Verslo lyderis

EKO KOLEKCIJA IĮ

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 21487

Kontaktinė informacija

Adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 7 (2 aukštas) Alytus, Alytaus raj. - Žemėlapis
Tel: 8 315 67535
Mob. Tel: 8 657 68787
El. paštas: mailto
Fax: 8 315 67535
Svetainė: www.ekokolekcija.lt
 „Eko Kolekcija" komandos tikslas - populiarinti ekologišką bei sveiką gyvenseną ir pasiūlyti ekologišką alternatyvą įvairioms daugelio naudojamoms įprastoms priemonėms. Mūsų įmonė siūlo tik natūralią ir ekologišką produkciją - dekoratyvinę kosmetiką NVEY ECO, valiklius, skalbiklius, ploviklius EARTH FRIENDLY PRODUCTS ir kūdikių kūno priežiūros priemones BEAMING BABY, vaistažoles, įvairius prieskonius. Taip pat aukščiausios kokybės ekologiškus eterinius aliejus, kosmetinius bazinius aliejus, sviestus bei ekologiškus prieskonius ir vaistažoles. 
Būtent šios produkcijos pasirinkimui įtakos turėjo mano asmeninė patirtis. Visus siūlomus produktus ilgą laiką gyvendama užsienyje naudojau pati bei savo kaip fitoterapeutės praktikoje. Taigi, iš gausybės mano pačios išbandytų produktų išsirinkau pačius geriausius ir efektyviausius.
Man didelė garbė atstovauti šiuos prekinius ženklus ir pristatyti jų produkciją Lietuvos vartotojams. Kiekviena iš jų lyderiauja savo srities ekologiškos ir natūralios produkcijos gamyboje. Be to, tai yra socialiai atsakingi ir etiški šeimyniniai verslai. Užtikrinu, jog šių gamintojų priemonėse nerasite žalingų cheminių medžiagų, kenksmingų konservantų, naftos perdirbimo produktų, sintetinių kvapų, genetiškai modifikuotų ingredientų ir kitų sveikatą žalojančių bei gamtą teršiančių medžiagų. Nuoširdžiai tikiuosi, jog pirkdami šią produkciją džiaugsitės jos efektyvumu ir jausite malonumą ją naudodami. Be to, būsite ramūs dėl savo šeimos sveikatos ir patirsite džiaugsmą prisidėję prie gamtos ir jos išteklių tausojimo.

Pagarbiai,
Loreta Dumbliauskė „Eko Kolekcija“ savininkė

www.nveymakeup.com     www.beamingbaby.com     www.ecos.com

„Nvey Eco“ dek. kosmetika

Norint turėti sveiką gražią odą ir pajusti ekologiškų kremų privalumus, būtina naudoti ir kokybišką dekoratyvinę kosmetiką.
NVEY ECO - tai vienintelė sertifikuota ekologiška profesionali dekoratyvinė kosmetika Lietuvoje. Šiais laikais „žalia" - tai naujoji „juoda". Dekoratyvinė kosmetika NVEY ECO - unikali sveikatos, grožio, mados ir gamtos koncepcija. NVEY ECO - australų produkcija, sukurta remiantis net 50 metų patirtimi grožio sektoriuje ir šešerius metus trukusiais tyrimais. Kompanija „Nvey" nuolat pristato naujausias tendencijas ir šiuo metu lyderiauja pasaulinėje ekologiškos dekoratyvinės kosmetikos gamybos srityje.
NVEY ECO produkcija yra sertifikuota dviejų nepriklausomų organizacijų - Australijos Vyriausybinės Organizacijos bei Australijos Maisto Organizacijos, kurios užtikrina, kad priemonių sudėtyje - tik sveikatai nekenksmingi ingredientai: įvairūs botaniniai ekstraktai, šalto spaudimo aliejai, natūralus vaškas, mineralų pigmentai, antioksidantai - vitaminai A, C, E. Kosmetika yra be cheminių medžiagų, sintetinių konservantų, kvapiklių, talko, mineralinių aliejų. Kuriant šios kosmetikos receptus nebuvo atliekami bandymai su gyvūnais, nenaudotos nanotechnologijos ir genetiškai modifikuotos medžiagos.
NVEY ECO dekoratyvinė kosmetika ne tik maitina ir apsaugo odą, bet ir dėl joje esančių gausybės veikliųjų medžiagų turi odai terapeutinį poveikį. Šios priemonės neužkemša odos porų, nedirgina jos, nesukelia alerginių reakcijų. NVEY ECO kosmetiką gali naudoti įvairaus amžiaus moterys. Ji tinka visiems odos tipams, tačiau ypač rekomenduojama naudoti moterims, kurių oda sausa, jautri, probleminė.

EFP Švaros priemonės

EARTH FRIENDLY PRODUCTS – 100% natūralios, sveikatai bei gamtai draugiškosskalbimo bei valymo priemonės. Pagamintos augaliniu kokoso riešuto aliejaus pagrindu su ekologiškais eteriniais aliejais bei mineralais. 

JAV kompanija EARTH FRIENDLY vieni iš pirmųjų jau 1989-aisiais, pradėjo gaminti natūralias, gamtai draugiškas švaros priemones kaip mažas šeimos verslas. Po 20-ties metų, EARTH FRIENDLY kompanija yra lyderiaujanti aplinkai draugiškos buitinės bei komercinės paskirties valymo produktų vystyme ir gamyboje.  EARTH FRIENDLY produktai dėl savo kokybės bei efektyvumo jau yra žinomi visame pasaulyje (JAV, Kanadoje, Europoje, Pietų Amerikoje bei Azijoje), tačiau tai tebėra šeimyninis verslas kontroliuojantis produkcijos gamyba nuo pradžios iki pabaigos. EARTH FRIENDLY kompanija yra tarp 100 geriausių ekologinių verslų JAV, ji figūruoja sąraše žinomame kaip “The Green 100” sudarytame nepriklausomos organizacijos “The Green Patriot Working Group”.

EARTH FRIENDLY natūralūs skalbikliai ir valikliai yra gaminami remiantis griežtais “Freedom Code” reikalavimais (nuoroda). Šios, apdovanojimus pelniusios (2007 PETA Proggy Award for Best Line of Cruelty-free Household Products and  the Natural Home Magazine’s “Reader’s Choice Award” for Best Eco-Friendly Cleaning Products), priemonės pasižymi efektyvumu  bei stipria produkto koncentracija ir nuostabiais aromatais. Puikius valymo ir skalbimo rezultatus įrodo 85% sugrįžtančių/pakartotinių pirkėjų. Dėl ypatingai koncentruotų formuluočių EARTH FRIENDLY produktai pasižymi dideliu ekonomiškumu/skalsumu.  

Pagrindinės produktų savybės >>

BB Vaikų kosmetika

Labai svarbu pasirūpinti ne tik sveiku savo vaikučių maitinimu, bet ir kitais mažiesiems skirtais produktais. Į daugelį įprastų prekybos centrų lentynose randamų kūdikių/vaikų higienos priemonių sudėtį įeina odos poras kemšantys mineraliniai aliejai, sintetiniai kvapai, parabenai, natrio laureth sulfatas ir daugybė kitų sintetinių medžiagų. Mažyliai yra ypač jautrūs chemikalams, kurie dažnai sukelia įvairias alergijas ir kitus susirgimus.

Rinkdamiesi BEAMING BABY ekologiškas higienos priemones, Jūs padėsite savo mažyliams: jiems nebeteks kasdien kęsti toksinų antplūdžio. BEAMING BABY prausiklis/šampūnas, kūno losjonas, vonios putos ir higieninės servetėlės drėkina, maitina ir apsaugo kūdikių odelę. Pirkdami ekologišką produkciją savo mažyliams, Jūs iš tikrųjų parodote, kaip Jūs jais rūpinatės.
kudikiu.jpg

Michael's Originals valymo aksesuarai

- 100% natūralūs, rankų darbo gaminiai
- liksite nustebinti kaip puikiai jie atlieka savo darbą
- pagaminti iš atsinaujinančių augalinių išteklių ir perdirbtų medžiagų
- gaminių sudedamosios dalys išaugintos ekologiškai, be chemikalų
- puiki alternatyva sintetinėms kempinėms
- ilgai tarnaujantys ir puikiai atsiperkantys
- teikiantys malonumą juos naudojant
- saugūs Jums, Jūsų šeimai, gyvūnams bei aplinkai
- 100% biologiškai ir greitai suyrantys gamtoje
- perdirbamas įpakavimas
- be gyvūninės kilmės ingredientų ir nebandyti su gyvūnais
- socialiai atsakinga prekyba
- pagaminti šeimyniniame ūkyje Filipinuose
- pirkdami šiuos gaminius padedate mažiau priviligijuotoms šeimoms
- palaikote vietos amatų įgūdžius 

Užsakymai

 Mūsų prekių galima įsigyti užsisakant e-paštu  uzsakymai@ekokolekcija.lt 

arba telefonu mob. 8 657 57448, tel./fax. 8 315 67535 arba Kur dar įsigyti? >>

Daugiau informacijos apie užsakymus >>

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės