Verslo lyderis

UAB "Litkama"

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 11971

Kontaktinė informacija

Adresas: Žalgirio g. 8, Šiauliai, Šiaulių raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 861150150
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.litkama.lt
UAB „Litkama“ įkurta 2007 metais. Pats įkūrimo tikslas yra išlikęs toks pat iki šių dienų – prekyba aukštos kokybės statybinėmis medžiagomis, suteikiant pirkėjui maksimaliai daug informacijos apie jo pasirinktos medžiagos savybes ir tinkamumą.
Prekybos asortimente beveik visų rūšių statybiniai blokeliai, mišiniai blokeliams klijuoti, priedai, armatūra. Siūlome įsigyti aukščiausios kokybės lietuviškos beasbestinius stogo lakštus ( šiferis ) „Eternit“ su visomis originaliomis papildomomis detalėmis ir medžiagomis. Visos medžiagos vežamos tiesiai iš gamintojų į užsakovų objektus, be tarpininkų ir be pakartotinių perkrovimų – taigi, už geriausią kainą ir tik puikios kokybės.
Įvairių gamintojų polistireninis putplastis, mineralinė vata, kaminų sistemos, gerbūvio elementai, granito plytelės.
Nuo 2008 metų pradėjome prekiauti infraraudonųjų ( IR ) spindulių šildymo sistemomis. Asortimentas platus – grindų, sienų ir lubų šildymo plėvelė Caleo (esame distributoriai Lietuvoje ir Latvijoje), anglies pluošto ir savireguliuojantys kabeliai, veidrodžių šildytuvai nuo rasojimo, kvarciniai ir halogeniniai IR spindulių šildytuvai bei pati naujausia ir pažangiausia šildymo sistema – lubinės šildymo plokštės ( skydai ). Prie visų jų parenkame tinkamus termostatus ir kitus priedus.
Nuo 2011 metų tapome ir gamintojais – gaminame jau suspėjusį išpopuliarėti universalų šildymo kilimėlį Terma-MAT, kuris yra daug kur pritaikomas ne tik šaltuoju metų laiku. Jis pardavinėjamas jau ne tik Lietuvoje.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės