Verslo lyderis

UAB ELANIS

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 7491

Kontaktinė informacija

Adresas: Draugystės g. 17, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Tel: 8 655 55069
Mob. Tel: 864712742
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.elanis.lt

Automobilio stiklų tamsinimas plėvele

Automobilio stiklų tamsinimas

Stiklų tamsinimas – tai stiklo padengimas tonuota plėvele, suteikiančia automobiliui estetinio grožio ir papildomų funkcionalių ypatumų. Automobilio stiklų tamsinimas - tai pirmas dalykas, ką reikia padaryti nusipirkus automobilį. Tačiau yra labai svarbu, kad stiklų tamsinimo darbus atliktų kvalifikuoti meistrai, kurie parinktų ir užklijuotų plėvelę, labiausiai atitinkančią Jūsų poreikius.

 UAB ELANIS – tai profesionalus langų tamsinimas. Mūsų kredo – KOKYBĖ. Užtikrinant aukštą paslaugų kokybės lygį mes dirbame tik su amerikietiška Premium klasės plėvele. Mes netamsiname langų su paprasta dažyta plėvele, kuri išblunka jau po dviejų metų, o kai kada ir dar greičiau. Mes naudojame plėveles su metalo ar keramikos užpildais, kurioms gamintojas suteikia net iki 10 metų garantijas. Taip pat galime pasiūlyti itin šviesių plėvelių priekiniams automobilio stiklams, kurios neviršija leistinos stiklų šviesos pralaidumo normos pagal LR ATPK 123 str. reikalavimus. Nors jų vizualiai ant stiklo kaip ir nesimato, bet pagrindines šių plėvelių charakteristikas vairuotojai pajunta vasaros metu, kai saulė pasidaro itin kaitri.

Stiklų tamsinimas

 • Jūsų automobilis taps išskirtinai patrauklus ir suteiks privatumo esant jame.
 • Apsaugos Jūsų automobilio saloną nuo perkaitimo, o Jus nuo saulės karščio, nes amerikietiška plėvelė sulaiko iki 60% saulės infraraudonųjų spindulių (karščio).
 • Sumažins triukšmą salone.
 • Apsaugos nuo pavojingų UV spindulių poveikio iki 99%.
 • Sustiprins stiklą ir auto įvykio metu neleis stiklo šukėms sužeisti keleivių bei vairuotojo. Plėvelė apsunkins patekimą į automobilio saloną vagystės atveju.

Jeigu Jūs vis dar abejojate, ar tamsinti automobilio stiklus, tai štai Jums keli įdomūs ir pritrenkiantys faktai:

 • Ar Jūs žinote, kad užtamsinti automobilio stiklai sutaupo iki 37% degalų, sudeginamų kondicionieriaus darbui. Juk ir pačiam kondicionieriui dėl to yra lengviau dirbti ir palaikyti komfortišką temperatūrą automobilio salone.
 • Ar Jūs žinote, kad plėvele tamsinti stiklai daug kartų sumažina riziką susirgti odos vėžiu Jums ir Jūsų artimiesiems. Juk sveikata yra pats brangiausias mūsų visų turtas.
 • Ar Jūs žinote, kad pagal statistiką, vagystės iš automobilių su tamsintais langais įvyksta 10 kartų rečiau nei iš netamsintų. Nusikaltėliams tiesiog neapsimoka gaišti laiko daužant plėvele sustiprintą langą.

 

Stiklų tamsinimas, www.langutamsinimas.lt Stiklų tonavimas, www.langutamsinimas.lt Langų tamsinimas, www.langutamsinimas.lt
Stiklų tamsinimas Langų tamsinimas  Langų tamsinimas
Langų tonavimas Priekinių stiklų tonavimas plėvele

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės