Verslo lyderis

Agminta UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 16762

Kontaktinė informacija

Adresas: J. Biliūno g. 15 Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8655 19142
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.agminta.lt

"AGMINTA" jau aštuntus metus teikia BOBCAT ir mažosios žemės darbų technikos  nuomos ir aplinkos tvarkymo paslaugas. Atliekame visus sklypo planiravimo, formavimo, tvarkymo darbus, kurių įprasta didelė technika kartais negali atlikti greitai ir kokybiškai. Gręžiame įvairaus diametro skyles pamatams, tvorų stulpams, kolonoms ir t.t.

Mechanizuotai tvarkome ir apleistas senas sodybas, sodus, sklypus. Atnaujiname vejas, lyginame ir formuojame senas vejas soduose, pievose, mulčeriais-smulkintuvais šienaujame  dideles, apleistas žoles, pievas. Pjaunant žolę smulkintuvi-milčeriu nelieka jokių pradalgių, visa susmulkinta žolė paskaleidžiama visame plote.

NAUJIENA!!! 
Bendrovė teikia naują paslaugą - krūmų, stambios augmenijos pjovimas-smulkinimas miško tipo krūmapjove. Su šia krūmapjove galime nupjauti ir susmulkinti iki 18cm storio krūmus ir medžius, šakų krūvas. Tvarkome apleistus, krūmais apžėlusius sodus, žemės ūkio paskirties žemę, parkus, miškus, krūmais užaugusias senas pievas. Šią paslaugą atliekame visoje Lietuvoje.
 
Nuomojame galingą vikšrinį krautuvą BOBCAT T650.

Bendrovėje dirba tik patyrę operatoriai ir specialistai, kurie suteiks visapusišką konsultaciją, o darbus atliks per įmanomai trumpiausią laiką ir pasiūlys optimaliausią darbų atlikimo eiliškumą.
Taip mūsų klientai sutaupo nemažai pinigų ir laiko!

Paslaugos
UAB „AGMINTA“ pagrindinė veikla yra mechanizuotas aplinkos tvarkymas, žemės darbai ir statybinės technikos BOBCAT ir ekskavatorių nuoma. Mechanizuotu būdu, krūmapjove arba mulčeriu, pjauname ir smulkiname krūmus, naikiname krūmynus, tvarkome krūmais ir medžiais apžėlusius, apleistus, senai nenaudotus sklypus, individualių namų teritorijas, pievas ir įvairios paskirties plotus. Pievų pjovimas. Tvarkome pamiškes, tvenkinių ir ežerų pakrantes. Mūsų sutvarkytus sklypus kiekvienais metais prižiūrime, pjauname ir smulkiname žolę, stambią augmeniją. Formuojame, planiruojame, lyginame sklypus, atnaujiname pievas, jas lyginame ir sutvarkome iki Jums tinkamo lygio. Po mūsų darbų galėsite sklypą prižiūrėti įprastomis priemonėmis ir įrankiais. 
Nuomuojame ratinius ir vikšrinius krautuvus, ekskavatorius „Bobcat“ su įvairiais prikabinamais priedais ir mechanizmais: vikšrais, gręžimo įranga žemės gręžiniams, įrengiant gręžtinius pamatus, kolonas, tvoras; hidraulinis kūjis įvairiems ardymo, griovimo darbams; žemės kultivatorius, žemės freza, grunto paruošėjas – sklypo žemės paviršiaus mechanizuotam paruošimui žolės sėjai, galutiniam apdirbimui; krūmapjovės ir žoliapjovės, žolės smulkintuvai – krūmynų, bruzgynų, apleistų, senai nenaudojamų pievų, ganyklų, pamiškių, apleistų sodybų teritorijų bei aplinkos tvarkymui. Įmonė atlieka didelės ir mažos apimties  žemės darbus statybų aikštelėse, formuoja, planiruoja, niveliuoja individualių namų, sodų, sodybų sklypus. Pas mus dirba tik patyrę ir profesionalūs operatoriai. Technika gali būti nuomuojama ir be operatriaus.


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės