Verslo lyderis

Agropraktika UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 17394

Kontaktinė informacija

Adresas: Lvovo g. 89A-1, LT-08104 Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 370 (5) 2727768
Mob. Tel: 370 671 85875
El. paštas: mailto
Fax: +370 (5) 2555033
Svetainė: www.agropraktika.lt

Dirbk. Keliauk. Pramogauk - Tarptautinių programų atstovas Lietuvoje

Mūsų kolektyve dirba jauni, energingi, komunikabilūs žmonės. Pagal „Concordia“ programą visi esame pabuvoję Didžiojoje Britanijoje. Mūsų misija – remti jaunus, motyvuotus ir dinamiškus žmones, suteikiant jiems galimybę aplankyti ir susipažinti su Didžiosios Britanijos kultūra, išmokti gyventi savarankiškai, tobulinti savo anglų kalbos žinias, gauti daug naudingos informacijos apie modernius ūkius, ūkininkavimo technologijas, šiuolaikinę žemės ūkio techniką, jos pritaikymo galimybes.
Programa „Concordia“ suteikia progą studentams (nuo 2008 metu „Concordia“ programoje gali dalyvauti ir ne studentai) dirbti ten, kur auga įvairūs vaisiai, daržovės, uogos, gėlės, apyniai, ir užsidirbti pragyvenimui, o kartu susitaupyti. „Concordia“ duoda neribotas galimybes keliauti po Angliją, Škotiją, Airiją, ir visa tai užtikrina turimas darbas.

DSCN0282

 „Concordia“ tikslas – suburti visų pasaulio šalių jaunuomenę, ugdyti tarpusavio supratimą, pakantumą vienas kito idėjoms, įsitikinimams, gyvenimo būdui, diegti geresnį supratimą tarp pasaulio tautų.

IMG_2468(1)

 Daugiau apie programą Concordia

Sužinokite
Siūlome susipažinti su informacija, kurią mes parengėme Jums. Mes atstovaujame vieną žinomiausių, patikimiausių darbo programų organizatorių Europoje. Darbas užsienyje su Concordia atvers Jums galimybes užsidirbti, keliauti ir surasti naujų pažinčių.

Užsidirbkite
„Concordia“ dažniausiai siūlo darbus žemės ūkyje, taip pat darbai būna ir pakavime, gėlininkystės ūkiuose, gyvulininkystėje. Pasirinkite Jums patinkantį ir tinkantį darbą. Darbas UK (Didžiojoje Britanijoje) bei Norvegijoje.

Keliaukite
Šios programos dėka galima susipažinti su Didžiosios Britanijos bei Norvegijos kultūra, įžymybėmis ir vietovėmis. Turėsite progrą aplankyti draugus ir artimuosius, kurie gyvena svetur.

Praplėskite akiratį
Patys ūkininkai laisvalaikio metu dalyviams organizuoja ekskursijas po įžymiausias Didžiosios Britanijos vietas. Turėsite galimybes užmegsti naujas pažintis, susirasti kolegų bendriems tikslams pasiekti.

UAB „Agropraktika“
Lvovo g. 89A antras aukštas 1 kabinetas. Vilnius, Lietuva

Darbo laikas:
Pirmadienį – Penktadienį
10:00 val. – 19:00 val.
(Prieš atvykstant į biurą prašome paskambint susitarti laiką)

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės