Verslo lyderis

Serenum MB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 13016

Kontaktinė informacija

Adresas: Savanorių pr. 350 Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8657 49943
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.durulangucentras.lt

Kaune ęsanti firma Serenum MB, įgyjusi didžiulę patirtį įvairių vidaus ir lauko durų bei langų gamyboje, taip pat naudojanti šiuolaikines langų ir durų  gamybos technologijas, gamina aukščiausios kokybės vidaus medžio masyvo ir EKO faneruotės durisfaneruotas duris, laminuotas duris, lengvo tipo faneruotės duris. Įmonė gali pasiūlyti plačią durų dizaino, spalvų gamos, padengimo medžiagų pasirinkimo spektrą. Pagaminsime duris pagal išmatavimus jūsų namuose, kuriuos atliks mūsų meistrai. Visiems mūsų gaminiams, pas mus salone galėsite išsirinkti durų rankenas ir spynas, kurios tiks prie bet kokio mūsų siūlomo durų tipo ar spalvos.
mvl-080f_479   mvl-037_470   mvl-025_464

Taip pat gaminame šarvuotas lauko bei vidaus duris kurioms naudojame patvarias ir labai kokybiškas medžiagas, todėl durų saugumas ir  tolimesnė jų eksploatacija nekels nepatogumų ir rūpesčių. 

4a7a8a10a

Pagaminsime bet kokių formų ir išmatavimų kokių tik pageidausite, plastikinius langus. Langų kainą galėsime pasiūlytui pagal kiekvieno kliento finansines galimybes, o langų profilius galėsite pasirinkti iš gausios spalvų paletės. Pas mus galima užsisakyti gana kokybiškus langus už patrauklią kainą, kadangi gamybai naudojame įvairių gamintojų plastikinių langų profilius.
Taip pat iš plastikinių langų profilių ir aliuminių profilių gaminame konstrukcijas balkonų įstiklinimui. Balkonų stiklinimui gaminami varstomi langai bei stumdomi langai, kurie nesumažina balkono erdvės. Visus gaminius  pagal atskirą susitarimą pristatome į vietą. Taip pat atliekame visų durų ir langų montavimo darbus. Suteikiame garantijas. Nuolaidos bei prekyba lizingu.
Mus rasite:

Kaunas

MB „Serenum“
Savanorių pr. 350 (Neo Kaunas pastate)
Telefonas (8-657) 49943

Darbo laikas:
I-V    09:30 – 18:00
VI   10:00 – 15:00

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės