Verslo lyderis

Vidugiriai UAB / rytupasaulis.lt

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 14179

Kontaktinė informacija

Adresas: Prezidento g. 22, Tauragė, Tauragės raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 869947288
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.rytupasaulis.lt

UAB Vidugiriai administruoja internetinę parduotuvę www.rytupasaulis.lt , kuri specializuojasi vienetinių, rankų darbo gaminių ( papuošalų , rankinių, meno gaminių ) iš Nepalo pardavime. Be to, įmonė turi parduotuvę „Lotusas“ Tauragės mieste. Parduotuvių veiklos kryptis menai ir rytų kultūra, tad visi gaminiai yra pagaminti rankomis, o platus jų asortimentas ne tik tinkamas kasdieniam naudojimui, bet tarnauja ir kaip interjero detalės.


Ajurveda

Ajurvedos skiltyje parduodami žoliniai masažo aliejai, balzamai, muilai, kremai. Parduodama produkcija padeda nuo įvairų negalavimų bei ligų, tokių kaip kojų tinimas, padagra, dalinis paralyžius, reumatas, odos problemos ir kt. Asortimente galite rasti įvairių natūralių sudėčių gaminių, kurie gydo skirtingus negalavimus, kai kurie net veikia kaip priešuždegiminiai vaistai. Visa produkcija pagaminta Nepale.


Natūralūs kvapai

Parduotuvėse galite įsigyti 100 % natūralių, eterinių aliejų pagrindu gaminamų, kvepalų. Natūralūs purškiami kvepalai gaminami pagal senas Nepalo tradicijas, jie nedirgina odos, skleidžia malonu aromatą. Taip pat, parduodami kreminiai kvepalai, kurių originalus įpakavimas ne tik išlaiko nepakitusį kvapą, bet ir gražiai atrodo, nes dėžutės gaminamos iš natūralaus akmens ir raižomos rankomis.


Smilkalai

Tam, kad namai kvepėtų natūraliu, Jūsų mėgiamu kvapu, „Lotuse“ arba www.rytupasaulis.lt galite įsigyti natūralių, ekologiškai švarių, rankų darbo smilkalų. Smilkalus galite rinktis pagal jų sudėties savybes arba teikiamą naudą, parduodami tradiciniai tibetietiški smilkalai iš tyrų, rankomis paruoštų, gydomųjų žolelių, laimę nešantys kvapnūs smilkalai, gydomieji, meditacijai skirti ar aurą valantys, gydantys nuo peršalimų smilkalai. Internetinėje parduotuvėje galite rasti plačius smilkalų aprašymus, su išsamia sudėtimi.


Maldai

Parduotuvėse galite įsigyti maldai skirtų atributų, tokių kaip maldos karoliai ar maldos ratas. Rankų darbo religiniai atributai pagaminti Nepale spinduliuoja Rytų kultūra ir religine ramybe.


Ritualiniai gaminiai

Meno dirbiniai skirti įvairiems ritualams pagaminti rankomis Nepale. Galite įsigyti arbatinukų, smilkalinių, ritualinių dievybių statulų ar kaukių. Tai ne tik ritualinėms apeigoms skirti atributai, juos galima naudoti kaip interjero detales, nes rankomis apdirbti gaminiai išsiskiria savo savita kultūra, aukštos kokybės menine išraiška.


Muzikos instrumentai

Tarp parduodamo asortimento rasite ir muzikos instrumentų. Originalūs, senoviniai muzikos instrumentai skirstomi į šias sritis: būgnai, fleitos, muzikiniai puodai ir styginiai instrumentai. Būgnų skiltyje rasite rankų darbo tradicinius Rytų kultūros būgnus ir būgnus tabla. Styginių skiltyje rasite tradicinių nepalietiškų muzikos instrumentų : smuikų, vienastygių instrumentų. Visi muzikos instrumentai yra pagaminti Nepale.


Rankinės

Šioje skiltyje rasite odinių, veltos vilnos, siuvinėtų ir verstos odos rankinių. Odines rankines galite rinktis pagal Jūsų mėgiamą rankinių stilių, odos tipą ( sendinta ar ne ) , spalvą. Medžiaginės produkcijos asortimente rasite įvairių spalvų, impregnuotos medžiagos meniškas rankines ilga arba trumpa rankena. Norint įsigyti itin originalią, veltos vilnos rankinę Jums siūloma rinktis iš skirtingų raštų, dydžių ir spalvų paletės. Jei Jums patinka klasikinio stiliaus rankinės, siūloma apsilankyti verstos odos skyriuje, kuriame rasite klasikines, bet ne nuobodžias, siuvinėtas, meniškai apdirbtas prekes.


Papuošalai

Nepale pagaminti, įmonės „Vidugiriai“ parduodami rankų darbo papuošalai skirstomi į šias papuošalų grupes: apyrankės, auskarai, natūralaus akmens auskarai, žiedai, kaklo vėriniai ir pakabukai, kaklo vėriniai iš kaulo. Nepale pagaminti papuošalai ne tik atnaujins Jūsų stilių, bet ir bus ilgametė, Rytų tradicijų detalė, Jums nešanti egzotišką nuotaiką kiekvienai dienai.


Šį platų prekių asortimentą galite pamatyti internetiniu adresu www.rytupasaulis.lt arba apsilankę „Lotusas“ parduotuvėje Tauragėje. UAB „Vidugiriai“ administracija visuomet pasirengusi Jums atsakyti į klausimus ar padėti kilus nesklandumams, rūpinasi prekių kokybe, tad esant poreikiui galite grąžinti prekes.

KATEGORIJOS

Internetinė parduotuvė www.rytupasaulis.lt priklauso UAB Vidugiriai, kuri įsikūrusi adresu: Prezidento g. 22, Tauragė

Lotusas
 Prezidento g. 22
72253 Tauragė
Lithuania
Telefonas: +37069947288

 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės