Verslo lyderis

Aronijus UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 14251

Kontaktinė informacija

Adresas: Savanorių pr. 66, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8620 14719
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.aronijus.lt

Laipynių parkas


Linksmai ir aktyviai praleisti laiką šiandien kviečia sporto klubas - nuotykių parkas ARONIJUS, įsikūręs jaukioje salėje, lengvai pasiekiamoje vietoje – beveik pačiame Kauno centre, šalia "Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčios". Šis nuotykių parkas unikalus tuo, kad specialiai orientuotas į mažuosius mūsų "nutrūktgalvius", kur būtent jiems paruošta įvairaus sunkumo užduotys išdėstytos viename aukštyje per skirtingas trasas. Trasų pagrindą sudaro medžiai, sujungti tilteliais, kabančiais tinklais, judančiais rąstais, nusileidimo lynais, trosais ir įvairiomis kitokiomis kliūtimis.

Priešingai, nei dauguma tokio tipo pramogų parkų, ARONIJUS įsikūręs uždaroje patalpoje, tad čia galėsite drąsiai pramogauti, švęsti gimtadienius, nesibaimindami rudeninio lietaus ir gūsingo vėjo! Įveikę visas kliūtis, mažieji tikrai turės, ką aptarti su draugais! Garantuojame nepamirštamus įspūdžius ir gerai praleistą laiką!

Paslauga rekomenduojama laipinėtojams nuo 7-9 metų amžiaus .
7-8 metų vaikas turėtų būti smalsus, imlus ir paniškai nebijantis aukščio.

                                                                         

 Tvorų labirintas


 Nuo mažo vaikučio iki žilo senelio kviečiame apsilankyti unikalioje vietoje ir patirti nepakartojamų įspūdžių „Tvorų labirinto“ pramogoje - vieninteliame tokio tipo ir didžiausiame labirinte visoje Lietuvoje! Tai būdas su visa šeima ar draugais patirti neišdildomų įspūdžių, linksmai ir smagiai praleisti laiką, paįvairinti laisvalaikį.

Tvorų labirintas“ yra įsikūręs itin patogioje vietoje- Kauno mieste, šalia automagistralės „Vilnius-Kaunas- Klaipėda“, Islandijos pl. 6, šalia restorano "Tėvynė", tad jame apsilankyti patogu ne tik kauniečiams, bet visiems, važiuojantiems autostrada Klaipėdos kryptimi. Važiuojate į pajūrį? Sustokite, linksmai praleiskit laiką Tvorų labirinte ir visi smagiai nusiteikę, aptardami linksmus nuotykius, patirtus labirinte, keliaukite toliau!Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės