Verslo lyderis

Gintaro pasaulis UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 15109

Kontaktinė informacija

Adresas: Konstitucijos pr. 9-124, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8 686 50363
 8 615 57416
 8 611 24273
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.amberworld.lt

Apie

Gintaras-nuostabus gamtos kūrinys, savo grožiu ir paslaptingumu jau gilioje senovėje viliojęs žmogų. Liaudies dainose apdainuotas, legendomis apipintas, antikos poetų ir mokslininkų išgarsintas jis tapo žmonijos kultūros istorijos dalimi. Užkonservavęs ir išsaugojęs savyje dešimčių milijonų metų senumo floros ir faunos pavyzdžius, gintaras yra ne tik grožio mėgėjų, bet ir mokslininkų stebėjimo objektas.

UAB “GINTARO PASAULIS” yra viena iš didžiausių gintaro juvelyrikos kompanijų Europoje, su gerai žinomu “AMBER WORLD” prekybos ženklu.

Įmonė įsteigta 2001m. ir turi registruotą gintaro juvelyrikos prekinį ženklą "Amber World". 2003 metais Paryžiuje “AMBER WORLD” prekiniu ženklu pažymėta produkcija įvertinta ir apdovanota Auksiniu Europos Prizu už kokybę “Golden Europe Award For Quality”. Prekės, pažymėtos šiuo ženklu, plačiai žinomos daugelyje pasaulio šalių. Kiekvienas gintaro papuošalas turi kilmės sertifikatą. Įmonėje dirba kvalifikuota patirtį turinti komanda, kuri užtikrina sėkmingą įmonės augimą. Ypatingai aukštos kokybės rinktiniai gintaro gaminiai, sukurti geriausių mūsų juvelyrų.

Mūsų įmonė siūlo didelį gintaro juvelyrikos, suvenyrų, verslo dovanų pasirinkimą, kurie pagaminti iš natūralaus Baltijos gintaro.

Gintaro juvelyrikos kolekcijos sukurtos profesionaliu dizaineriu pagal šiuolaikines mados tendencijas, naudojant naujausias technologijas

Išskirtinė UAB “Gintaro pasaulis” veiklos kryptis - gintaro inkliuzai. Bendradarbiaujame tiek su Lietuvos, tiek ir su užsienio šalių mokslininkais, esame tarptautinės Gintaro asociacijos, kuruojamos Vokietijos Hamburgo Geologijos ir Paleontologijos Instituto mokslininkų, nariai. Kiekvienas gintaro gabalėlis su inkliuzu ištirtas Vilniaus Universiteto profesoriaus , turi individualų identifikavimo sertifikatą.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės