Verslo lyderis

LABORA UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 9821

Kontaktinė informacija

Adresas: Giedriai, LT-70192 Vilkaviškio r., Vilkaviškio raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8611 51348
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.labora-klinkeris.lt

UAB „LABORA“ užsiima didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis visoje Lietuvoje. Pas mus rasite prekių, kurių jums prireiks statant namą:
Klinkerinės plytos, klinkerinės plytelės, keraminės čerpės, betoninės čerpės, klinkerinės trinkelės, mūro mišiniai, klinkerinės palangės, tvorų elementai.
Klinkeris yra vienas grubios keramikos produktų. Jis gaminamas iš specialių molio rūšių, kurios maišomos vandenyje su lauko špatu ir maltu šamotu. Suteikus reikiamas formas gauta medžiaga džiovinama. Tada ji glazūruota, arba ne, kaitinama aukštoje temperatūroje. Klinkerinių plytų užbaigimo procesas vyksta 1100-1400 laipsnių temperatūroje, kurioje klinkerinis molis sukietėja ir keičia struktūrą.
Savitą išvaizdą klinkerio gaminiams suteikia skirtingi paviršiai. Klinkerio plytų ir plytelių paviršius gali būti lygus, rievėtas, šiurkštus, sendintas bei grūdėtas. Klinkerio trinkelių paviršius yra grubokas, sušlapęs jis yra neslidus.
Viena atspariausių statybinėms medžiagoms gaminti naudotų medžiagų – klinkeris. Tai natūrali ir itin atspari medžiaga, kuri bėgant metams ne tik nepraranda savo gerųjų ypatybių, bet įgyja daug daugiau natūralaus žavesio. Seniausių žinomų klinkerio statinių amžius siekia net 5 000 metų. Klinkerio produktams būdingas nepaprastas tvirtumas, atsparumas atmosferos poveikiui, neblunkanti spalva. Tikras klinkeris išlieka nepakitęs dešimtmečius ar net šimtmečius, nesvarbu, kokios klimato sąlygos.
Mūsų darbuotojai daugiau nei 10 metų patirtį turintys statybinių apdailos medžiagų prekybos srityje,  pakonsultuos, atliks tikslius medžiagų ir kainų paskaičiavimus, pasirūpins greitu medžiagų pristatymu.
Greiti pristatymo terminai, išskirtinis dėmesys klientui, patrauklios kainos - mūsų vizitinė kortelė!

PRODUKCIJA:
Klinkerinės plytos – viena seniausių statybinių medžiagų. Klinkerinės plytos pasižymi labia plačia spalvų ivairove, tankia medžiagos struktūra, labai mažu vandens įgeriamumu, atsparumu šalčiui ir gniuždymui.

Daugiau informacijos apie klinkerines plytas >>

Keraminės čerpės - tai optimali vienkartinė investicija į statomą namą. Lyginant keraminių čerpių eksploatacijos laiką su kitomis stogo dangomis, jis yra kelis ir daugiau kartų ilgesnis. Toks stogas Jums tarnaus 70-80 metų. Keraminių čerpių stogas ne tik apsaugo nuo lietaus ir puošia namą, bet taip pat sulaiko liūties, krušos ar aplinkos keliamą triukšmą. 

Daugiau informacijos apie keramines čerpes >>

Klinkerinės grindinio trinkelės
 išdegamos aukštakrosnyse 1100-1200C temperatūroje, todėl yra ilgaamžės, atsparios šalčiui, atsparios druskai, išlaiko spalvą. Atsižvelgiant į kaitinimo temperatūrą, sumaišyto molio rūšį bei degimo laiką, klinkeris natūraliai įgauna įvairių atspalvių. Klinkerinės trinkelės harmoningai dera beveik su visomis kitomis statybinėmis medžiagomis, ypač su medžio ir akmens gaminiais. 

Daugiau informacijos apie grindinio trinkeles >>

Fasadinės klinkerinės plytelės - puiki namo fasado apdaila. Tai natūralus, atsparus šalčiui, rūgštims, drėgmei, ypatingai aukštos kokybės produktas. Klinkerio gaminiai pasižymi ne tik tvirta struktūra, bet ir nepralenkiama spalvų įvairove. 

Daugiau informacijos apie fasadines klinkerines plyteles >>

Statybiniai blokeliai tai gera, moderni statybinė medžiaga, turinti pukias savybes ir naudojama pastatų išorinių ir vidaus nešančiųjų sienų bei pertvarų mūrui.

Daugiau informacijos apie statybinius blokelius >>

Przysucha klinkerinės palangės ir tvorų elementai

Daugiau informacijos apie palanges ir tvorų elementus >>

Spalvoti mūro mišiniai klinkeriui – puiki priemonė klinkerio ir apdailos plytų mūrijimui. Spalvotas mūro mišinių parinkimas yra kruopštus ir atsakingas darbas, nes kokybiškas spalvotas mišinys klinkeriui turi buti ne tik kaip priemonė klinkerio ar apdailos plytų mūrijimui, bet tuo pačiu ir efektyvi apsauga nuo drusku ar kalkių migracijos fasado paviršiumi.

Daugiau informacijos apie mūro mišinius >>

Maloniai kviečiame bendradarbiauti
Pagarbiai,
UAB „Laboros“  kolektyvas

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės