Verslo lyderis

Skliautų pynė UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 12614

Kontaktinė informacija

Adresas: Laisvės pr. 125, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 852727899
El. paštas: mailto
Fax: 852430460
Svetainė: www.skliautupyne.lt

Apie mus

nuotrauka.lt-260

"Skliautų pynėje“ karaliauja audiniai ir mes, – juos įsimylėjusios moterys. 1998 m. įkuriau saloną tiems, kurie kaip ir aš, užsikrėtę kokybiškų audinių aistra.

„Skliautų pynėje“ svečiuojasi žymiausi Lietuvos modeliuotojai, dizaineriai, siuvėjos, savito, originalaus stiliaus puoselėtojai, nestandartinės figūros savininkai, vienetinių drabužių mylėtojai.

„Skliautų pynę“ audiniai pasiekia tiesiai iš gamintojų Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje. Mūsų tiesioginis kontaktas su tiekėjais, o ne pirkimas urmu iš sandėlių, užtikrina aukščiausią medžiagos kokybę ir leidžia pirkėjams pasiūlyti madingiausius sezono audinius.

Kokybiškas audinys atskleidžia visą drabužio grožį, pabrėžia jį pasirinkusio žmogaus statusą ir supratimą apie gerą rūbą. Mūsų salono klientės išskiria subrendusiu skoniu drabužiams ir madai. Tai tikros asmenybės, turinčios savitą stilių ir įgyvendinančios savo unikalias vizijas.

„Skliautų pynėje“ „savo“ audinį atrasti gali kiekviena – panelė, besidairanti išleistuvių suknelės; nuotaka, trokšanti tobulos vestuvių suknelės; dama, ieškanti stilingo rūbo šventei; moteris, norinti išsiskirti originaliu kostiumėliu, paltu ar kitu vienetiniu rūbu. Vyrus čia dažnai atlydi moterys – jie taip pat įvertina kokybę ir originalumą.

„Skliautų pynės“ salono paslaugos mūsų klientėms ir klientams:

  • didmeninė ir mažmeninė prekyba kokybiškais, klasikiniais, gausybės spalvų bei raštų audiniais (vilna, krepas, šilkas, kostiuminiai audiniai, medvilnė, linas, sintetiniai audiniai, viskozė, moheris, aksomas, mišrūs audiniai);
  • stilisto konsultacijos (parenkamas tinkamas audinys pagal būsimą drabužį ir kliento lūkesčius).


Mūsų vertybės

Kokybė

„Skliautų pynėje“ parduodame tik kokybiškus audinius – tiesiai iš gamintojų Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje.

Asmeniškumas

Kiekviena klientė gali pasinaudoti stilisto konsultacija ir išsirinkti geriausią audinio variantą savo svojonių drabužiui.

Unikalumas

Skatinu mūsų klientes bent per pačias iškilmingiausias, gražiausias gyvenimo progas (išleistuves, vestuves, jubiliejus) pasipuošti vienetinėmis suknelėmis, kostiumėliais. Juk drabužio kūrimas, audinio parinkimas, siuvimas ir vienetinio drabužio dėvėjimas – nuostabus malonumas, kurį verta išmėginti kiekvienai moteriai.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės