Verslo lyderis

UAB "Vilvė"

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 20217

Kontaktinė informacija

Adresas: Ežerėnų g. 14, Štadvilių k., Zarasų raj. - Žemėlapis
Tel: +370 385 41717
Mob. Tel: +370 614 10 503
 Mob. tel.
 +370 686 35 268
El. paštas: mailto
Fax: +370 385 41717
Svetainė: www.vilve.lt

 Mūsų gaminiai - Vidaus durys iš medžio masyvo, Medinės Langai, Langinės, Garažo vartai,  Grindjuostės, Lubjuostės ir kt.


Taip pat gaminame iš pušies medienos langus, langines, duris ir garažo vartus, sodo namelius, šiltnamius. Vienvėriai ir dvivėriai, su stiklais arba stiklo paketais. Gali būti ir nestardartiniai, įvairių išmatavimų tiek pačių durų, langų, langinų, vartų tiek jų staktų pločių.

Mūsų specialistai atlieka durų išmatavimus pagal jūsų nuoroditus adresus taip pat ir durų įstatymą. Durų įstatymas ir pristatymas visoje Lietuvoje.


UAB „Vilvė“  dirba kvalifikuotas, tvarkingas, kryptingai tikslo siekiantis kolektyvas. Bendrovės veiklos sritis - durų, langų, teikiamos medienos pjovimo, džiovinimo ir apdirbimo paslaugos.   Mūsų firma teikia visas su durų, langų,  iš medienos, įsigijimu susijusias paslaugas - konsultuoja, išmatuoja, projektuoja, gamina ir atveža. Glaudžiai bendradarbiaujame su žymiomis firmomis: G-U, Tikkurila, Abloy, Rakoll, . Įmonė eksportuoja produkciją į Vokietiją, Baltarusija, Latviją.  Medinės durys gaminamos iš pušies, uosio ir kitos medienos. Naudojamos naujausios medienos apdirbimo technologijos. UAB "VILVĖ" gaminamų filinginių durų ypatingą atsparumą deformacijai užtikrina specialios gamybos technologijos. Pagal šią technologiją durų rėmams naudojama ne ištisine, o klijuota mediena. Apdaila - lakavimas, spalvinis lakavimas, dažymas įvairių Tikkurilos spalvų dažais. Patikrintas klasikinis ir originalus šiuolaikiškas dizainas. Gaminame pagal užsakovo pageidavimus, pagal nestandartinius matmenis ir Jūsų pageidaujamą modelį.

Pagal Akcija! galimo pirkti pas mus durys pigiau!

PRODUKTAI

Mes dirbame darbo dienomis:

nuo 7  iki 16 val.
Pietų petrauka:
nuo 12 iki 13 val.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės