Verslo lyderis

ADOTAS UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 6701

Kontaktinė informacija

Adresas: J. Basanavičiaus g. 120-43, Kėdainiai, Kėdainių raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8699 97853
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.adotas.lt

Mūsų požiūris į darbą – atsakingas.
O sėkmės paslaptis – meilė darbui, puoselėjamos veiklos vertybės ir neblėstantis noras užtikrinti tobulą atliktų darbų kokybę.

Mes jauna, darbšti, kupina entuziazmo, ambicinga ir atsakinga profesionalų komanda. Trokštame dirbti nepriekaištingai, todėl nuolat tobulėjame, mokomės, nestovime vietoje ir žengiame pirmyn. Domimės naujausiomis ir pažangiausiomis darbų technologijomis bei medžiagomis, todėl galime garantuoti aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančią darbų kokybę.

Mes tikime, jog sėkmingos veiklos pagrindas – nepriekaištinga reputacija ir geriausi atsiliepimai. Todėl kaskart atlikdami darbus siekiame padaryti juos taip gerai, kaip tik įmanoma. Geriausias to įvertinimas – rekomendacijos, kurių dėka galime džiaugtis užsakymų gausa. Didelės darbų apimtys skatina „Adotas“ įmonės plėtrą - mūsų komanda nuolat auga, tačiau svarbiausiu organizacijos siekiu išlieka darbų kokybė.

Kasdienėje veikloje ypatingai vertiname komandinį darbą – ne kartą įsitikinome, jog kartu galime nuveikti gerokai daugiau. Didžiuojamės, jog komandoje mums pavyko sukurti atsakomybės ir pasitikėjimo atmosferą. Darni, susidirbusi, veržli ir energinga komanda, kurioje kiekvienas puikiai išmano savo darbą, užduotis atlieka gerokai produktyviau ir rezultatyviau. Vertiname ir branginame patyrusius, ambicingus, visą gyvenimą besimokančius, besidominčius naujovėmis ir nesiliaujančius dalintis savo sukauptomis žiniomis su kolegomis darbuotojus. Skatiname naują, drąsų požiūrį, inovatyvias idėjas, norą tobulėti ir atsakingumo puoselėjimą.

Mūsų veikos prioritetas – nepriekaištinga kokybė ir patenkintas klientas. Gerbiame klientą, darbuotojus, vienas kitą ir patys save, todėl dirbame itin atsakingai. Siekiame teikti labiausiai klientų poreikius atitinkančias ir geriausią rezultatą leidžiančias pasiekti paslaugas. Branginame savo, kaip patikimo partnerio vardą, todėl pripažįstame tik abejonių nekeliančią kokybę. Mūsų požiūris į darbą – atsakingas. O sėkmės paslaptis – meilė darbui, puoselėjamos veiklos vertybės ir neblėstantis noras užtikrinti tobulą atliktų darbų kokybę. Visa tai lemia nuolatinį mūsų veiklos efektyvumą ir visapusišką klientų poreikių patenkinimą.

Susisiekite

Telefonu: +370 699 97853
El.paštu: andrius@adotas.lt


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės