Verslo lyderis

Arstalita IĮ

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 15143

Kontaktinė informacija

Adresas: Kalnų g. 4, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868752455
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.arstalita.lt

IĮ Arstalita gamina įvairius gaminius iš sausos pušies, uosio ir ąžuolo medienos. Gaminame vidaus ir lauko duris, medinius laiptus,baldus, priimame individualius užsakymus nestandartiniams gaminiams. Tam, kad užtikrintume gaminių kokybę, 2010 metais KTU architektūros ir statybos mokslo laboratorijai pateikėme mūsų gamintas duris specialiems bandymams : patikimumui, atsparumui kūno smūgiams, vertikaliems smūgiams bei atsparumui statiškam sukimui nustatyti. Aukštos kokybės durys, laiptai bei kiti gaminiai kruopščiai kuriami ilgametę patirtį turinčių stalių, 

2004 metais susibūrusių į vieną nedidelį kolektyvą. Patyrę specialistai Jus ne tik konsultuos, patars, atvykę į Jūsų namus išmatuos reikiamas patalpas, bet ir pristatys bei sumontuos užsakytus gaminius, suteikdami garantinį bei pogarantinį aptarnavimą. 

IĮ Arstalita vykdo veiklą pagal individualius užsakymus. Naudojant beicus bei dažus, galime suteikti Jūsų norimiems gaminiams įvairiausius atspalvius, kurie derės prie Jūsų interjero. Be to, kad siūlome geros kokybės, išskirtinius ir patvarius gaminius, mes Jums suteiksime palankią kainą įsigijant mūsų produkciją. 

IĮ "Arstalita" gali drąsiai teigti, kad durys gaminamos pas mus atitinka Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2010 m. liepos 15 d. įsakymo Nr. D1-617 "Dėl reglamentuojamų statybos produktų sąrašo" 2 punkto nurodymus. IĮ "Arstalita" savo pagamintoms durims turi teisę pateikti atitikties deklaraciją. Durys atitinka 1 klasę.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės