Verslo lyderis
Titulinis a Apie mus

tavovaikams.lt / Ilignus UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 24633

Kontaktinė informacija

Adresas: Jurbarko g.2a (Dailės pastate) Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 861600377
 868263041
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.tavovaikams.lt

MES DIRBAME TAM, KAD VAIKO AUGINIMAS BŪTŲ MALONUMAS. KIEKVIENAS KLIENTAS -DIDELIS AR MAŽAS- MUMS LABAI SVARBUS

Mes turime jaukią parduotuvę Jurbarko g.2a (Dailės pastate) ir internetinį puslapį  WWW.TAVOVAIKAMS.LT – Jūs visada laukiami svečiai, o mūsų darbuotojai suteiks Jums visapusę konsultaciją.

2012 metais UAB Ilignus, administruojanti www.tavovaikams.lt - įvertinti kaip patikimas finansinis partneris. UAB Creditinfo įmonei suteikė Stipriausi Lietuvoje 2012 sertifikatą. Šis sertifikatas reiškia, kad įmonė patenka tarp 4 proc. Lietuvos įmonių, turinčių aukštą mokumo reitingą.

WWW.TAVOVAIKAMS.LT  stengiasi derinti tradicinės parduotuvės ir intenetinės prekybos privalumus.

Tradicinės prekių vaikų parduotuvės privalumai- Jums, mūsų gerbiamiems klientams:

-          Daug prekių  vežamės patys tiesiogiai iš gamintojų, todėl Jums galime pasiūlyti labai patrauklias kainas ir akcijas. Tiesiogiai iš gamintojo vežamės GRACO, TROLL, MINI KID, CARETERO prekes vaikams, taip pat medinius žaislus HEIMESS, GOKI, CAUSE, Vokietijoje pagamintus PUKY triratukus ir dviratukus.

-          Neparduodame “oro”, parduodame prekes vaikams, kurias realiai turime atsargose mes patys arba turi mūsų patikimi partneriai. Gavę užsakymą, visų pirma įsitikiname, kad tikrai galėsime jį įvykdyti, ir tik po to patvirtiname užsakymą ir prašome apmokėjimo.

-          Darbo valandomis prekes galima apžiūrėti mūsų parduotuvėje, čia pat Jūs gausite ir kvalifikuotą konsultaciją.

-          Apie numatomą užsakymo įvykdymo terminą informuojame operatyviai, kadangi daugumą prekių laikome atsargose, tai ir užsakymus galime vykdyti per 1-2 darbo dienas.

-          Labai daug dirbame tam, kad sekti visas produktų naujoves, dirbame tiesiai su tiekėjais, dalyvaujame parodose – visa tai tam, kad Jūs galėtumėte iš mūsų gauti naujausius ir patogiausius produktus. Mes siūlome produktus remdamiesi patirtimi, įgyta auginant savus vaikus.

Technologijos keičiasi – visa tai tam, kad mūsų gyvenimas būtų lengvesnis ir patogesnis. Todėl 2010 metais paleidome internetinį puslapį www.tavovaikams.lt, kuris per tą laiką tapo viena populiariausių lietuviškų internetinių svetainių, siūlančių prekes vaikams

Tikimės, kad Jūsų apsipirkimas pas mus bus dar malonesnis ir patogesnis, nes:

-          Dėl žemesnių internetinės prekybos sąnaudų galime pasiūlyti savo klientams palankesnes kainas

-          Savo puslapyje www.tavovaikams.lt pateikiame detalius prekių aprašymus ir nuotraukas, jums bus lengviau palyginti prekes ir apsispręsti

-          Internetinė parduotuvė neturi darbo laiko – tai reiškia, kad bet kuriuo patogiu Jums laiku jūs galite įsijungti puslapį www.tavovaikams.lt , apžiūrinėti prekes kiek norite ir pateikti užsakymą bet kuriuo paros metu.

-          Jums nereikia važiuoti pas mus, gaišti laiką kelionėje ir transporto kamščiuose, nereikia gaišti eilėse – tiesiog pateikite užsakymą internetu, o sutaupytą laiką skirkite savo vaikams ir šeimai.

-          Jūsų užsakytas prekes vaikams kurjeris prisatys tiesiai jums į namus. Atsiskaityti galima ir kurjeriui grynais pinigais

-          Esame mokėjimai.lt sistemos partneriai – tai garantuoja Jums saugų atsiskaitymą

-          rengiame įvairius konkursus mūsų lankytojams, kuriuose jūs galėsite laimėti vertingų prizų ir kuriuose jūs rasite daug jus dominančios medžiagos. Konkursų nugalėtojus rinksite Jūs – mūsų lankytojai!

-          Kviečiame Jus jungtis prie mūsų Facebook puslapio – TAVO VAIKAMS. Čia jūs gausite pačią operatyviausią informaciją apie naujienas ir vykdomas akcijas ir padiskutuoti Jums aktualiais klausimais. Aktyviems Facebook nariams siūlome specialias kainas.

PREKIŲ KATEGORIJOS:

 

2012 metais UAB Ilignus, administruojanti www.tavovaikams.lt - įvertinti kaip patikimas finansinis partneris. UAB Creditinfo įmonei suteikė Stipriausi Lietuvoje 2012 sertifikatą. Šis sertifikatas reiškia, kad įmonė patenka tarp 4 proc. Lietuvos įmonių, turinčių aukštą mokumo reitingą. 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės