Verslo lyderis

Janida UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 22251

Kontaktinė informacija

Adresas: Upelio g. 6, Garliava, Kauno r., Kauno raj. - Žemėlapis


UAB Janida – specializuota parduotuvė „Naminukas“ Garliavoje bei internetinė parduotuvė www.janida.lt , savo veiklą vykdanti nuo 1995 metų. Įmonės veiklos sritis – vaikų užimtumo priemonės, žaislai, baldai vaikams bei remonto darbų paslaugos. Kiekvienai veiklos sričiai įmonė skiria ypatingą dėmesį, rūpinasi Jūsų mažylių tobulėjimu bei vystymusi. „Janidos“ šūkis - Judėki, Atraski, Naudoki, Išmoki, Dalinkis ir Auki kartu su mumis. Įmonė stengiasi savo klientams pasiūlyti įdomius, tik kokybiškus žaislus bei kitas paslaugas, jų tiekėjai - Vokietijos, Lenkijos, Danijos žaislų gamintojai. Bendraudami su klientais „Janidos“ darbuotojai stengiasi dirbti profesionaliai, būti sąžiningi, lankstūs ir punktualūs, nuolatos siekti naujovių.

UAB „Janida“ skatina vaikų tobulėjimą žaidžiant. Žaislas – pats prieinamiausias ir patraukliausias vaikui meno kūrinys, veikiantis estetinius mažylio jausmus, padedantis estetiškai suvokti žaislo išorę: spalvas, simetriją, formą. „Janidos“ tikslas, kad vaikas žaisdamas tobulėtų, o žaislai būtų gražūs, spalvingi, keliantys malonias emocijas, ugdantys meninį skonį. Be to, „Janidoje“ parduodami žaislai pagaminti iš griežtus reikalavimus atitinkančių medžiagų, tam, kad nekeltų pavojaus vaiko sveikatai, atitiktų higienos reikalavimus. Parduotuvėje rasite tik kokybiškus žaislus, kurie yra sertifikuoti Europos Sąjungos, atitinka visus Europinius standartus, yra pritaikyti naudoti didelėms vaikų grupėms, tad ypač patikimi, tvirti bei saugūs žaislai nekels pavojaus vaikui.

Platų žaislų asortimentą sudaro: lavinamieji žaislai, lauko žaidimai, medinukai, automobiliai, lėlės, dėlionės, konstruktoriai, sportui skirti žaislai bei inventorius ir inovatyvūs žaislai. Lavinamieji, edukacijai skirti, žaislai ne tik lavina vaikų fantaziją, bet ir padeda mokytis, įdiegia pirmuosius pradmenis ikimokyklinio amžiaus vaikams, skatina domėjimąsi, mokslą paverčia įdomiu žaidimu. Lavinamųjų žaislų kategorijoje rasite platų asortimentą, pradedant abėcėle , baigiant muzikos instrumentais bei vaidybiniais kostiumais.

Lauko žaidimams „Janida“ siūlo įsigyti įvairių žaislų smėliui, buitį imituojančių žaislų. Stacionariems žaidimams siūlomos originalios laipynės, žaidimų nameliai, smėlio stalai, čiuožyklos, kompleksinės žaidimų zonos, sūpynės. Šiuos lauko žaidimų įrenginius „Janida“ ne tik suprojektuos ir atveš į Jums reikiamą vietą, bet ir pastatys ar įrengs. Šias paslaugas ir prekes įmonė teikia ne tik privatiems klientams, bet ir pradinėms mokykloms, darželiams, tad tai tik dar vienas įrodymas, kad verta pasitikėti kokybiškomis „Janidos“ prekėmis.

Parduotuvėje „Naminukas“ bei www.janida.lt galite rasti ir smulkių žaislų aktyviam vaiko laiko leidimui. Abstrakčiai suskirstytos prekės berniukams ir mergaitėms padės išsirinkti Jūsų vaikui tinkamą žaislą. Rasite įvairių tradicinių ir modernių žaislų, tokių kaip lėlės, lėlių namai, automobiliai, mediniai žaislai, kaladėlės, konstruktoriai, dėlionės ir kiti. Įvairus inventorius bei žaislai pritaikyti vaikams nuo 1 metų, tad su „Janidos“ žaislais Jūsų vaikas gali augti ir mokytis jau nuo pat kūdikystės.

Inovacijų skiltyje rasite nestandartinių, vaiko fantaziją lavinančių ir originalių žaislų bei žaidimų kompleksų. Vienas originaliausių užsiėmimų – lipdymas iš natūralaus kinetinio smėlio. Šis puikus mokslininkų atradimas nelimpa prie rankų, nesubyra, krentant tįsta, byra iš lėto, lengvai keičia formą. Kinetinis smėlis yra drėgnas, bet nedžiūsta, nekeičia savo savybių, yra saugus ir tinka naudoti namuose. Nepaprastai įdomus atradimas, kurio neįmanoma nupasakoti, reikia tiesiog pabandyti.

Janidos“ parduotuvėje rasite ir sportinio inventoriaus vaikams. Įvairūs batutai, kamuoliai, dviratukai, važinėjimui skirti mediniai automobiliai, kamuoliukų baseinai, kopetėlės ir kiti sportui skirti atributai Jūsų vaiko laisvalaikį pavers ne tik įdomiu, bet ir sveiką jo fiziniai raidai. Galite rinktis iš plačios kokybiškų ir saugių sportinio inventoriaus pasiūlos.

Tam, kad Jūsų vaikas namuose jaustųsi dar geriau, įmonė „Janida“ Jums siūlo įvairius vaiko kambariui ar žaidimų kambariui skirtus baldus, pritaikytus būtent vaikams. UAB „Janida“ pasirūpins Jūsų mažylio baldais bei kambario interjero detalėmis, tam, kad vaiko erdvė būtų kuo efektyviau išnaudota jo tobulėjimui. Fantaziją keliantys baldai ir aksesuarai vaikus skatina domėtis, lavina kūrybinį mąstymą bei sukuria jaukią aplinką augimo procesui.

Tam, kad Jūsų šeima gyventų šiltuose bei tvarkinguose namuose, įmonė Jums gali padėti remonto klausimais. Atlieka sienų – lubų glaistymą, dažymo, tapetavimo, grindų remonto, smulkius santechnikos darbus. Be to, Jūsų namus gali paversti dar stilingesniais juos įrengiant patalpų meniniu apipavidalinimu.

Www.janida.lt užsisakę norimą prekę gausite per 2-5 darbo dienas, jei prekių neturime sandėlyje, jų atsiuntimas užtruks 3-6 savaites. Be to, prekes nemokamai galite atsiimti Garliavoje esančioje „Naminuko“ parduotuvėje.

Apsilankę parduotuvėje ar internetinėje parduotuvėje www.janida.lt rasite didžiulį paslaugų ir produktų paketą reikalingą laimingai, sveikai ir saugiai vaikystei. Įsigykite aukščiausios kokybės sporto, žaidimų įrangą, baldus, žaidimų aikšteles ar kitus mokymo procesui skirtus reikmenis. Be to, mes galime padėti remonto klausimais visoje Lietuvoje, tad jei laukiatės kūdikio ar jau turite vaikelį apsilankykite parduotuvėje tam, kad Jūsų vaikas galėtų augti pilnavertiškai, saugiai ir aktyviai.

Karuselė mėlynaTraukinukasGera platformaKaruselė kiemeĮmonė dirba nuo 1995 metųMūsų parduotuvė

Visi gaminiai yra sertifikuoti

Maloniai tikimės abipusiškai vertingo bendradarbiavimo!

mo/moneyback-1.jpg

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės