais, su klientais. Kaip tik todėl nuolat ieškome bendraminčių ir siejame savo veiklą tik su tokiais tiekėjais ar gamintojais, kurie ne tik siektų pelno, bet iš tiesų didžiuotųsi savo darbo vaisiais. Atstovaujame tuos, kuriems rūpi aplinka ir jų gaminamų ar tiekiamų produktų kokybė bei poveikis. Taip pat atstovaujame interesus tų, kuriems ne vis vien ką ir kaip jie vartoja. Šioje virtualioje erdvėje tikimės tapti nuoširdžiu šių interesų tarpininku ir padėti puoselėti harmoningus gyvūno ir žmogaus santykius.

Nuoširdžiai Jūsų,
Petpro.lt kolektyvas

INFORMACIJA KLIENTUI

Pardavėjo tapatybė ir adresas
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB "PET PRO" kurios buveinės adresas Šv. Stepono g. 35A, Vilnius
 
Sutarties sudarymas
Paspaudę mygtuką "Siųsti Užsakymą", Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gaunate prekes.
 
Kainos
Čia nurodytos kainos yra jau galutinės kainos, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo. 
 
Pristatymo išlaidos ir terminai
Pristatymo kaina priklauso nuo pasirenkamo pristatymo būdo ir užsakymo vertės. Jei užsakytų prekių vertė viršys 140 Lt, visas prekes darbo dienomis Jums pristatysime nemokamai. Tai dar viena priežastis, kodėl verta pirkti PET PRO elektroninėje parduotuvėje! Pristatymo termimas priklauso nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Detaliau žiūrėkite pristatymo sąlygas.
 
Atsiskaitymo būdai 
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus:
  • apmokėti pavedimu;
  • greitai ir patogiai apmokėti per SEB arba Swedbank elektronnės bankininkystės sistema;
  • atsiskaityti grynaisiais su kurjeriu, įteikiant prekes (šiam mokėjimo būdui taikomas komisinis mokestis).
Smulkesnę informaciją matysite užsakymo įforminimo metu, rinkdamiesi pageidaujamą atsiskaitymo būdą.
   
Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.

PRISTATYMAS

Užsakymai, kurių vertė 140 Lt ir daugiau, darbo dienomis pristatomi visoje Lietuvoje nemokamai! Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 140 Lt, taikomas tik 10 Lt pristatymo mokestis visoje šalyje (išimtis: siuntų pristatymas į Kuršių Neriją visais atvejais papildomai kainuoja 70 Lt).

Naujiena!
 Nuo šiol, apmokėtus ir paruoštus užsakymus darbo dienomis 10-16 val. galima nemokamai atsiimti patiems Vilniuje: Šv. Stepono 35A (žemėlapis)
 
Prekių pristatymo terminas:
  1. Užsakymai, gauti ir apmokėti iki bet kokios darbo dienos 12:00 valandos, pristatomi kitą darbo dieną.
  2. Prekės pristatomos per 2 darbo dienas jeigu prekes užsakote ir apmokate po 12:00 valandos.
  3. Užsakymai su apmokėjimu COD (grynaisiais pristaymo metu) pristatomi taip pat, kaip aprašyta 1 punkte.
  4. Jeigu pasirinkote nemokamą prekių atsiėmimą, pranešime el.paštu, kada Jūsų užsakymas bus paruoštas.
  5. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie planuojamą pristatymo laiką.
Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su jumis susisieks telefonu arba informuos SMS žinute.
 
Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų užtikrintį siuntos priėmimą iš kurjerio, atsižvelgiant į aprašytus prekių pristatymo terminus, bei papildomai informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinamos laiptinės durų kodą, rakinamus vartus, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.
Esame dėkingi už supratingumą.
 
Svarbu! 
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo dokumentą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra tinkama, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės